13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 57 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa xerno k tomuto seriálu (5)

13. komnata Terezy Pergnerové (2006) (S01E01)

Toto jsem o Pergnerce nevěděl, řekla nám toho dost, ale myslim, že by na ČT1 měli změnit některé (nejmenovaně) tvůrce, kteří kazí docela dobrý dojem pořadu... ()

13. komnata Evy Holubové (2006) (S01E05)

Když jsem viděl 13. Tomáše Hanáka, byl jsem konsternován, oproti tomuto se nedá srovnávat !!! ()

13. komnata Tomáše Hanáka (2006) (S02E16)

Při Skouknutí tohoto dílu jsem byl těžce konsternován ! Ve filmech vypadá rozumně a chytře (pastičky, cesta z města a takový...). TOTO jsem opravdu nečekal - nejen žo to byl jeden z nejhorších třináctých komnat, co sem kdy viděl, ale že se na naší filmové scéně ukazuje i takovej ma_or, to je škoda mluvit !!! ()