13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa natalanka k tomuto seriálu (5)

13. komnata Evy Holubové (2006) (S01E05)

Držím prsty. :-) Zůstaňte prosím čistá. Vaše herectví je nádherné a chtěla bych si ho užívat ještě léta a léta. Je to vážné téma. Dotklo se mě v podobě alkoholismu v mé vlastní rosině. Je to strašné. Pro všechny pijany je to přece normální a mají to pod kontrolou. Nemusí být na chleba, nájem, ale na pivo a cigára..... mušíííí bejt. Ničí svůj život, životy kolem sebe nevyjímaje. Vám paní Evo držím prsty. Muselo to být těžké a asi je to těžké i teď nepodlehnout. Máte můj obdiv, že jste do dokázala :-) ()

13. komnata Tomáše Hanáka (2006) (S02E16) odpad!

Mezi lidma ,kteří bojují s rakovinou, úmrtím dítěte, depresema, slepotou, sebevraždou svých blízkých mi tenhle díl "ať si tomu říká parodie a vtip a jiný pohled", přišel úplně mimo mísu.Ester Kočičkovou mám ráda, i Tomáše Hanáka. Ale tady..... promiňte jste neměli co dělat. Tenhle díl byl nabubřelý a nafoukaný... pozérský. Vůbec, ale vůbec se mi nelíbil. A to miluju černý humor. Ale nemusím ho za každou cenu cpát všude. :-( ()

13. komnata Ladislava Chudíka (2010) (S05E29)

Neskonale příjemný člověk. :-) Takoví muži chybí.... A jeho primář Sova..... herecký koncert.:-) Nikdy jsem netušila co si po boku své ženy prožil. Muselo to být neúnosné. ()

13. komnata Lucie Brychtové (2017) (S13E21)

Klobouk dolů před odhodláním, odvahou a nahlédnutím do 13 komnaty. Zároveň ze srdce přeji krásný a dobrý život. P.S. Krásně zpíváte Luci :-) ()

13. komnata Michala Padevěta (2017) (S13E22)

Skláním se vždy před lidmi, kteří nežehrají na osud, ale vidí v překážkách výzvu. Skláním se před lidmi, kteří padnou-li na kolena, dodá jim to sílu se zvenout a jít dál. Před lidmi, kteří si řeknou...... všechno zlé je pro něco dobré :-) ()