13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 265 h 23 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Marty Kubišové (2009) (S04E34)

Marta Kubišová je pro mne ženou jasného přesvědčení, které nemění jako ponožky. A také za to výrazně zaplatila. Ona je na to ale hrdá a já tím pádem na ní. ()

13. komnata Václava Vydry (2009) (S04E35)

Vašek Vydra je veliký sympaťák a kdo ho sleduje po celou jeho kariéru dozví se například jak je to s jeho nesezdaným partnerství s Janou Bouškovou. ()

13. komnata Bořivoje Navrátila (2009) (S04E36)

Bořivoj Navrátl patřil vždy k těm nenápadným hercům, o to větší ale bylo jeho herecké umění, na které se nezapomíná. ()

13. komnata Michala Viewegha (2009) (S04E37)

Známý spisovel se dělí o své pocity na svou tvorbu, ale i třeba osobní vztahy, které byly často velmi vyhrocené. ()

13. komnata Jany Synkové (2009) (S04E38)

Jana Synková není zrovna vzor sympatické dámy, spíše naopak. O to více překvapí, jak jde o milou a vstřícnou dámu. ()

13. komnata Moniky Žákové (2009) (S04E39)

Ne zcela neznámá, ale také ne zcela známá herečka Monika Žáková se ukazuje jako zajímavá průvodkyně svým vlastním životem. ()

13. komnata Svatopluka Karáska (2009) (S04E40)

Svatopluk Karásek si své "užil" za komunistů. Není proto divu, že po roce 1989 vystupoval více než vehementně proti nim. A to je dobře! ()

13. komnata Kristiána Kodeta (2009) (S05E01)

Bratr možná o něco známějšího herce překvapí svou otevřeností, se kterou se nebojí popsat své nejčernější chvíle života. ()

13. komnata Kateřiny Janouchové (2009) (S05E02)

Další z řady příběhů o soužití s alkoholikem. Nevyhnula se tomu například ani švédo-češka a spisovatelka Kateřina Janouchová. ()

13. komnata Richarda Tesaříka (2009) (S05E03)

Dnes již legendární Richard Tesařík z ještě legendárnějšího Yo Yo Bandu, který plnil sály a haly především v první polovině 90. let. Komnata se hlavně věnuje jeho vztahu s bratrem, o kterého přišel. ()

13. komnata Jana Pohana (2009) (S05E04)

Přestože český dabing je stále na světové úrovni, špičky 70. let nedosahuje. Stále jsou tu však takoví, jako Jan Pohan, který si tuto zlatou éru moc dobře pamatuje. ()

13. komnata Jana Vávry (2009) (S05E05)

Jan Vávra mi rozhodně nepřijde jako veliký bojovník. Spíše si myslím, že v mnoha ohledech se to snaží jen ze sebe dělat, alespoň vnitřně. ()

13. komnata Kamily Magálové (2009) (S05E06)

Více, nebo spíše hlavně známá na Slovensku u našich sousedů, sympatická žena bojující s osudem, který ji neustále zkouší. Takový je příběh Kamily Magálové. ()

13. komnata Tomáše Zelenky (2009) (S05E07)

VYprávění hokejisty Dukly Jihlava, kterého zastavilo nešťastné zranění a znemožnilo mu v hokeji dále pokračovat. ()

13. komnata Simony Chytrové (2009) (S05E08)

Neherečka Simona Chytrová líčí svůj životního "příběh". Bohužel se snaží vystupovat jako známá umělkyně a to jí opravdu nejde. ()

13. komnata Věry Bílé (2009) (S05E09)

Dokument se točil ještě v době, kdy paní Bílá nebyla vystěhována z bytu kvůli dluhům na nájemném... ()

13. komnata Dalibora Jandy (2009) (S05E10)

Dalibor Janda je určitě svým způsobem kontroverzní postava. Za komunistů se měl velmi dobře, byl oblíbeným zpěvákem, rozhodně nešel proti proudu a byl za to i odměněn. Po roce 1990 si to ale vše vyžral a mě se zdá, že dost neprávem, protože si nikdy nehrál na žádného disidenta, ale také ani na přisluhovače režimu, když nepočítáme, že by se do této definice svým způsobem dalo zařadit 90 procent obyvatelstva. ()

13. komnata Zdenky Procházkové (2009) (S05E11)

Anotace k této 13. komnatě říká pravdu, Zdenka Procházková byla skutečně více známá v zahraničí než doma a tak trochu je poznat, že jí to vždy mrzelo. ()

13. komnata Fedora Gála (2009) (S05E12)

Fedor Gál toho má opravdu hodně za sebou. Koncentrační tábor mu dal každopádně do života tu správnou zarputilost ()

13. komnata Petry Černocké (2009) (S05E13)

Naše česká Saxana je se svým životem evidentně spokojena a příliš by neměnila, což je super. Přeji jí jen to nej. ()