Detektor lži

• USA Lie Detector
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia / Dráma
USA, 2011, 4 min

Krátkometrážny film s komediálnym nádychom, v ktorom figuruje nový typ detektoru lži. (baruss)

maseer2

výborné zpracování parádního nápadu.. oba hlavní představitelé jsou ve svých rolích úžasní, což znamená 3 minuty skvělé zábavy :) ()

D.Moore

Měl jsem pocit, že už jsem tenhle kraťas někdy viděl / že mi o něm někdo vyprávěl / že jsem slyšel vtip, který podle něj vznikl... Ale nic z toho nakonec nebyla pravda. To jen ten námět je tak vousatý. ()

Stanislaus

Řádně vyPÍPaný kraťas, u kterého jsem se opravdu zasmál, přičemž závěr byl úplně nejlépe vypointovaný, jak mohl. Vřele doporučuji! ()

Marek1991

Som sa dobre nasmial nad týmto netradičným detektorom a aj nad tým ako často klamali a na akých veciach a ako to nakoniec trefne dopadlo. Krátka pohodová a nápaditá vec. ()

ABLABLABLA

Perfektní. Už kdysi jsem to viděla a velmi mě to pobavilo a jinak tomu nebylo ani teď. I když, pokud člověk už zná pointu a co se na konci stane, už to není taková sranda jako na poprvé. Hezká blbůstka ale jinak. ()

easaque

krátký, milý, vtipný ... co víc si přát [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()