New York, píše sa rok 1982. Chris (Liam Hemsworth) a Eddie (Michael Angarano) sú kamaráti v podstate už od škôlky – a ich priateľstvo je zjavne aj to jediné pozitívne v ich inak dosť biednych a nudných životoch. Nečudo, neustále majú hlboko do vrecka, v žiadnej práci sa dlho neohrejú, vlastne zvyčajne len niekde brigádujú za pár šupiek... Chris je navyše deprimovaný, lebo jeho sen o hviezdnej kariére v radoch polície sa doslova vyparil rovnako expresne ako para nad hrncom – a Eddie frustrovaný, pretože sa mu nijako nedarí dostať sa rýchlo a bez väčších problémov k peniazom, čo je zase jeho dosiaľ nesplnený sen. Všetko sa ale razom zmení, keď sa Chris zamestná ako strážnik u istej bezpečnostnej firmy – rozhodnú sa totiž zrealizovať tak trochu šialený, no nepochybne odvážny plán, ako ukradnúť milióny, ktoré má Chris vlastne strážiť! Takmer dokonalý plán by ale mohol poľahky zlyhať, pretože hlúpa náhoda upriami na dvojicu priateľov pozornosť drsného policajného detektíva Jamesa Ransomea (Dwayne Johnson). Ale tiež preto, že si z tohto vskutku lákavého koláča chce riadne šťavnatý kúsok odhryznúť aj mafia... (TV Markíza)

chesterko

Vôbec som nevedel o čom to má byť, jediná pre mňa dôležitá vec, ktorá ma upútala bola, že na plagáte sa objavila Emma. Po zhliadnutí tak nejak nechápem, prečo sa na ňom objavila. Asi úplne zbytočná postava. Vlastne celý ten príbeh v tomto podaní bol taký nezaraditeľný. Ten režisér bol z môjho pohľadu z iného sveta. Hl. postava super. The Rock vážny ako vždy. Podľa skutočnej udalosti. Tieto 3 veci boli rozhodujúce a ako celok to nikoho neurazí. 60% ()

Wowo

Chtel jsem to videt pac tam mel byt Dwayne a ten byl nakonec videt z celyho filmu snad 10min, Eddie si myslim, ze byl zahranej skvele. Pribeh.. no nevim. Chris, rekneme slusnak co chce bejt polda bez vahani kyvne na vykradacku snad 30ti mil dolaru? To se mi nezda. Jako nuda to nebyla, ale taky zadny buhvi co. Takova slatanina a proste strasnej bordel. Ps: Tak schvalne.. kdo si ve 2 zaberech vsiml modernich aut v pozadi? :-D ()

64B

Na filmu se mi nelíbily dvě věci: mírumilovnost Dwayna a ?nesmělost? Liama. Díky tomu se mi film až tak moc nezamlouval a o to víc jsem byl zklamán, protože sem film netrpělivě vyčkával. Že měl film nezajímavý příběh, to bych snad i odpustil. ()

johnsnow

Púvodne som sa na ten film pozrel kvôli Emme Roberts. A tá tu má asi 3 minúty. No našťastie film neni nejaká extra volovina, je krátky, má rýchly spád, občas krvavé prestrelky, ale jediný kto tam z hercov stojí za to je mladší Hemsworth, zvyšok nestojí za nič a gangstery sú úplne na riť zahraný. ()

horor2

Příjemně to uteče. Potěší skutečné záběry před i po filmu, ale jinak nic nového pod sluncem. Silnější 3,5* ( 60% ) ()

Zeker

"The Rock" Keď neviem aký film si mám pozrieť, tak vždy má napadne tento chlapík. Môžem si náhodne vybrať hocijaký jeho film, ale vždy bude za 5 hviezdičiek! Tento film ma veľmi prekvapil. Je v ňom veľmi príjemná letná atmosféra. Herec z akčákov zase nesklamal! ()

rasto87

Tupí príbeh, ktorý je doplnení množstvom nudy. Ako Dwayne toto si si fakt nezaslúžil, hrať v takejto sračke ako je toto. Skutočný príbeh no a prečo nie, však na ulici sa dejú horšie veci ako toto a hlavne lepšie zahraté. ()

PamelaJJK

Též jsem uvažoval nad odpadem. Bože!!! Tohle jsou filmy za trest. Bez nápadu, bez drajvu, bez atmosféry, bez myšlenky, bez humoru, bez akce. Takřka bez všeho, co dělá film filmem. Ukecaný film, kde se na nějakou akci čeká jak na smilování boží. Celé mi to přijde nereálné, neskutečné a výsostně nepravděpodobné. Dialogy drhnou jak nejhrubší brusný papír na jemné dětské prdelce. Hudba je ubohá a nijaká. Obsazení jakbysmet. Ta strachy se krčící jedna hvězda je za D. Johnsona. A to jen z nějakého sentimentu. Film, na který nemá cenu utrácet drahocený čas. Bez diskuze průšvih a jedna přehnaně nadhodnocená hvězda... Uffff ()

Don Maty

Ťažko povedať, čo nám chcel autor týmto zobraziť, povedať. Zrejme sa chcel dotiahnuť na "Pot a Krv" no ani zďaleka sa mu to nepodarilo. Bolo to necelistvé a predvídateľné. Všetci, čo sme to videli (Úprimne ľutujem tých, čo na tom boli v kine) sa zhodneme na tom, že polovica postáv bola úplne zbytočná a the Rock, ktorý mal byť frajer bol úplny sedlák. A Liam Hemsworth je taký cukrúš, rozhodne nie zločinec. Celé zle...2* ()

Facerr

Moc dobře zachycená dobová atmosféra tomuhle filmu hodně pomohla. "Rock" pochopitelně taky, i když jsem od něj čekal větší nasazení a rozhodně víc akce. Co tuhle podívanou sráží na kolena je mimo jinýho i pitomost lupičů, ale abych nebyl nespravedlivej, je to podle skutečný události, takže nezbejvá než si jenom zakroutit hlavou:) ()

fimler

Filmy podle skutečné události ted točí asi skoro každý a Emire State je tím důkazem!!!Takoví obyčejný film na zabití nějakého toho času, když venku prší a nemůžete nic dělat.Jestli budete čekat něco víc tak vám rovnou říkám nedívejte se.Naštvalo mě že The rock se ve filmu objevuje úplně minimálně a Emma Roberts už skoro vůbec hlavně že jsou oba na "obrázku". ()

PetrVolak

Ten kdo delal ten plakat by mel dostat prez drzku - Emma je ve filmu asi 2 minuty a Dwayne asi 6 tak nevim proc matou divaka hnedne na uvod a ackoliv to bylo dle skutecneho pribehu tak takle hodne slabe drama uz jsem dlouho nevidel - tady se to komplet nepovedlo. 2/10 ()

Dacsus

Príbeh, i keď nie je nijak extra komplikovaný alebo spektakulárny, je zaujimavý. Avšak je to ten typ, pri ktorom sa človek len vytáča nad stupídnosťou "hrdinov" príbehu, aspoň mne sa z toho až huba skrúcala ... ()

MiniRecenze

Film,který je založen na skutečné události.Je natočený tak aby jej pochopil každy a je i uvěřitelný.Ale moc si neslibujte a připravte se na průměrnou podívanou.Špatné to není,ale k posouzení dnešní doby si film na nic nehraje a náročného diváka nemá čím ohromit.Pro mě, to byla příjemná "kriminálka" s příjemným hereckým obsazením.Je to jednoduchý a stručný snímek,který neurazí,ale ani neohromi. JEDNOHUBKA!!! ()

Adrian.S

Jedna z tých nudných drám podľa skutočnosti, ktorá by obstála možno ako TV film. BTW: Dwayne je vo filme pár minút, Emma snáď ešte menej. ()