Adoration

Drama, které režírovala Anne Fontaine, je o příběhu dvou žen. Dvěma nerozlučným kamarádkám z dětství se stane něco, co ani jedna z nich nečekala. Zamilují se navzájem do svých synů. Po mnoha letech se o všem dozvědí jejich nastávající snachy. Obě mají co vysvětlovat. (rreal13)

solisoli

Psychologický dramatický príbeh o dvoch dámach, ktoré si navzájom zvedú svojich synov. Skvele rozpracované, so skvelými hereckými výkonmi Robin Wright a Naomi Watts ponúka pôsobivú citovú analýzu o milostných vzťahoch veľmi reálnej podobe. Zaujímavé a pútavé. Bolo na čo pozerať. ()

kverula

Miluju fimy o přátelství, jelikož přátelství jako takové je bez výčitek, bez pohrdání, přátelství je o porozumění, aniž by se vyřkla jakákoliv slova, o odpuštění. Ač mi byl příběh začátkem milostných vztahů trochu proti srsti, dokázala jsem pochopit pohnutky obou stárnoucích žen, ať je to jakkoliv nemravné. Ale život je spletitý a komplikovaný. A věřím, že zas tak absurdní příběh, jak tady několik uživatelů uvedlo, to není. Pátou hvězdičku bych dala za dokonalé postavy Robin a Naomi, ale nejedná se o žádnou módní přehlídku, tak dámy prominou. ()

Rodriguess

Vyborne herecky vykony v zvlastnej drame, ktora urcite nie je len takym typickym filmom. Naomi opat famozna ako som si uz zvykol pri jej filmoch ( velmi sa mi paci ako herecka, vie dobre zahrat). Zaujimavy netipicky scenar. Uz medzi tolkymi obycajnymi dramami je toto ozaj dobry kusok. ()

tomco3131

Až výnimočne blbý začiatok filmu, vyspíš sa s mojou mamou tak sa ja hneď pôjdem vyspať s tou tvojou. Toto scenárista respektíve zrejme autor knižnej predlohy trochu odflákol, škoda, pretože ide o veľmi príjemný film ktorý ma svojou atmosférou milo prekvapil. Naomi Watts opäť výborná. ()

Malkinka21

Celkom pozerateľný film. Oceňujem novú a originálnu myšlienku a nápad, že sa dve najlepšie kamarátky z detstva zamilujú do svojich synov. Herecké obsadenie aj výkon bol fajn, taktiež sa mi páčilo austrálske prostredie, bývanie na pláži, šum mora, surf a slnko čo dodalo filmu relaxačný a oddychový námet. Ale, musím uznať, že počas filmu som sa miestami nudila, nemalo to žiaden dynamický dej a záver filmu som taktiež očakávala lepší. Dávam 3 hviezdičky. ()

Aquila

Krásné vztahové drama plné lásky i bolesti, jemě pomalé a přitom výborně zdramatizované, a to celé s nádhernými exteriéry na hranici kýče a s australskou lenivostí, což dohromady skvěle funguje. ()

TOPmoovie

vskutku absurdny film. dobry reziser by to ale dokazal spracovat vyborne..ta tema nebola zla. aj kamera bola dobra. bolo to rozjimave pridlhe, no ale je dobrae si uvedomit ze minulost nevidime. ze ludi berieme s nasou predstavou , ale nie s ich prezitou realitou.kto ma rad vtipy o svokrach, pozrite...a co..napadol vas niaky po tom filme? ()

Corwin01

Mám rád filmy, které bourají nějaká tabu. Tenhle příběh je docela uvěřitelný a pokud by kamarádka mámy vypadala jako Naomi nebo Robin, tak bych se dlouho nerozmýšlel:). ()

julie_mie

Pro mě velké překvapení. Příjemné minidrama, vygradované, ale držené stále na uzdě. Všem čtyřem hlavním představitelům to skvěle fungovalo, ale Robin Wright byla s Xavierem Samuelem krapet přesvědčivější... ()

(fun)tomas

Ihneď od začiatku cítime silnú príťažlivosť medzi dvomi matkami a ich mladými nápadníkmi. Na začiatku je dokonca ťažké uhádnuť, ktorý pár si začne s aférou skôr. Niekomu nemusí vyhovovať pomalé tempo filmu, no vďaka nemu dokážu moje dve obľúbené herečky (Naomi Wats a Robin Wright) rozohrať poriadny herecký koncert. Naozaj musím vyzdvihnúť ich grandiózne výkony a tiež nie tak celom jednoznačný záver. Našiel som ďalší film presne podľa môjho gusta. Zaslúži si poctivých 4 a pol hviezd. ()

BioRaj

No zezačátku jsem měl trošku problém se nad vzniklou ,,rodinnou ,, situací přenést , ale pak díky výkonům mých oblíbených hereček a dvou drinkům to nebylo zase tak špatný :-) ()

sobol1

vůbec jsem nevěděl o čem to je,ale námět zajímavý a Naomi Watts a Robin Wright furt krásné panicky taky bych si dal říct. film mě v průběhu vtáhl bourají se tam tabu a to mě baví-DÁVÁM 4 ()

Montgomary

Námet... ok, budiš... Avšak natoľko neprepracované a málo vykreslené charaktery, hlavne v úvode (pričom tmavý kudrnáč sa nevykreslí poriadne až do konca filmu), vôbec nedali priestor na to, aby sa do deja človek vcítil a priklonil sa na stranu matiek a súhlasil s ich románikom: áno, naozaj sa to mohlo stať, to puto, iskrenie, túžba medzi nimi, boli fakt silné... Nie, nič také sa tam neodohralo. Scénka, keď sa Naomi vyspí so synom svojej najlepšej kamarátky len preto, lebo to isté urobila aj ona s jej synom, bez toho, aby sa jej na to vôbec spýtala a porozprávala sa o tom, alebo aby aspoň spravila scénku v snahe chrániť svojho syna, pričom žiadna príťažlivosť medzi touto dvojicou nebola vykreslená, pôsobila neuveriteľne nepresvedčivo a povrchne. A už len samotný fakt, aby dvaja 19 roční chalani strávili večere so svojimi matkami pri vínku, tancovali, opíjali sa a pod. je už samo o sebe prapodivné.... Herecké výkony Robin a Naomi hodnotím pozitívne, napriek nepresvedčivému scenáru z toho naozaj vyťažili dosť. Synovia, ehm, nič moc... ťažko povedať, či im na to nedal priestor scenár alebo to bolo ich talentom, ale nič by sa nepokazilo, keby ich hrali iní mladí svalnáči... ()