13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Zuzany Bubílkové (2007) (S02E35)

Bubílková, politická kritička, zavzpomíná, co vše v životě zažilo, prožila. Stejně tak se vrátí i k smrti svého kolegy Šimka, se kterým dlouho vystupovala v TV. ()

13. komnata Josefa Váni (2007) (S02E36)

Nesmrtelná legenda českého dostihového jezdectví. Vitalita se kterou nastupuje k závodu i po své 50tce vhání spoustě lidem krev do žil v představě, čeho tenhle neuvěřitelný člověk ještě dosáhne. ()

13. komnata Markéty Zinnerové (2007) (S02E37)

Martkéta Zinnerová je jistě zajímavý člověk, ale rozhodně to tedy neuměla prodat v 13. komnatě nebo její život nebyl ničím bohat, ale to se mi nechce věřit. ()

13. komnata Martina Štěpánka (2007) (S02E38)

Martin Štěpánek, co by naprostá herecká špička u nás, se v třinácté komnatě ukazuje ve zcela nezvyklé roli bezbranného obyčejného člověka s životního obyčejnými problémy. ()

13. komnata Jana Vyčítala (2007) (S02E39)

Myslím, že spousta lidí si o Janu Vyčítalovi říká, co je to za blázna. Do jisté míry budou mít asi pravdu, ale já bych k tomu spíše přidal, že zaspal asi tak 35 let. ()

13. komnata Evy Hurychové (2007) (S02E40)

Eva Ulrychová se dostala do stejné pasti jako tisíce žen, ovšem trochu mrzí, že sama se tak nějak schovává za lásku, ale já bych to spíše pojmenoval jako naivita na úrovni devítiletého dítěte. Takhle se vyspělý člověk nechová. ()

13. komnata Jana Antonína Duchoslava (2007) (S02E41)

Možná, že kdyby se nesnažil Duchoslav podnikat s kamarádama a schodil ten svůj hrůzný účes, byl by na tom mnohem lépe. Takhle je na něj hrůza vůbec se jen podívat. ()

13. komnata Jaroslavy Obermaierové (2007) (S03E01)

Za mlada velmi půvabná herečka. Jako jedné z mála totiž Jaroslavě Obermaierové vyloženě slušely krátké vlasy a tím se také odlišovala a tím také řadu muží zaujala. Skoro bych to přirovna k takové Meg Ryan. ()

13. komnata Ivany Christové (2007) (S03E02)

Ivana Chrystová je za posledních 25 let opravdu jedna z mála krásných žen, kteér u nás vyhrály soutěž krásy. A o tom je také tato Komnata. ()

13. komnata Ester Janečkové (2007) (S03E03)

Naprosto otřesná moderátkorka a ještě horší (ne)herečka. Dámy a pánové, představujeme vám Ester Janečkovou, ženu, pro kterou snad vznikla Pošta pro tebe, tedy pořad, který by snad nemohl moderovat nikdo jiný. ()

13. komnata Oty Zaremby (2007) (S03E05)

Po celém česku známá legenda českého sportu, ale tentokrát nešlo o známého fotbalistu nebo hokejistu a to je na tom asi to nejzajímavější. ()

13. komnata Martiny Navrátilové (2007) (S03E06)

Legenda ženského tenisu mluví otevřeně o své kariéře, která byla logicky velmi propojená s jejím osobním životem, jehož příběh je většině lidí znám velmi dobře. ()

13. komnata Idy Kelarové (2007) (S03E07)

Skoro jak příběh z amerického videa. Až za vleikou louží se dozví, kdo vlastně je a proč to co dělala doposud dává smysl. ()

13. komnata Petry Janů (2007) (S03E08)

Petra Janů je bezesporu osobnost české hudební scény. V branži působí desítky let a za tu dobu prošla výraznou žánrovou proměnou, jak se k ní dostala odhalí tento díl. ()

13. komnata Marie Vodičkové (2007) (S03E09)

Marie Vodičková je matkou veliké spousty dětí, kromě toho, že jich má sama hodně, tak dokázala pro neskutečné množství dětí najít nové rodiče a ony tak mohou vést naprosto normální rodinný život. ()

13. komnata Jana Saudka (2007) (S03E10)

Honza Saudek je v dobrém slova smyslu blázen, co umí šokovat, zaujmout a možná i udělat lidi přemýšlivejšími. Vše je rozhodně k užitku. On sám se pak označuje za milovníka žen kyprých tvarů. Není se asi co divit, při jeho muší váze a výšce to musí někde dohnat. ()

13. komnata Petry Procházkové (2007) (S03E11)

V podsatě kamarádku zpovídala kamarádka a občas proto došlo až na zbytečné detaily, které diváka odvádí od toho hlavního, což je veliká škoda. ()

13. komnata Františka Peterky (2007) (S03E12)

V 90. letech bych chtěl být tak vitální jako právě František Peterka. Ti jeho filmoví žárlivci už byli skoro legendární a on se tak bohužel nedostal k ničemu více. ()

13. komnata Nadi Konvalinkové (2007) (S03E13)

Skuteěn souhlasím, Naďa Konvalinková je symbol optimismu. Ale i ona si zažila své, kdy ji do zpěvu zrovna nebylo. ()