Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

Persephone9

Čakala som teda od tohto snímku oveľa viac. Herci boli vo všeobecnosti hrozne umelí. Emma, na ktorú som sa spialiehala, že to celé bude ťahať, ma neskutočne prekvapila, ale tou zlou cestou. Ešte som ju nikdy nevidela tak umelo prehrávať a hádzať nastajlované a neprirodzené grimasy. Asi to má za následok jej rýchle preformátovanie na Muricky štýl, i tak som z toho horzne neštastná. Záporné Bitches či hlúpe postavy s ňou nejdú dokopy. Mala by zostať pri valčeku a volánikoch na Vianočnom plese. =D Tak či onak, bol to aspoň nejaký ten pohľad do "zákulisia" bandy, ale vedela by som si to predstaviť aj lepšie a hlavne dramatickejšie. ()

petite fille

pár detí na nikam nesmerujúcej jazde za hromadením artefaktov, čo je jediný zážitok, na akom budujú svoje vzájomné "vzťahy". je to oveľa lepšie svedectvo o (ne)skutočnosti, ktorú žijeme, než sa na prvý pohľad zdá. po opakovanom zhliadnutí sa tento film nečakane usadil medzi mojimi obľúbencami a akosi stále neodchádza. ktovie, jedného dňa možno budeme lepiť históriu len z tituliek bulváru. ()

USBejs

Nikdy bych neřekl, že se dá 90 min. promarnit takovým stylem. Je to, jakoby jste se hodinu a půl dívali do zdi a nevnímali okolí. Dokonce i když si pustíte rádio (je jedno jakou stanici naladíte), odnesete si za 5 minut více informací, než z tohoto filmu. I kdyby to mělo být dopravní zpravodajství, pořád budete vědět na jakém místě se aspoň nachází zácpy, což je věc celkem užitečná. 90 minut The Bling Ring, když nic, tak vám jedině tak ukáže, co která celebrita nosí a na kterou párty se zrovna chystá. A věřte mi, že v podání, jakým to pojala Sofia, je to nezajímavé i pro ty největší Shopaholičky! ()

MadMax3

Ako môže byť niekto tak sprostý, že pri výsluchu ho zaujíma čo na ňu povedala Lindsey Lohan... Miestami som myslel, že to ozaj nedopozerám a podržalo ma len to, že som chcel vedieť koľko rokov dostanú. ()

kubilov

Zdá se, že v tuto chvíli nám Sofia Coppola nemá potřebu filmařsky nic říci, takže se vydala cestou nenáročné krimi skoro komedie, jenž mě rozhodně brala víc, než režisérčin předchozí pokus. Parta krásnejch mladejch holek (+ jeden buzerant, kterej se tváří že není) vedená Emmou Watson vykrádá domy slavných celebrit, obráží párty a fetují o sto šest. To vše pod nosem Paris Hilton, Lindsay Lohan a dalších. Není to bůhvíjaké dílo, cílovka nejsem, ale docela mě to bavilo, jen mě překvapilo, že ve filmu takovéhoto ražení se objevilo daleko méně sexu (0) než u historického dramatu o Marii Antoinettě, jen tak pro zajímavost. ()

Hank

Umělejší než samotný svět celebrit, laciné, předvídatelné a nerealistické až hrůza. Poselství, myšlenka, cokoliv...beru zájem Sofie Coppoly a její názor na svět. Bohužel víc než sonda a aspoň pokus o cosi, je to pseudo agitka s lacinými argumenty na hranici samé uvěřitelnosti. ()

vitac.

No vida, tak Paris má opičku...:) Za český název by někdo zasloužil nakopat, stará známá pravda, že aktivní blbec je horší než třídní nepřítel, se znovu ukázala v plné nahotě. Příště raději zůstat u originálu, bych prosil. No nic, zpět k samotnému filmu. Neberou mě hadry, šperky, auta, "taková" muzika, ale tady se to tak nějak dobře smíchalo, že zvlášť ta muzika... sakra, je to divný, ale se mi vlastně i líbila, vesměs:) Emma Watson žvatlající americkou angličtinou potěšila, nicméně z hereckého ansáblu jsem nejvíc ocenil výkon, tramtadadá, Israela Broussarda! Gratuluji:) Postavy mi přišly dobrý, nesouhlasím s tím, že nebyly vůbec prokreslený - aspoň do té míry, do jaké jde prokreslit postavy, který mají za fasádou z fotek na Facebooku docela pusto a prázdno. A to jsou ještě fotky z baru a v kradenejch cetkách:) Lepší tři hvězdičky a lepší volba než, jistým způsobem, srovnatelné Spring Breakers. ()

carodejb

Film o ktorom by sa dalo veľa uvažovať (o nedotknuteľnosti majetku, o citovej vyprahnutosti rozmaznanej mládeže, o túžbe po tom čo vidíme v telke, o priateľstve s výhodami - nie sexuálnymi ale inými...). Možno sa aj bude, ale skôr nie. Lebo tuzemskému divákovi je téma akási cudzia. Na druhej strane Coppola(ová) skvelo pracuje s tempom, časom, kamerou (ahm..kameramani), hercami a vôbec celé je to dobre odvedená práca. Škoda, že kvôli kultúrnemu odstupu to pôsobí tak sterilne. 4 * pre to, že 50% si to nezaslúži. Trošku viac pridať. tak 60 -70, ale len kvôli remeslu. Viac v CZ a SK od toho nemôžeme chcieť. ()

Tominni

Za mě nic moc, asi jsem se díval jen kvůli jménu Sofia Coppola a tak trochu Emma Watson. Příběh podle skutečné události šel tak nějak mimo mě. Jasně - zlatá mládež v L.A., která chce být blíže filmovým hvězdám a oblékat se jako ony, k tomu jsou zcela bez zábran, takže proč nejít do prázdného domu, proč se neprojet v tom Porsche......nejde moc do hlavy, jak to může procházet tak dlouho..... ()

ageller

Jemná poetika vyprávění, krásná kamera v posledním filmu Harrise Savidese (Christopher Blauvert jako druhý kameraman dílo dokončil), reklamní lákavá upoutávka, defilé bot a kabelek a líbivé hlasité písničky. Kdo má Sofii Coppolu za tyhle věci rád, a to zejména její poslední film Somewhere, tak bude opět spokojený. Režisérka si, nevím ani jak, dovede vždy vybrat velmi zajímavé a důležité téma - u nás to tak možná díky české provinčnosti nevypadá, ale kdo byl někdy v USA nebo Californii, ví o čem mluvím. Bohužel v provedení SC je tohle téma pojaté povrchně, nezajímavě, bez potřeby vyjádřit nějak, jakkoliv svůj názor. Politika do filmu SC prostě nepatří, přitom právě znuděné dětičky bohatých rodičů bývají skvělými kritiky společnosti. Vzpomeňte si na Francouzskou novou vlnu. Navíc režijně opět bez invence, možná prostě bez talentu. Tři hvězdičky ode mě dostává protože je Bling Ring na Copolly filmografii spíš nadprůměr a protože oceňuju, že se snaží (asi i upřímně) točit filmy o sobě, o svém prostředí a svých problémech. Kdyby se do hodnocení promítal český distribuční název, tak by musela jedna hvězdička dolů za ten dovětek "Jako VIPky". Jak říkají hrdinové filmu OMG! ()

L3NKA

Bóže, tak já na to jdu jden kvůli mé milované Emmě a ona se z toho vyklube taková blbost. Příběh žádný a ani samotný šatník a botník Paris Hilton mě nijak nevzrušuje. Těch děcek mi nebylo nijak líto a ke konci filmu ani nevadilo, že jsem 10 minut někde v prostředku filmu prospala. Ach ty sedačky v kině jsou tááák pohodlné, když vám hraje do uší taková blbost. Ale hudbu k tomu měli udělanou moc pěkně a co se týče těch udělávek apod. to nebylo špatné. Měním hodnocení z 2* na 3*, dneska mám dobrou náladu :-) ()

Anjunja

Tento film si nezaslouží moc pozornosti - přesto jak adrenalinově vypadá trailer, film je čirá nuda!! Jednou se zasmějete a zbytek si jen říkáte, co tím chtěl básník říci. Ano, nešla jsem do kina s velkým očekáváním, ale takovou blbost jsem dlouho neviděla. 1* jen kvůli Emmičce =) ()

mArtinko5MB

Nudný námet a s hodnotením filmu to inak ani skončiť nemohlo. Pár puberťakov šalie, robí sprostosti bez pomyslenia na následky. Párty drogy ... nuda. Prežil by som bez tohto filmu. V podstate to je strata času a pozrel som to len kvôli Emme ;) ()

lmc

Film stejně povrchní jako jeho postavy a jako celý svět celebrit a nablískaných bot, který tento film prezentuje. Inteligenčně na úrovni Troškových "spektáklů", zajímavé pouze pro čtenářky bulváru. Nezajímavé, hloupé, zbytečné ()

Cerebrum

"Kultura" Paris Hilton mě nutí zvracet třpytky, navíc film je divnej, neodsuzuje, nehodnotí, nedramatizuje. Řečeno s Rathem, je to taková nedomrlá čudla. ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013