13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa anitae k tomuto seriálu (57)

13. komnata Jana Nedvěda (2006) (S01E04)

Nedvědy jsem před hodně lety měla docela ráda. A je pěkné, že Jan si vzal svou Pavlínku :) ()

13. komnata Borise Hybnera (2006) (S01E10)

Mám ráda Třináctky o životě se závislostí, nebo duševní chorobou. Tento díl mohl být ještě víc divácky zajímavý kdyby vzniknul o pár let později kdyź Hybner překonal vážnou nemoc. 3,5* ()

13. komnata Romana Šebrleho (2010) (S05E34)

Třináctka co nenadchne a neurazí...Když se mi narodily děti tak mi někdo říkal takovou zajímavou věc: "A teď teprve poznáš co je strach." ()

13. komnata Kláry Pollertové-Trojanové (2011) (S07E09)

Jedna z nejlepších "Třináctek" - zdá se mi, že se o životě s depresí stále moc nemluví a když už o tom nějaký pořad je tak nestojí za moc. ()

13. komnata Kamily Velikovské (2012) (S07E21)

Zajimavý pohled na domácí násilí. Docela mě šokovalo jak paní Kamila zmiňuje, že první facku dostala od manžela za olejovky k večeři8-( ()

13. komnata Davida Drahonínského (2012) (S07E33)

Celkem nomální "Třináctka" o tom jak je všechno pomíjivé - večer jdete spát jako úplně zdravý člověk a ďruhý den je všechno úplně jinak kvůli náměsíčnosti;( ()

13. komnata Iva Tomana (2012) (S07E38)

Klobouk dolu-s tímto postižením dokáže vystupovat na veřejnosti a motivovat(výstižnější je možná zblbnout) lidi...ale jinak je velmi sečtělý a vtipný tak i ty nekoordinované pohyby a chrochtání nevadí... ()

13. komnata Heleny Vondráčkové (2012) (S08E07)

Starší Třináctka, Helena něměla děti ani příliš štěstí na muže. Řekla dost o své rodině, opět jsem se nedozvěděla nic nového a chybělo tam něco dramatického, ale stále lepší než většina nových Třináctek. ()

13. komnata Ivana Klímy (2013) (S08E35)

Dokument na vážné téma, ale bohužel nudně natočené. Nenadchne, neurazí...ale čekala jsem o hodně víc... ()

13. komnata Dalibora Gondíka (2013) (S08E37)

Epileptik Dalibor Gondík - buď to přehání s běháním, nebo je chyba jinde, ale je příšerně hubený;( ()

13. komnata Anife Vyskočilové (2013) (S08E38)

Anife překvapila, měla jsem ji za "tupou celebritu", ale v tv působila velmi sympaticky. ()

13. komnata Marka Brodského (2014) (S09E29)

Další Třináctka o depresích - Marek Brodský kreslí hroby, píše depresivní básničky a když mu bylo nejhůř, tak měl problém i s tak běžnou věcí jako je dojít si krámu koupit rohlíky ... no, proč ne, ale nějak tomu chyběla hloubka. ()

13. komnata Jiřího Berouska (2014) (S10E02)

Třináctka-Netřínáctka - o čem to jako mělo být? Jinak medvídci jsou pěkní, ale to je tak všechno. ()

13. komnata Martina Bursíka (2015) (S10E18)

Jejda, to bylo strašný. Nevím, kdo byl víc nesympatický, jestli Tachecí, nebo Bursík a celé to doplňovala Kačenka...už jsem se bála, že to byl jen můj názor8-( ()

13. komnata Dana Horyny (2015) (S10E23)

Zvíře, ale snad už konečně dospěl. Prožívat každý okamžik svého života autenticky, v plném vědomí, a ta droga je kontraproduktivní v tom, že když je mi blbě, když mám migrénu, jestliže se se mnou rozešla přítelkyně, tak ta bolest toho okamžiku je můj život, je to růst, protože já ho neztrácím jako ve snu, a ta droga mi vzala tuhle autenticitu.... 3,5* ()

13. komnata Svatopluka Matyáše (2015) (S10E24)

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele kingik. I přes pokročilý věk je tento herec nejen ve skvělé fyzické kondici, ale má i velmi pohotový a příjemný projev. ()