Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

Jordan

Ja som sa teda zasmial veľmi dobre. Správna "anti-vianočná" sranda od "funny or die", pri ktorej poznať trochu kontextu nezaškodí, ba priam naopak; je to jeden z ďalších dôkazov toho, ako si veľkí herci dokážu urobiť prču zo seba (a ameriky) a to ich v mojich očiach ctí (funny or die je takýchto príkladov ozaj šťavnato plné), nehovoriac o tom, že "anti-vianočné" špecialitky mám rád (som veľký fanúšik "bad Santu"); predovšetkým treba za týmto krátkym internetovým videom hľadať "nápad" a chuť urobiť si prču; nápad sa mi páčil a prča to bola, takže nechápem, prečo byť nespokojný; cast/obsadenie: dokonalé (dokonca aj "koncepčné"!) ()

RedAK

No jéje. To nám zase někdo nablil do bramboračky. A protože téhle celkem vyvedené taškařici dali zcela neadekvátní hodnocení i mí oblíbenci, jindy relativně snesitelní palidé s mikroskopickým náznakem rozumu, a já si nemohu v rámci lokální protekce dovolit zneuctít špatné anály, vynechám protentokrát veškeré pejorativní termíny a omezím se pouze na to, že tady někteří evidentně nepochopili očividnou nadsázku a nemají špetku smyslu pro dementní humor . Tak a teď se již mohu v poklidu vrátit k těm, které bytostně nenávidím a za jejichž smrt bych bez zaváhání obětoval i život své desetileté sestry, které doktoři před pár dny vyoperovali smrtelný nádor a zachránili jí život. Čímž si blahosklonně odemykám i možnost použít pár píč a kokotů, protože bez těchto interesantních výrazů bych pana Korbera nedokázal věrohodně popsat. Zastávám totiž rozumný názor, že takový kokot a píča, který sám produkuje sračky, jimiž bych se styděl popravit i sadistické pedofilní nekrofily a které bez jakéhokoliv ostychu označuje za "amatérské filmy", by neměl mít právo svými gramaticky a stylisticky naprosto zrůdnými blitkami cokoliv komentovat. Nevím jak vy, ale já bych ho za jeho primitivní a sebestředný blábol neváhal poslat spát bez večeře! ()

chezush

Vtipné by to bylo možná až tehdy, kdyby ten vypravěč opravdu opilý byl. 1* za Goslinga .. '' ''His bowl... full of.. s-jelly? '' ()

Fiftis odpad!

Toto je asi prvý krát, kedy názov snímky dokonale sedí s tým, čo vidíme v tejto 5 minútovej snímke. Okrem "režiséra" boli určite ožratí aj hlavní predstavitelia. To, že tu hrá Jim Carrey som si uvedomil až vtedy, ako som uvidel to meno v titulkoch. Nechápem či toto vzniklo za účelom pomoci onkologickým deťom, alebo to niekto myslel vážne. Neviem komu sa čo i len jedna hláška mohla zdať zábavná. Eva Mendes iba leží v posteli, Jim Carrey je tak zamaskovaný, že som si tú postavu mohol zahrať aj ja. Nič z herectva tu nikto nepredviedol. Ryan Gosling bol režisérovi zrejme niečo dlžný, alebo vie na Gosilnga niečo intímne. A dokonca som tu necítil ani žiadnu Vianočnú atmosféru. Tých 5 minút mi nik nevráti a ja ich chcem späť! ()

playboxguest odpad!

Nejradši bych toho vypravěče nakopala do prdele. A s ním rovnou i pana Waterse (ať si klidně ve filmech hraje, ale bože, ať už nic nepíše a netočí, kór když jsou mu ochotni svěřit takové obsazení). Nepovedená parodie na reklamy. Ač jsem nadsázku, kterou tu uživatel Sonnery těm pomalejším vysvětluje, pochopila, stejně mi bylo nechutně trapně. ()

Sonnery

Píšu otevřený dopis. Né Ježíškovi, ale syflům zadnicové spirály z CSFD, jejichž přemýšlivost je na úrovni lžíce zabořené v tulením lejnu. "Vy idioti! Tohle je nadsázka jako prase. Nějakej šulin se vožral a totálně vymletej šel do televize odrecitovat krásnou vánoční básničku. Nicméně se mu to, vy volové, nepovedlo - jakože reál. No a z toho děsivýho výsledku si udělali prdel Gosling a spol tím, že k básni natočili klip, tak jak by měl vypadat, kdyby ten šulin vožralej nebyl. Chápete? Kontrast? Myšlenku? Nadsázku? Až budete chtít příště něco hodnotit, tak zkuste chvíli přemejšlet, o čem to tak asi mohlo být..? Protože jinak si vemte pyžámko a přezuvky, jděte do Kosmonos a požádejte o azyl. V normálním životě byste se neměli pohybovat, tady se přemejšlí..." HOUHOUHOU krásné svátky ()

korbitch22 odpad!

Co to mělo jako bejt?Ožralej debil vypráví vánoční básničku a její děj hrají 3 světoznámí herci,bohužel to nemá jakýkoliv náznak nějakého smyslu nebo pointy.Vypraveč je jak retardovaný křeček,panebože ten režisér je totální patlal,když dostanete do ruky tyhle herecký esa ( Gosling s Mendesovou mu můžou leda políbit a Carey je k nepoznání ) napíšete jim nějakej smysluplnej a hlavně vtipnej part a nenecháte je pitvořit se v téhle patetické,bezúčelné hovadině.Pokud chcete na vlastní oči vidět tuhle zbytečnou blbost o hovně,račte se přesvědčit zde: http://www.videacesky.cz/skece/ozraly-stedry-vecer. Absolutně sem nepochopil smysl a už vůbec né důvod vzniku a navíc jak se dá po americku plýtvat s herci,když si vezmete kdo se ve filmu obejvil a za co stál,je to až žalostně k smíchu,nebo možná spíš k pláči,když to např.porovnám s vánočním speciálem Diagnóza Werich (http://www.csfd.cz/film/308648-diagnoza-werich/) ,ve kterém hraje polo známý český herec a amatér,film má smysl,pointu a vtip a je dělaný v úplně jiných poměrech...tak se může Gosling i s Careym jít zahrabat :D . Hakuna Matata: to víš že jo :D ()

SOLOM.

Ha ha ha, tak jsem se zasmál téhle vánoční trapnosti a můžeme jet dál. Jasně že to byla recese, jasně že to bylo trapné, ale o to jim přece šlo. Žádnou vědu bych z toho nedělal. Až natočí Eva Mendes s Ryanem Goslingem domácí péčko, dám možná plný počet hvězd, ale takhle rozhodně ne. ()

Marek1991 odpad!

Krátky film, kde sa splietalo veľa nezmyslov a ja som sa mal akože smiať na tom, ktorý hral opitého a tých kecoch v atmosfére veľkého gýču. Hľadať v tomto nejaký zmysel, či hĺbku je zbytočné, lebo samo o sebe je to zbytočnosť. ()

hous.enka

Jedna za Ryana, Evu a Jima, kteří se s tím poprali. Jinak je to taková opilecká variace na vánoční filmy, což mě opravdu nebere. Co je účelem? Kritizovat Vánoce? No nevím, je to hodně krok mimo a nechápu, jak je možný, že tenhle kraťas má tak dobré obsazení. ()

Krissty

Tenhle film nemá smysl ani pointu a navíc je hróóózně trapný... Carreyho jsem tentokrát absolutně nepoznala, takže můžu pochválit Goslinga.. Nic víc :) ()

Lamiczka

Ze zoufalství tam člověk pár haha momentů našel, ale jinak to bylo dost nudné, nevtipné a především o ničem. Možná, že příště by ten pokus o to, vymyslet něco netradičního, mohl být trošku živější, nápaditější a klidně se stejným osazenstvem. Všichni měli na víc! Kromě, doufám, že doopravdy opilého, vypravěče. Toho pro příště zamkněte do sklepa, nebo rovnou Santovi do továrny na hračky! ()

togaf

Možná jsem nepochopila nějaký dovádivý a vzletný humor totohle vánočního minifilmu. Nebo je to prostě trapná blbost. Ale proč (PROČ?) v tom hrají Ryan, Eva a Jim? ()