13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 31 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa anitae k tomuto seriálu (57)

13. komnata Jana Cimického (2018) (S15E01)

Pan doktor je velmi sympatický, ale proč musela být tak často v záběru neustále hlavou pokyvující redaktorka s výrazem, že je jí všechno jedno? ()

13. komnata Báry Vaculíkové (2018) (S15E02)

Uvěřitelná a velmi osobní výpověď o smíření se sama se sebou, o jídle i různých životních fázích. ()

13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (2018) (S15E03)

Třináctka o muzikantově ztrátě sluchu a vyléčení farářem Ferdou. Ale příběh mě moc nezaujal. ()

13. komnata Ondřeje Suchého (2018) (S15E04)

Život ve stínu slavného bratra, problémy se synem, ale v podání které mě nezaujalo. ()

13. komnata Gabriely Koukalové (2018) (S15E08)

Hodně otevřená zpověď normální holky, nějak se ten stres a někdy až moc velký klid musí vyventilovat a prožít. ()

13. komnata Jana Vodňanského (2018) (S15E12)

Jana Vodňaského si pamatuji jako dítě z představení, která dělal pro děti. Nějak nechápu jeho podpis Charty a pak nářky jeho bývalé manželky, že němeli peníze. „Včera, na ostrově Bali, s domorodcem vyjebali" ()

13. komnata Karla Zimy (2019) (S15E17)

Za ledvinu velký obdiv, ale kvalita dua Chytrová Olmer mě nebaví. ()

13. komnata Zdeňka Podhůrského (2019) (S15E20)

Diblík Chytrová působila opět trochu rušivě, ale jak Podhůrského nemusím coby herce a zpěváka tak tady vystupoval zcela přirozeně a lidsky. ()

13. komnata Ladislava Raego Phama (2019) (S15E23)

Člověk, o kterém jsem prakticky nic nevěděla, ale pěkně popsal problematiku šikany ve školách. ()

13. komnata Ilony Svobodové (2019) (S16E03)

Zajímavý příběh o epilepsii, práci a pilatesu, aneb jak se ze všeho nezbláznit. ()

13. komnata Jaroslava Báby (2019) (S16E11)

Hodně těžké rozhodnutí, operace která zcela zdravotní problém nevyřeší. ()

13. komnata Kateřiny Marie Fialové (2020) (S16E14)

Z toho, co ta holka prožila až zamrazí, a její reakce chápu jako obranný postoj, ale nevím jestli zrovna tohle bych chtěla probírat v televizi. ()

13. komnata Michaely Kuklové (2021) (S17E03)

Tuhle Třináctku jsem vlastně chtěla vidět už jenom kvůli komentářům tady a musím souhlasit. A moderátorka jak se říká - Zezadu lyceum a zepředu muzeum a celé to bylo zvláštní. ()