Bling Ring: Ako VIP-ky

• Česko Bling Ring: Jako VIPky (viac)

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiálny text distribútora)

sNeDy

Naprosto prázdné omalovánky, které nedokáží vykouzlit ani tolik emocí, co nedávné Spring Breakers. Opravdu zajímavý je až dopad na postavy na konci filmu, jenže těm se pohříchu věnuje Sofia Coppola jen minimálně. A na konci se mi ani nechce uvažovat nad tím, že film (zřejmě, co chtěla Coppola tímhle filmem říct si nejsem úplně jistej) kritizuje to, čeho je sám součástí a co svým vizuálem/obsazením mocně podporuje. ()

Viperine

Průměrná minisonda do života jisté skupiny současné mládeže. Bohužel trochu nablblá a bez hlubšího smyslu. Dá se na to podívat, nemůžu říct, že bych se vyloženě nudila, ale jinak mi to nedalo zhola nic. Tak pokud chcete nějak "zabít" hoďku a půl... ()

edie sedgwic

Chvilami tazko uverit, ze film rezirovala Sofia Coppola, ktora ma na svedomi vynikajucu Mariu Antoinettu alebo Virgin suicides. Banda rozmaznanych deciek, ktore nevedia, co od dobroty sa pravidelne vlamu do domu nejakej znamej celebrity a kradnu oblecenie ci sperky. Je tak trosku neuveritelne, ze sa im to prepieklo taku dlhu dobu a hlavne si myslim, ze to nie je ziaden "zhavy" material na natocenie filmu, maximalne nejakej reportaze ci kratkeho dokumentarneho filmu. Hviezdicku davam za Emmu Watson. ()

gonga

Znechucení. Odpor. Hnus. Prdel je, že pro velkou část dnešní mládeže je partička vykrádající celebrití domy spíš vzorem než odstrašujícím příkladem. Vzhledem k tomu, že film ve mě dokázal probudit tyto pocity, pak asi nebyl natočen úplně špatně. Zcela nesnesitelné bylo dívat se ultramegablbku matku trojice dívek vyznávající "filosofii tajemství" . ()

tammsin

Látka, jejíž potenciál zůstal trestuhodně nevyužit. Snímek bez emocí, vývoje postav, natož pak jakýchkoli vztahů mezi nimi, neméně pak bez aspirací vtáhnout do děje diváka samého. Prostý sled obrazů spočívající v luxusních interiérech za zcela ustrnulého děje doprovází skupinka postav, které spolu komunikují minimálně po verbální i případné stránce emoční. Film je snad dobrý jen v případě, že jsem ději neporozuměla a nedokážu tedy ocenit hloubku plytkých dialogů demonstrující bezstarostnou naivitu a to, jak je americká mládež intelektuálně na dně, tedy zcela pitomá, často až do té míry, že její slovník omezuje se na do omrzení omílané "cool" a "shit". Stručně tenhe film nezachrání ani tisíc obnažených Emm Watson, které chtějí vést nějakou tu zemi. ()

GOREGASM

Český distributor by za dovětek v názvu zasloužil pořádně zmalovat ciferník, to za a). No a za b) jde o efektně a zručně natočenou etudu na vrub současné, soudit je nebudu, omladiny. Sofia záměrně jednotlivé postavy nepitvá, prostě je nechá přímočarým dějem proplout vstříc oranžovým kombinézám a názor si udělej diváku sám. Lákadlo nablýskaného luxusu v kombinaci se odérem zakázaného ovoce je asi zatraceně silná kombinace, a když k tomu přičteme "vyspělost" ústřední pětice, máme vymalováno. Na rozdíl od některých si nemyslím, že snímek musí být nutně psychologicky analytický, aby spadal do škatulky "k zamyšlení". Ale delší to být mohlo a šlo by o ucelenější zážitek. Čili pořád dobrý, ale od Sofie čekám víc. 70% P.S. Postava Emmy Watson je unbelievably stupid cunt, ale herečka samotná má šmrnc. P.P.S. Scéna v níž se stáhne střecha u Porsche mi málem způsobila neuchopitelnou hightech erekci. ()

derek007

Brečet kvůli promarněné hodině a půl tady nebudu, sám sem věděl do čeho jdu a neuvážlivě stiskl play. Chtěl jsem usnout, ale samou nudou mi to nešlo. Tak raději zvažte, že vás opravdu zajímá svět celebrit typu PHilton či LLohan, protože filmy o spratcích, co neví, co by roupama už tu byly a byly rozhodně lepší. ()

Wolvie

Strašlivě o ničem. Sofia Coppola se ve své snaze o artové zachycení všednosti a povrchnosti asi vyčerpala s Marií Antoinettou. Měla by se posunout o dům dál. ()

Radek.SCH

Podobné jako Nikdykde: pomalé, táhlé, děj není důležitý. Hlavně že tam jsou pěkné obrázky. Jak dlouho ta ženská bude žít ze Ztraceno v překladu? ()

montongery

It's a sick. Jak bylo ve filmu řečeno. Průměrný snímek o dnešních hodnotách a naivní představě zlaté generace o americkém snu, kdy převládá slepá touha po stylu celebrit a krásného života, kde člověk nemusí počítat peníze a jen si je užívat, aniž by pro jejich vydělání vyložil nějaké větší úsilí. Plus si myslím, že Emma jako herečka vynikla a s rolemi v budoucnu určitě problém mít nebude. ()

char_t

Film stejně povrchní jako jeho hlavní postavy. Odnesl jsem si 3 ponaučení: 1) Každej mladej amík by zasloužil jen řezat, řezat, řezat. 2) Jestli každé domácí vyučování vypadá takhle, tak se nedivím, že je průměrnej amík blbej jak tágo. 3) Módě nerozumím s rozumět nechci. ()

korok

Skutečný příběh o naivních rozmazlených puberťácích, kteří si chodili na "nákupy" luxusních oblečení do multimilionářských rezidencí slavných herců a hereček na Hollywood Hills, naivně si myslejíc, že se na ně nepříjde. Až spadla klec a jednou je kamera zachytila. Až se nechce věřit, že se jim tak dlouho všechny ty vloupačky dařily bez povšimnutí. Zajímalo by mě, zda-li si Paris Hilton od té doby začala zamykat barák či pořídila lepší zabezpečovací zařízení? ()

septic

počítám, že asi jako většina lidí, jsem se na to nedíval ze zájmu k příběhu a nezklamal jsem se, jelikož jsem myslel, že to bude taková sračka. Co mě ale dostalo ze všeho nejvíc bylo půl vteřinové záběry z párty v tmavém prostředí střídající se s půl vteřinovou bílou plochou. Mám pocit, že můj mozek už není panna, protože tyto záběry ho dokonale znásilnily. Ještě teď mě bolí hlava ()

Lyžař

Pet hvezd ani nahodou za zpracovani. To bylo fajn, projemny, takovy na***, to tema je ale skvely. Bylo hodne fajn videt takovyhle realny tema!! No a holky, Emma atd, jasne, delaj film lepsim :) ()

nmafan

Špatné. Film, který se těmi zhovadilostmi, o nichž vypráví, natolik opájí, a ve svém kritickém pseudoposelství je natolik naivní, že si ho nakonec paradoxně nejvíce užijí holčičky, jež na Facebooku, módních značkách a celebritách samy ujíždějí (ověřeno v kině). ()

bararich8

Asi jako většina zdejších diváků, jediným důvodem, proč jsem do toho vůbec šel, byla Emma a nebýt jí, opravdu nebylo moc tento "výtvor" sledovat. Většina z nás se k tomuhle nikdy nedostane a ani takovéhle stavy nemůže pochopit, prostě Amerika. Velice hloupoučké, 2*. ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (viac)

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013