13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Handle k tomuto seriálu (6)

13. komnata Terezy Pergnerové (2006) (S01E01)

Terezu Pergnerovou hodně obdivuju, je to nejlepší moderátorka jakou Česko má. Ať už Eso, VyVolení nebo příležitostní pořady, tak všechno moderuje po svém, jinak než ostatní, mnohem lépe než ostatní. Ona jen prostě lidská, na nic si nehraje, vyjadřuje se naprosto přirozeně a pro mě má to, čemu se říká ''charisma''... Krom toho její příběh je opravdu silný. Hodnotit dokument, jako takový, tak mě tam nějaké věci vadily, ale hodnotit Terezin příběh a její osobnost, tak nemůžu jinak... ()

13. komnata Evy Holubové (2006) (S01E05)

Eva Holubová je pro mě možná nejlepší česká herečka vůbec a její 13. komnata byla opravdu zajímavá, kdo by řekl, že zrovna ona, tak vesele působící člověk v televizi, plavala v alkoholu a měla deprese ? Opravdu měla co říct a je to velmi sympatický člověk.. ''Naučila jsem se žít TADY a TEĎ'', prohlašuje na konci pořadu. A to je podle mě v životě hodně důležité, aby jsme se to naučili.. ()

13. komnata Ester Janečkové (2007) (S03E03)

Ester Janečková mi je sympatická, vyjadřuje se inteligentě a přirozeně, její komnata byla zajímavá, avšak mnoho jiných dílů ve mně vyvolalo silnější pocit.. ()

13. komnata Veroniky Žilkové (2008) (S03E41)

Veronika Žilková mi nevadí, ve 13. komnatě měla co říct, ale stejně jsem si myslel, že bude o něco zajímavější, jsou i lepší díly.. ()

13. komnata Tomio Okamury (2009) (S04E22)

Zajíímavý díl. Tomio Okamura je sympatický člověk s výborným vystupováním. Někdy si říkám, kde se to v těch lidech vezme - psychické problémy, těžké dětství a jsou tam, kde jsou (se zdravým sebevědomím a nic na nich nepoznáte). A mezi tyto lidi patří i právě Tomio Okamura, což jsem si doposud vůbec nevěděl, takže myslím, že nejen já jsem se dozvěděl více o jeho životě a proto se mi díl líbil a bavil mě. ()

13. komnata Marty Jandové (2010) (S05E30)

Vůbec to neměla lehký a za to, že se dokázala prosadit v Německu, kde jí nikdo neznal a přesto všechno se tvářit ''jakoby nic'' má můj obidv.. A to nejspíš mohla využít otcovo jméno a zpívat tady v Česku.. ()