13. komnata - Série 4 (2008) (séria)

13. komnata Václava Vydry (S04E35)

(epizóda)

Potomek slavných divadelníků, sám populární herec, se dokázal vyrovnat s krachem v podnikání i s obrovským zadlužením.
Václav Vydra působí vyrovnaně a stále se usmívá. Tak ho vidí většina z nás. Je velmi činorodý, rád zkouší nové, nepoznané a vrhá se do všeho naplno. To ví už méně lidí. Jaký je rub a líc téhle jeho povahy? To zná jen nejbližší okolí. Ne všechno se totiž v životě povede a následky jsou někdy zdrcující. Herec, kterému brzy po dvacítce zemřeli postupně oba rodiče, překonal ztrátu jistoty životní i profesní, se pustil počátkem devadesátých let s vervou, ale i naivitou do podnikání ve střelných zbraních. Po počáteční euforii z úspěchu a nebývalých zisků přišel tvrdý pád. Neznalost obchodní strategie, podvod kamaráda a spolupracovníka dovedly firmu ke krachu a obrovskému zadlužení. Václav Vydra přišel o dům, o všechny finanční prostředky. Jak mu bylo? Jak prožíval zklamání z podrazu přítele, prohru na obchodním poli, i ztrátu majetku, vědomí nejistoty, do které dostal svou rodinu? Co mu pomohlo situaci zvládnout? Podařilo se mu koupit zpět svůj vlastní dům, znovu se rozjet naplno. A už je tu další koníček, tedy kůň, který ho stojí spoustu peněz a energie. Nebojí se, že to nezvládne? Proč mu nestačí divadlo? Je to bláznovství nebo už ví, co dělá? Na tyto otázky budeme hledat odpověď v jeho 13. komnatě. Průvodkyní na této cestě je moderátorka Šárka Kubelková. (oficiálny text distribútora)

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +můj oblíbený herec, mám rád jeho komiku, hlas, jeho filmové role -nic co by mi vadilo/// Děda by z něho měl radost. Taky věnuje všechnu svoji lásku koním. Jen dědovi je už 80sát, takže mu stačí jeden poník a je spokojenej. Navíc říká, že mu zvíře narozdíl od lidí nikdy neublížilo. Takže jestli se na tento pořad náhodou díval, tak měl velkou radost. A já ostatně taky./// Celkem 77%/// ()