Pád Bieleho domu

• Česko Pád Bílého domu (viac)

Absolútne nečakaný a veľmi dobre pripravený útok na Biely dom za bieleho dňa vyvrcholí uväznením prezidenta Benjamina Ashera a jeho najbližších spolupracovníkov v neprístupnom bunkri v podzemí budovy. Pri útoku je úplne zdecimovaná prezidentova ochranka s výnimkou jedného človeka – jeho bývalého osobného strážcu Mikea Banninga. Bývalý príslušník špeciálnych jednotiek využije všetky svoje schopnosti a hlavne detailné znalosti prostredia Bieleho domu na to, aby v jeho útrobách nielen prežil, ale v spolupráci s prezidentovým zástupcom Allanom Trumbullom, ktorý sa snaží riadiť záchrannú operáciu zvonka, oslobodil hlavu štátu. Čas beží a ak nebudú splnené požiadavky teroristov, nebude mať koho oslobodiť. Navyše, niekde v Bielom dome sa ukrýva prezidentov syn Connor, ktorého prípadné zajatie by v tejto vojne nervov mohlo byť rozhodujúcim faktorom. (TV JOJ)

radek.896

Kromě útoku na bílý dům je to nuda s hloupými výrazy od herců... Morgan Freeman se tvářil, jakoby jej to vůbec nebavilo. Začátek by celkem ušel, ale po útoku na bílý dům už to stálo za zívání nudou. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /akční stránka taková standardní, ničím překvapivá, ty americký kecy byly trapný/, + /Gerard je hezkej, ikdyž už nemá tu formu, co měl v 300, závěrečná bitka ušla/, hodnocení - zcela průměrný akční film, White House Down byl víc sebeparodický a zábavnější, celkově lepší - aspoň o něco určitě, tohleto je sotva průměr ()

+sfinx+ odpad!

Totální sračka. Tahle hnusná Ruská, Čínská a Korejská propaganda musí skončit!! Takhle zneužívat film k propagaci vlastních vojenských úmyslů a dělat ze sebe spasitele světa, to je Moskvě a Pekingu podobný..! Ježiš, já si spletl zemi původu ... vše je oukej, a trocha patriotismu nikomu neublíží. Maximálně si průměrně debilní divák zapamatuje, že mocenské vakuum, které by vzniklo odchodem USA z Asie (a jistě nejen odtamtud) by způsobilo přinejmenším zánik naší planety. No ale popravdě ... u těch proslovů se rovnají mozkové závity a snášet je může snad jen masochista nebo debil. One man army v tomhle stylu už zcela zabral Čak Norys, takže pro tenhle pokus už zbývá jen soucit. Samozřejmě že nejmocnější pyčus světa to dá a i když má plnou hubu hrdinských keců, jeho role spočívala pouze v trvalém znečisťování jeho USAss. Vrcholem je obstarožní (=seschlá) ministryně blbých keců a heroických projevů. Její přísaha vlajce v momentě, kdy už největší tajemství vyzradila a nikoho to nezajímá, mi rvalo srdce. V té chvíli bych asi volil stejně - a ukončil její utrpení. To moje skončilo až po hodině a půl, aby mne nějaký fanda nenařkl z toho, že film hodnotím aniž bych ho přetrpěl celý. ()

Tempter

Tento film vyvolává jedinou palčivou otázku. Jak vysoká musí býti suma, aby docela renomovaní herci zo seba urobili takových kokotov. Jedna hvězda za docela působivou demolici Bílého domu, zcela určitě bez platného stavebního povolení. ()

stuj

Letadlo na začátku bylo dost bullshit. A pak mi došlo, že všechny akce jsou dost bullshit. Nabíhání obránců proti pálícímu super kanónu a tak. Prostě aby zůstal jediný Rambo Butler v celém filmu a všechny vykosil, zatímco oficiální síly spojených států jsou naprostí amatéři. Njn. Akční film pro děti. ()

MisaP3

Kterak jeden skvělý americký chlap dokáže zachránit prezidenta, ač teroristé vyvraždí jinak desítky cvičených ochránců, až na něj... Americké dílo se vším všudy o tom, že hlavní je odvaha a odhodlání. Ale přiznejme si, je to udělané tak, že se vám to prostě bude líbit. Akce akce akce, střílení, výbuchy, bitky... šlape to až na pár okamžiků velice dobře, takže proč ne ()

Pelidor

Ani jsem si nemyslel ,jak snadno dokáže banda rákosníků položit Bílý dům. Kdybych věděl ,že to jde tak lehce udělal bych to už dávno sám. :-) ()

andydufrsn odpad!

Nevím proč jsem na tenhle film vůbec začal koukat, čekal jsem nějaký pěkný, politický thriler, a byl jsem zklamán takovým lehce uhlazeným Komandem...... ()

DavidAAAA

Velice dobrý akčňák, spousta krve, několik lehce trapných scén, spousta absolutně nevěrohodných scén, zcela neprůstřelný a nesmrtelný hrdina, nemůžu si pomoct, ale zrodil se důstojný nástupce Arnolda. V trochu míň vymakaným ražení, ale přeci jen, dobrý. Film fungoval tak jak měl, výborné pokoukání. ()

BigJohn02

Konečně zase filmeček jak z 80. let. Willisovský urban-Rambo Butler je nesmrtelný a vykydlí všechny hnusný severní korejše, s ničím se nesere a na rozdíl od jiných filmů nemedituje půl hodiny s prstem na spoušti a nestřílí do vest, ale rovnou do palice, jak to má být. Jen si říkám, jestli je Bílej dům takhle snadno dostupnej, na místě Doníka tajtrlíka bych se bál jít na hajzl. ()

PanIncognito

Z tohoto filmu mám rozporuplné pocity. Zápletka by v reálném světě nemohla fungovat... z počátku je film dravý, v druhé polovině tempo naprosto mizí. Ovšem nereálnost mi ani tak nevadí (každý film je částečně fikce), horší je, že film postrádá vzrušení. Nesnesitelné to však není (hlavně díky mým oblíbeným hercům - Angele Bassett, Dylanu McDermottovi a Morganu Freemanovi)... nebýt osazenstva a první poloviny filmu, připomínalo by to béčko. :-/ (viděno s 2. dabingem) ()

mariannda

Haha,aneb jak snadno obsadit Bílý dům a zachránit všechny jedním člověkem,kdyz se sto agentů nechá rozstrilet. Hvezdicka za oblibence Gerarda a Freemana. Škoda oblibence McDermotta,který si střihl zradneho agenta,jinak ho mam fakt rada. ()

Akinaz

Film s američtější tématikou jsem neviděla a přes to všechno mě to moc bavilo. Gerard Butler jako jediný zachránce spojených států se své role zhostil na výbornou a jako Conan kosí jednoho zrádce za druhým. Nenudila jsem se ani chviličku. Pěkný akční bonbónek, který jsem si opravdu vychutnala a kdykoli si ho dám znova. PS: Lepší je v originále, vtipné hlášky se s českým dabingem ztratili někde v mlze. ()

Jarda...

No, zdejší komentáře zgusta brnkající na tolik populární antiami notu. Mě to bavilo, byť je to opravdu film pro nezávaznou podívanou po práci. A Butler je fajn týpek :-) Ale vážně - vytknout by se tomu dalo ledasco, ale je to slušně udělaný film, který šlape. 4* ()

StaryMech

Co podle mě naprosto znehodnocuje další odvar "Smrtonosné pasti", je mimořádná podlézavost vůči establišmentu. Vidět scénu, v níž podbídnuté mužnější já euroamerického diváka umlátí zosobněné žluté nebezpečí bustou Prezidenta spasitele, ve filmu, který se tomu směje, smál bych se taky; tady mi do smíchu není. VERBALův termín "hnědopich" sedí, pokud jej chápeme jako označení někoho, kdo se trefuje do hovna. Děkovat moc za "tisíckrát viděný akční výplach"?? ()

Gerard Butler se soudí s producenty Pádu

Gerard Butler se soudí s producenty Pádu

01.08.2021

Po Scarlett Johansson a její žalobě studia Disney se nám v Hollywoodu nejspíš se soudními přestřelkami roztrhne pytel. Jako další prý o podobné žalobě uvažuje herečka Emma Stone, mezitím se ale… (viac)

Gerard Butler potvrdil pokračování série Pád

Gerard Butler potvrdil pokračování série Pád

12.11.2020

Studio Millennium a herec Gerard Butler už před několika měsíci avizovali, že akční série Pád rozhodně nikam neodchází. Naopak – v budoucnu bychom se kromě nových filmů měli dočkat také seriálu. No a… (viac)

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu

11.11.2019

Gerard Butler a jeho akční série Pád Bílého domu, Pád Londýna a Angel Has Fallen je v kinech kupodivu držák, který tu s námi očividně ještě pár let zůstane. I přes kolísající kvality jednotlivých… (viac)