Detektor lži

• USA Lie Detector
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia / Dráma
USA, 2011, 4 min

Krátkometrážny film s komediálnym nádychom, v ktorom figuruje nový typ detektoru lži. (baruss)

D.Moore

Měl jsem pocit, že už jsem tenhle kraťas někdy viděl / že mi o něm někdo vyprávěl / že jsem slyšel vtip, který podle něj vznikl... Ale nic z toho nakonec nebyla pravda. To jen ten námět je tak vousatý. ()

Stanislaus

Řádně vyPÍPaný kraťas, u kterého jsem se opravdu zasmál, přičemž závěr byl úplně nejlépe vypointovaný, jak mohl. Vřele doporučuji! ()

maseer2

výborné zpracování parádního nápadu.. oba hlavní představitelé jsou ve svých rolích úžasní, což znamená 3 minuty skvělé zábavy :) ()

Marek1991

Som sa dobre nasmial nad týmto netradičným detektorom a aj nad tým ako často klamali a na akých veciach a ako to nakoniec trefne dopadlo. Krátka pohodová a nápaditá vec. ()

ABLABLABLA

Perfektní. Už kdysi jsem to viděla a velmi mě to pobavilo a jinak tomu nebylo ani teď. I když, pokud člověk už zná pointu a co se na konci stane, už to není taková sranda jako na poprvé. Hezká blbůstka ale jinak. ()

easaque

krátký, milý, vtipný ... co víc si přát [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()