Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

Philcze

Sofiina prohra, která je díky nebývalému audiovizuálu přesto nějakým způsobem přitažlivá. Tentokrát to nicméně nestačí, protože Bling Ring je tak povrchní a prázdnou výpovědí, že i found-footage teenagerská komedie o klukovi, co uspořádá tu největší narozeninovou párty všech dob, toho o dnešní teen generaci říká mnohem víc. Stephen Dorff kopal za volantem Ferrari jinou ligu, o Billu Murraym v Tokiu ani nemluvě. 50-60% ()

Remedy

Sofii Coppole se nedá upřít vybroušený styl, protože všechny ty dynamické “párty“ střihy jsou zkrátka parádní. Celé vyprávění také skvěle funguje jako jednostranná výpověď o americké zlaté mládeži, která je iracionálně fascinována životy hollywoodských hvězd a nezdráhá se překročit prakticky žádné hranice. První “párty hodina“ má výborné tempo a je v některých momentech i dost napínavá. Problém jsem měl s poslední třetinou, kdy mě vlastně ani moc nezajímalo, jak to s jednotlivými postavami dopadne. Na nějaké hlubší prokreslení charakterů to bylo moc krátké, na druhou stranu si nejsem úplně jistý, jestli by mě to stejně bavilo při dvouhodinové a delší stopáži. Na jedno podívání je to ale fajn. ()

runner85 odpad!

No to ma podrž., to zas bol film ktorý vysoko atakuje popredné miesta kráľov odpadov, čo vlastne chcel tento film povedať ? Zdegenerovaná mládež kradne, slope, droguje ... dačo nové ? ()

dom156 odpad!

Ani nevím, jak jsem se k tomuto filmu dostal, a upřímně jsem rád, že jsem těch 90 minut přežil, jelikož tento film, je totální ptákovina (volím mnohem mírnější slovník, než co se mi krade na jazyk). Natočit film kde 70 minut se parta dementů vkrádá do domů slavných lidí a furt do kola to samé mě příšerně nudilo a otravovalo. Když konečně došlo na spravedlnost a já si na chvilku jsem zadoufal v lepší zítřky, bohužel konec mě opět dorazil. Tohle už nikdy nechci vidět a nikomu to opravdu nedoporučuji. ()

Dont

Hodinu a půl koukat na zlodějíčky, kteří si krádež pletou se zábavou, mě moc nebavilo. Na módu ani rolexky si taky nepotrpím, takže tyhle pasáže jsem moc neocenil. Od Sofie Coppoly jsem čekal něco hodnotnějšího. Do hlavy mi taky nejde, proč si žádný z těch multimilionářů nepořídí alarm, anebo to bylo jen tím, že by pak šlo jen těžko natočit Bling Ring? ()

Aleee89

Film mnohem více než na téma nebo jméno režisérky lákal na herečku Emmu Watson v jiné roli. Z očekávání jsem postupem času vystřízlivěla, proto jsem věděla, že nemám vyhlížet nic, z čeho bych si sedla na zadek. Jednoduchý příběh, trochu prázdný film a postavy, k nimž si cestu najdete jen těžko, to jsou atributy, které mě teď napadají především. Přesto to ale není špatný film. Má přijemnou stopáž a nenudí. Nelituji, že jsem jej viděla. ()

kajas

No, tak jsem se dozvěděla, jak partička rozmazlených fiflenek vyloupila několika celebritám domy. Asi bych bez takové informace dokázala žít. Ještě, že je film tak krátký. ()

Linda.csfd

Fíha, to byla docela jízda. Nechápu jak jim všechno tak krásně a hladce vycházelo. Jak je možný, že amíci si nechávaj odemknutý domy a auta a v autech peněžnky? Že slavní nemaj ochranky a poplašný zařízení? A co by tomu asi řekla Lindsay? :) ()

dee-key

Pár holek a jejich teplej kámoš sledujou, kdy nějaká celebrita odfrčí točit bijáky a pak ji vykradou SKŘÍŇ. Hadry, boty, šperky, občas nějaký prachy a pak se oháknou a někde to roztočí. Nič moč. ()

GrungeChild

Lesk světových celebrit snad nikdy nevypadal mizerněji a více kýčovitě, což byl možná jeden ze záměrů zpočátku nadějně vyhlížejícím snímku o flegmatickém mladém fetišistovi a několika rozmazlených pipkách. Provokativní námět se však nepovedlo zpracovat úplně ideálně, snímek vás nenasere zrovna přehnaným deptavým pohledem na dnešní společnost, ale spíše nudou, naivitou a neutuchajícím pocitem, že "by se to rozhodně dalo udělat líp". Čekal jsem více nadhledu, kousavější prvky satiry, větší dopad na diváka, zajímavější myšlenky v závěru a velmi přeceňované herectví Emmy Watson, ovšem dostalo se mi pouze posledního. Ne vážně, kroutit se s vyplazeným jazykem umí asi líp než Miley Cyrus, ale jinak se jí nedá věřit absolutně nic, a nejmíň to, když hraje, že lže. Příště bych ocenil více prostoru pro po všech stránkách zajímavější Taissu Farmigu. I přes všechny výtky je ale Bling Ring natolik kůůl, že pod 3* jít prostě nemůžu. ()

KoRniky

Ani jsem to nedokoukala do konce jak jsem se u toho strašně nudila. Asi jsem to nepochopila, neviděla jsem v tom žádný příběh ani smysl... dokola se opakující záběry děcek, co sedí v baru a fotí se, co kradou v domech slavných a jezdí v pěkných autech. A pořád dokola. Emma je kočka, ale bohužel, náhled do šatníku Paris Hilton nedělá dobrej film. ()

peiton

Sofia Coppola sa chopila v tomto období tak aktuálnej a provokatívnej témy,spracovala ju sviežo a vizuálne atraktívne.Vtiahne diváka do sveta nadivoko vychovávaných tínedžerov,posadnutých kultom celebrít a luxusných značiek.V rytme skvele vybranej hudby nám ponúkla satirickú prehliadku lákadiel sveta bohatých,kam by chcelo patriť mnoho mladých ľudí.Správanie nevychovaných tínedžerov,ktorý sú oslepení luxusnými značkami a pozlátkom slávy.čo by človek neurobil pre pár minút slávy a bohatstva...! ()

M.i.k.e

nebýt jména režisérky a (opětovně úžasné) Emmy Watson,pravděpodobně bych film poodbné střihu minul.Naštěstí pro mě tu ovšem obě dvě jsou a jakkoliv Sofia Coppola nemůže překročit svůj vlastní stín v podobě Ztracena v překladu,u Bling Ring tomu není tak daleko a pro mě se jedná o veliké a příjemné překvapení.Nečekal sem nic a dostal jsem film možná prázdný,ale přesně taková je dnešní zlatá americká (a vlastně jakákoliv mládež).Spíš než naínavé,neob pobuřující je Bling Ring šokující ve smyslu co je v dnešní době vůbec možné...85% ()

Marqta

Barevné luxusní a nafintěné. Začátek mě hodně bavil, ale potom se už nedělo téměř nic nového. Jednou, možná ani dvakrát mi nevadilo prohrabávání všech těch kabelek, cetek a oblečení a potom následná zběsilá jízda a oslavná "mega párty", ale když se na to má člověk koukat hodinu...Herci se ale nicméně povedli - Emma Watson a Taissa Farminga byly skvělé a povedená byla i žánrově vychytaná hudba. Kdyby byl scénář trochu pestřejší a děj nebyl jen povrchním opakováním podle jednoho schématu, takl bych šla s hodnocením asi výš. ()

zbyshek

Nečekal jsem zázraky, podle toho taky hodnotím. Toto byl film, který jsem jen tak prolítl. Dialogy přímočaré, děj jednoduchý. Příběh ne moc zajímavý, ale přesto nenudil. Průměr, 50%. ()

MA.KI

Falešná pozlátka doby. Zvrácené hodnoty mnohých z nás. Kultura na scestí. Posedlost (uměle vytvořenými) celebritami. Posedlost sebou samým. Nekonečná párty. A tak dále. A tak dále. Obzvláště mladá generace se dostává do zajetí chapadel masmédií a sociálních sítí, taky chce být tak hezká jak celebrity, taky chce být tak bohatá, slavná a úžasná. Nablyštěné hmotné statky zakrývající statky duchovní, věci podstatné, k nimž by se měla ubírat naše pozornost. Potenciál vyvíjený špatným směrem. Téma tedy ryze aktuální a celospolečensky obrovsky důležité, ovšem mluvíme-li o potenciálu, tak ani režisérka takového jména jej zdaleka celý nevyužila. The Bling Ring šlo natočit mnohem lépe. Srovnej například se Spring Breakers. ()

wohna

Nebýt krásné Taissy Farmigy a nejkrásnější Emmy Watson, tento film by si zasloužil maximálně hvězdičku, a to bych byl ještě docela mírný. Jen díky těm holkám jsem se 90 minut dokázal koukat na něco, co mě ale šíleně nebavilo. ()

TommyLeeJape

Oh my gosh, moje oblíbenkyně Taissa Farmiga a oblíbenkyně všech Emma Watson v roli hloupoučkých, povrchních slečinek žijících s mámou, která je učí nástrahám života na základě filozofie The Secret. To jsem si těžko mohl nechat ujít, že ano? A kupodivu jsem spokojen, yo bitch. Ono je to teda hodně jednoduché, ale na druhou stranu dosti trefné. To "značkové náboženství" v propojení s naší "facebook generací" funguje jako ideální obrázek toho, jak se lidé snaží zaujmout lidi, které často ani nemají rádi. Mít ty nejlepší fotky na fýbýčku, nosit ty nejznačkovější brýle a žít život jako Paris Hilton, co víc si přát? Smutné. No, ale prostě co se týče filmu tak it's chill. P.S. Jako VIPky? Achjo. ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013