Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

Ollie235

Když jsem tento film sháněl poprvé, omylem jsem narazil na jeho straší (2011) televizní verzi. Ta se mi celkem líbila, takže jsem se na provedení Sofie Coppoly dost těšil. Přišlo ale naprosté zklamání, které nedosahuje ani kvalit výšeuvedeného TV filmu. Hlavní postavou je přiteplenej břídil, který se do role absolutně nehodí a holky jsou sice hot, ale na tom vážně myšlený film postavit nelze. I jim už chce navíc člověk ke konci filmu dát přinejmenším facku. Další průšvih je v tom, že se celá hodina a půl odehrává v začarovaném kruhu, kdy se nic pořádného neděje a výpovědi na kameru nepřidávají na ani na serióznosti, ani na kvalitě. Filmy o dnešní zvrácený mládeži (tohle, Spring Breakers) už mě začínají unavovat. ()

eromar

60% Coppola natočila film o hovně (předlouhou je článek v novinách!), ale natočila ho hezky. Tedy z pohledu někoho, kdo se zajímá o filmovou formu. Nefilmové teoretiky u obrazovky udrží maximálně sexy Emma v závěsu s lolitkou Taissou Farmiga. ()

Rufete

"I think we just wanted to be part of the lifestyle. The lifestyle that everybody kinda wants." Komentář může obsahovat spoilery. Pitomé provedení, hloupý námět, něco by prostě mělo zůstat jen v policejních spisech. Autentičnost režisérku minula hodně velkou oklikou, nevěřím ani polovině věcem, které ve filmu byly řečeny. Dnešní zabezpečení by přece nějakým loupežím mělo zabránit, zvlášť když jsou zloději zfetované, znuděné a blbé děti. Takhle to prostě být nemohlo. Herečky byly hodně pěkné, od nich bych si klidně byt vyloupit nechal. Když jsem viděl fotky skutečných Bling Ring, chtěl jsem ihned hledat maskéra, který jim tohle způsobil a do jakého hororu vlastně patří. Jedna věc mě hodně mate; proč se sakra ten borec v růžových lodičkách aspoň s jednou z těch holek nevyspal? Měl k tomu nespočet možností a nebyl tam ani náznak. Ten sex mi v tomhle filmu fakt chyběl, ale třeba si ho chlapec užije dost v base (což mu možná bude příjemnější než muchlovačka s Emmou). Dál bych chtěl podotknout, že Leslie Mann je aktuálně na prvním místě v žebříčku uječených a nesympatických ženských na světě, její postava mě iritovala daleko víc, než krásné zlodějky. Hodně se mi líbila Taissa Farmiga, roste z ní pěkná slečna a dobrá herečka. ()

mira007

Film o skutečné partě teenagerů, kteří se dostávali ( až neskutečně snadno Paris Hilton měla klíč od domu pod rohožkou!!!) do domů celebrit a při tom je i vybrali ( u Paris byli min. 4x !!!!). Prvním filmem o tomto gangu byl televizní film Hollywoodské straky (2011) a tenhle druhý ho předčí realističností, rozpočtem, obsazením, jenže problém je, že sice jsem se posadil na zadek z hereckého výkonu Emmy Thompson ( naprostá pecka), ale celý ten film je vyprávěn hrozně nezáživně nemastně neslaně až nudně. Pro mne paradoxně bylo nejzajímavější až konec, kdy je chytili a oni ukázali že jsou v hlavě ještě vymaštěnější než předtím. Jejich sebeprezentave před soudem a v TV byla na pěst. Musím říct, že ten televizní film Hollywoodské straky vypadá vizuálně jako Beverly Hills 90210, ale má to větší spád a ty postavy a jejich motivace je lépe vykreslená ( třeba fakt, že se prezentovali pitomci chvástounský na facebooku a tím urychlili jejich dopadení) Realita je drsná http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/the-bling-ring.php a https://www.youtube.com/watch?v=Rqjq1y6rQak ()

Illy

V jejich letech jsem seděl Na Sále, pil bráník a tvrdil to zelenou. Jedinou značkovou věc jsem měl na nohách - Airwalky co musely vydržet dva roky. Sem tam jointa a pak (kdybych o nich tušil) možná snil o Blahnikách na podpatku, to bych ale spadl ze skatea. Padal jsem stejně. K filmu: první půlka o hovně, druhá v podstatě taky. Nicméně při proslovech postavy kterou hraje EW jsem chcal smíchy. ()

jirka.jindra11

Mladé oběti konzumní společnosti - potrestat je a jím podobné. Navíc soundtrack je až příšerný, protože je bohužel aktuální - ale proto to filmu zazlívat nemohu, odehrává se v současnosti. Dvě hvězdy za Emmu, která s americkým přízvukem zachraňuje, co se dá. ()

kdosizrosy

Povrchní, nudivé a nicneříkající vyprávění o zhýčkaných spratcích, kteří by od rodičů potřebovali pořádně profackovat. Ploché, nijaké, bezúčelné. Ani Hermioniny svůdné křivky v hadříkách od Šanela to nezachrání. ()

Vazbič

Taková mála epizodka nebo spíš zajímavá sonda do života mladých lidí, kteří si zpestřili život tím, že okrádali celebrity. A to je v podstatě vše. Hezky to vypadá, holky jsou náležitě "pipinkovaté", dýchá z toho lesk hollywoodu. Film však nevykreslí postavy nebo nenabídne nic, co by nás přimělo si jich nějakým způsobem vážit nebo komukoli fandit. Samozřejmě s výjimkou Emmy Watson. Ta má kolem sebe takovou auru a takové charisma, že tu si zamiluju, i kdyby hrála vraha štěňátek. ()

X@triX

Podobná kravina ako Spring Breakers, nič vám nedá do života, nezanechá myšlienku, možno sa snaží istým spôsobom vychovať mládež a poukázať na dôsledky nerozvážneho správania. Pravdepodobne jediné, čo viaže diváka dopozerať snímok, je zvedavosť. ()

frolish

Esteze si bohati a slavni v LA nezamykaju svoje auta a domy, pripadne nechaju kluce pod rohozkou :-) Mladi herci su dobri, natocene je to tiez fajn, ale inak je to strasne naivne, povrchne a od polky neznesitelne repetitivne a predvidatelne. Tato story by sa dala bez problemov vtesnat do polovicnej stopaze a Emma (rovnako ako Sofia Coppola) mohla svoj talent radsej nechat viest zmysluplnejsim smerom. ()

KOZEL84

Sem si při tomhle připadal starý (nejsem) a chudý (jsem-převážně ve značkovém teda....co?nebudu chodit jak šupák,ale jestli to je dneska luxus,to asi ne ). ()

EvilMari

Po prvním shlídnutí 3* a hlava plná rozporuplných pocitů a stav: vážně nevím, co si o tom myslet. Je to asi týden, co jsem to viděla, každý den mi hraje soundtrack téměř nonstop a já mám strašnou chuť si to pustit znovu... ()

Snake.Charmer

Dost velká nuda, kterou jsem jen s vypětím všech sil dokoukal. Jednotlivé scény plné karikatur lidí se v nepatrných variacích opakují pořád dokola. Jinak to naprosto přesně vystihl uživatel nmafan. ()

Tred2

Průměrně zábavné, ničím extra nezaujme. Nějaké hlubší dojmy po skončení filmu úplně chybí. Celkově se to sledovat dá, ale ve výsledku by jste mohli projíždět 90min Youtube a tím čas strávit lépe. Slabší 3. ()

Silencia90

2,5*. Je to teda mnohem lepší než Spring Breakers, ale Sofia prostě netočí filmy pro mě. Dlouhý nudný záběry, skoro žádnej příběh a prázdný charaktery. Jo, něco z toho možná je účel (cítit povrchnost a drzost teenagerů, atd.), ale tohle není můj šálek čaje. ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013