Největší hvězdy českého filmu se v přímém přenosu z Velkého sálu pražské Lucerny utkají o prestižní ceny. Letošní ročník je poctou filmové hudbě a není tedy náhodou, že nás galavečerem provede Lucie Bílá. (oficiálny text distribútora)

HJ-FILIP odpad!

Nedokážu pochopit, jak mohl někdo vůbec dovolit tak nestydatě zkazit ty skladby klasiků a ještě si myslet, že je to dobré. Lucie Bílá, po dnešku mnou zvaná stará herka, by už měla jít do důchodu, protože jejímu hlasovému projevu, ježto zahrnuje svévolné prodlužování dob v písních, vychlastaném tónu a skákání z oktávy do oktávy, už nejspíš odzvonilo. Osobně jsem teda fandil Odcházení. Myslim, že by si zasloužilo nejenom jedno ocenění- a to bez nějakého pocitu dluhu k panu prezidentovi V.Havlovi. ()

hawkey_CZE odpad!

Opravdu si tohle český film zaslouží? Lucie Bílá je jistě velmi slušná zpěvačka, o tom není sporu. Ale jako moderátorka nejprestižnějších českých filmových cen? Je mně líto, že se mezi filmovými osobnostmi nenajde nikdo, kdo by dokázal kultivovaně a bez laciných vtípků provést 100 minutami přímého televizního přenosu. ()

petch

Jen pro otrlé diváky TV Nova, ostatní musí trpět, raději, ale přepínají. To by nevydržel ani sadomasochista. Korunu tomu nasadily žebříčky oblíbenosti z seznam.cz, tak to už opravdu nevím, co tím chce Vachler říct nejoblíbenější herec nějaký pan nevím kdo, a herečka Adamovská, chce se mi zvracet. ()

El_Barto odpad!

Lucii Bílou prostě nemám rád... a korunu tomu nasadil ten otřesný remix Dvořákovy Novosvětské symfonie, z něčeho neskutečně nádherného udělali odpornost non plus ultra. Chudák skladatel se přitom musel obracet v hrobě Stejně jak odporný byl ten remix, tak byl celý večer stejně nudný... nic jiného než odpad dát nemůžu. možná, kdyby moderoval pan Marek Eben tak by to mohlo být na jednu nebo dvě hvězdy. Škoda, že nemáme vlastního Billyho Crystala... ()

Bila_pani odpad!

Celý večer jsem se svíjela trapností, hlavně nad neuvěřitelně afektovanou Lucií Bílou, která se stylizuje do role hrozně bezprostředního diblíka, ale nikdo kromě jejích fanatických fanoušků jí už ty rádoby spontánní udivené steny a rozmáchlá gesta nežere. ()

P/\/EL odpad!

vykulená Bílá, střih, uječená Bílá, střih, trapná Bílá, střih, Bakala v bílejch brejlích a v modrym sáčku, střih, pokud o vtip, střih, rádoby moderní kůl remixy starý hudby, střih, Lucie nezpívá, ale zase ječí, střih, Hřebejk poplácá po rameni herce, co dostal nějakou cenu diváků za roli v Perfect days, střih, Gott, střih, další zombie, střih, ukazujou 6 nominací, přečtou všechna jména, tři postupujou a zas se čtou všechna jména, je to tedy opravdu napínavé, střih, scénografie fuj, střih, reklama: Pavel Liška a Chýlková - záměrně nevtipné, ale vůbec to nefunguje, je to jen absolutně otravné, koho Liška sakra ještě může bavit, střih, kde jsou ty starý vtipný znělky, co tu byly dřív, střih, Havel, no jasně, dalo se to čekat, střih, neřikám, že by ty ceny byly rozdaný špatně, některý ty filmy jsem neviděl, ale s Odcházenim se to zas až tak nepřehánělo, ačkoliv...jako já nevim, SLavíky nesleduju, jiný ankety, ale z toho mála o co nich vim, tak Lev se směle zařadil mezi ně, myslim, že tenhle pořad mohli dávat simultálně na všech 4 kanálech, no, zní to nepravděpodovně, ale bylo by to úplně jedno, tak akždá televize by měla svý kamery a, tak by člověk měl třeba víc pohledů na věc..tak by třeba byla sledovanost vyrovnaná, jako obsahově už je to dneska skoro fuk, rozdíly se fakt čím dál tim nechutně stíraj ()

billcarson odpad!

Hnus jeden fialový ať chcípne. Není se čemu divit, že úroveń českých filmů jde ke dnu jako kámen, když jenom 12 nominací získalo zvěrstvo typu Odcházení. Celý večer byl jenom odrazem v zrcadle české filmové podprůměrnosti posledních let - k paní Bílé snad jenom tolik, měla by se držet svého kopyta a né se srát tam kde nemá co dělat. K cenám, v celku jsem spokojen až za ten scénář a střih. Letos bohužel jeden z nejslabších ročníků českého filmu od roky 90. ()

Andy_Larkin

Vlezdoprdelství Havlovi, trapná ujíkaná Bílá, zprzněná díla klasické hudby, zjevně sjetý střihač Brožek a na konci mistr světa a prezident všech chytráků "já maso nežeru, a kdo ho žere je vrah zvířat" Vachler....marnost, bída....1 hvězda jen za to, že akademici projevili trochu rozumu a nevyhrálo Odcházení. ()

ToddB odpad!

Co jsem si ze "slavnostního" večera odnesl já? Tak kromě legračně nevtipné trapně afektované Lucky a foukání cukru do prdele největšímu dramatikovi a scénáristovi všech dob, hlavně překvapivé zjištění, jak se nám Péťa Vachler po té mrkvičce a sálátu spravil. :-) ()

montrose odpad!

Na Lvy jsem se celkem těšil, ale poté co jsem zjistil, že pořad moderuje Lucie Bílá, moje natěšení opadlo. A nutno dodat, že zcela oprávněně. Nutkání přepnou jinam, bylo opravdu veliké. Chápu, že nejsme v Americe abychom si mohli dovolit oskarovou show, ale přesto by si Český lev zasloužil přece jenom nějakou úroveň. Doufám, že si pan Vachler tady trošku počte, posype hlavu popelem a do příště sjedná nápravu. P.S.: s výsledky jsem jinak celkem spokojen. ()

WiLLsTeiN odpad!

vynikající nadhled pana Somra, katastrofální trapnost paní Bílé a o kvalitě práce zbytku štábu škoda mluvit.. oproti ostatním, hodnotím velice kladně techno remixy klasické hudby, dost to přiblížilo tenhle post-zenitový žánr naší době :) ()