Po stopách Marsupilamiho

• Česko Po stopách Marsupilamiho (viac)

Dan Geraldo (Alain Chabat) je reportér, ktorý sa naháňa za senzáciami. Keď príde hľadať námet na reportáž do Palombie, netuší, že sa už onedlho stane svedkom neuveriteľného objavu. So svojím svojráznym domorodým a trochu bláznivým sprievodcom Pablitom (Jamel Debbouze) vyrazia do  džungle a prežívajú krkolomné dobrodružstvá. Podstatou prevratného objavu, ktorý ich čaká, je fakt, že podivné mýtické zvieratko, známe z legiend pod menom Marsupilami, skutočne existuje. (TV JOJ)

korndaddy

Příznivci fekálního americkýho humoru, kdy se jen prcá a za každým druhým slovem je FUCK ať raději vynechaj. Po stopách Marsupilamiho je přesně ten film (podobně jako RRRrrr!!!) kterej prostě všem nesedne. Já se bavil. Francouzský smysl pro humor mě baví a tudíž sem spokojen. ()

iXtr3m3

Vynikajúce herecké duo a perfektné roztomilé zvieratko. Čo by človek mohol chcieť viac? Noo, trošku viac toho francúzskeho humoru na tú dĺžku by neuškodilo, ale uletenosť správna francúzska. Páčilo sa to aj mojej šesťročnej dcérke, takže ja som spokojný. Lepšie tri hviezdy. ()

Gogo333

Na Marsupilamiho jsem dřív koukal, když běžel jako animovaný seriál a když jsem náhodou narazil na film, tak jsem si ho musel taky pustit. Marsupilami je hodně pěkný i když o proti seriálu tady hraje druhý housle a není ve filmu moc vidět. Děj se točí okolo podfukáře Pablita, který se snaží různě si vydělat, aby se postaral o svoje děti. Celkově je to hodně střelená komedie, ale bavil jsem se u toho daleko víc než třeba u posledního Asterixe a navíc Marsupilami je moc pěkný, takže za mě slabší 3*. ()

patrikus

Ach Bože, co to ti Francouzi zase vymysleli :-D No, chápu, že v dnešní době je těžké vymyslet něco originálního, nebo prostě nějaký nový příběh, ale tohle bylo už opravdu bizarní. Ano, parodie rád nemám, ale tohle bylo docela zábavné a milé. A mí oblíbení herci, no proč tomu nedat dvě hvězdy... ()

Pablinho

Pablito je sympatická postava :) Fajnová oddychovka s lehkym humorem, jakej máme rádi. Někdy mi to docela připomínalo RRRrrrr!!! nebo respektive druh vtipů v něm použitej. Chabatovi začínam víc a víc přicházet na chuť. ()

hábič

Příjemná, rodinná, dobrodružná podívaná s roztomilým žlutým zvířátkem. Mám rád styl humoru režiséra Alaina Chabata a v tomto filmu je jeho rukopis dosti znát - viz scény Celine Dion, prezentace věštby jako kino nebo scéna s čivavou, která podle mě možná byla už trošku přes rámec a mohl si jí režisér odpustit, vzhledem k tomu že se jedná o rodinný film. Za normálních okolností bych dal hvězdičky čtyři ale pátou přidávám za velmi povedenou animaci Marsupilamiho a výkon Jamela Debbouze, pro kterého mám prostě slabost. ()

Romeo5

Bohužel očekávání po komedii RRRrrr se nepotvrdilo..Párkrát trefa s podobným humorem ale krom pejska ojíždějícího Jamela Debbouze do ucha bych komedii řadil do kategorie spíš těch menších diváků...Trapné scény kompenzovalo prostředí v čele s Marsupilamem..Vstup s reklamou na detský pletový krém je famozní :) Znovu bych se ale nedíval tak 3 s odřenýma ušima... ()

ANTYCHRYST

Obrovský překvapení :) jéééé to je mazel to zviřátko Marsupilami :) hnedle chci domu živé nebo alspoň plyšáka. Parádní příroda, nečekaně dobrej humor - čivava a ucho :) a grandiozní Celine Dion s knírkem :) Povedená dobrodružná komedie, dobré obsazení, hudba prostě všechno :) pro mě filmové komediální překvápko roku 100 % ()

Scraffy

Film má peknú výpravu a kameru, ale inak je to veľká nuda, pretože scenár je maximálne nedotiahnutý. Humor je tu trápny a postavy tu strašne prehrávajú. Jamel Debbouze je celkom dobrý herec, ale tu sa tiež prehrávaniu nevyhne. 2 hviezdy čisto len za spomenutú výpravu a kameru. ()

Don Maty

Neviem z akého dôvodu som to pozeral. Keby mám o 10 rokov menej tzn. 8 bol by som najnadšenejší divák na svete. Ale takto, ja neviem. Je tam toľko hlúpych scén. Ale keď inak nuda nedá...2* ()

darebacek

Takový ten filmík, který je dobrý na to, aby si člověk dal špeka a vyzubil se u toho :-D Od filmu Asterix a Kleopatra mám strašně rád Jamel Debbouzeho a vím, že filmy s ním jsou zárukou dobré zábavy, jenom jsem nepochopil, proč si dělají takou prdel z Celine Dion :-D 81 % ()

v3s

Tragicky nevtipný a trapný. Asi nejsem cílová skupina, ale i pro děti mi to přijde plný stereotypů a nebezpečnýho ohejbání morálky. Nedokoukáno a to se moc nestává. ()

Idoviren

Já se na to tak strašně těšila. Chtěla jsem něco stejně ujetého a skvělého jako RRRrrr!!! Ale nic takového se nedostavilo. Pár vtipných momentů, skvělá potvůrka Marsupilami, vynikající Jamel Debbouze a docela slušný Chabat. Chtěla jsem film našlapaný absurdností a hláškama co mi potrhají bránici a dostala jsem akorát nevhodný záchvat smíchu u té scény v jeskyni a zcela jiný pohled na Merovingiana z Matrixu. ()

fafejt001

NEJDŘÍVE JSEM SI MYSLEL , ŽE JE TO HLOUPOST , ALE PAK JSEM SE ZAMYSLEL . A BYLO TO . OBČAS ZÁBAVNÉ , MÍSTY SLABŠÍ , NÁDHERNÉ TANEČKY A PÍSENˇ CÉLINE VČETNĚ KŘOVÍ VOJÁKŮ - PARÁÁÁÁDA , NO A PĚKNÁ ZVÍŘÁTKA I JEJICH MIMINKA . KDE SE TO DÁ SEHNAT ? ? ? TAKŽE SUMA SUMÁRUM LEPŠÍ TŘI , ALE MĚLO TO I NA VÍC . TO BYCH SE MUSEL ZNOVU NAD TÍM ZAMYSLET . OVŠEM JAMEL JE DOBRÝ HEREC , O TOM ŽÁDNÁ . ZŘEJMĚ SI TO LETOS PUSTÍM NA DVD . NA ODLEHČENÍ A POBAVENÍ V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ IDEÁLNÍ . TOŽ TAK . ()

MiniRecenze

No, žádná sláva se zde moc nekoná, jedná se vlastně o takovou blbinu,kde je moc vtipů a jakože srandovních záběrů. Škoda že jsem se poprvé usmál až byla hodina filmu za mnou. Ono by se dalo s klidem říct, že závěrečných 40 minut jsem se začal bavit. Bohužel i samotné "stvoření" je taky dost nepovedené. Tvůrcům nestačilo, že stvořili nový druh pokémona, ale naskytne se nám dost odbitá vizuální podívana. A nejsem si ani jistý, jestli u toho vydrží i ratolesti. Já sám jsem to shlédl až na 3. pokus. NEPOVEDENÉ!!! ()

Merenre

Doufám, že můj oblíbenec Chabat neztrácí dech, protože proti jeho Majstrštykům RRRrrr a Asterixovi a Kleopatře je to opravdu citelně slabší. Ale abych parafrázoval dr. Sheldona Coopera: "Chabat je jako pizza, dokonce i ty horší jsou pořád pětihvězdičkové." .... první cca čtvrtina mě vystrašila, protože byla opravdu slabá, pak se to začalo vzmáhat a zhruba v polovině film gradoval i co do chabatovského humoru a mě se dost ulevilo. Zamrzelo mě pár fórků poněkud kopírujících předchozí díla, ale o fůru víc dalších mě famózně pobavilo. Takže 88 % dávám coby skalní fanda režiséra. Pro lidi, kteří tento humor nemusejí, to paradoxně může být stravitelnější dílko. Mě tomu chyběla ortodoxie chabativismu, kterou se pyšní RRRrrr. ()