Mladá žena jménem Malin nedávno prožila rodinné trauma, a tak se rozhodla opustit své rodné město Karlskrona a začít nový život v jednom ze švédských severských měst. Během cesty narazila na záhadného muže, jenž jí začal sledovat. Jenže dřív, než na to přijde, je unesena a zamčena v suterénu uprostřed hlubokého lesa. Nikdo neví, že zmizela, a nikdo ji tedy nepřijde zachránit. Jediný, s kým může počítat, je ona sama... (oficiálny text distribútora)

Silviaxx

No neviem od Severanov všeobecne očakávam niečo viac a som si istá, že to vedia lepšie. Objektívne je to priemerný film, pri ktorom som sa subjektívne nudila. Začiatok bol ešte celkom neokukaný a vzbudzoval napínavejšiu atmosféru, keďže som nevedela, čo môžem očakávať. Následne to padá do nie príliš zaujímavého survivalu, kde sa vkuse len motkáme po lese, ale nič zvláštne ani napätie či strach vzbudzujúce sa tu nedeje. Dokonca to ešte aj končí sladko. ()

yvona

Nečekaně dobrý thriller .Sice se honička 30 minut odehrává kolem jediného šutru, ale to bych vzhledem ke konci odpustila. Těch nelogičností je tam ovšem dost. ()

Mamlas odpad!

Tento film je dle 100x provařeného námětu - násilník, baba, les, minimum zdrojů na výrobu filmu. Film nepřináší nic nového, zajímavého ani obsahově, ani herecky. Čtvrt filmu jede baba v autě, čtvrt filmu je ve sklepě a zbytek času běhá po lese. Laciná amatérská TV nuda. (5%) ()

DonBraso

Ufff,ach,už nemůžu,počkej na mě nebo tě fakt nedohonim.Ano záporák je největší slabinou filmu a kdyby možná z toho byl více horor než thriller z trochu štavnatějšíma scénama vůbec bych to neměl za zlé.On tedy začátek filmu je přímo fámozní,který hororem pomalu je.Ono stále vidět auto ve zpětným zrdcátku je horor i na našich dálnicích natož v severský krajině,kde i déšť a les udělají chvilkama své a člověk přímo čeká co se bude tedy dít.Bohužel pak to dopadne na vlně serfařskýho veterána a začíná nahaněčka v lese,kdy místama dobré,místana strašně hloupé.Hudba mohla být klidně více,krásně dotvářela onu severskou atmosféru.Jinak Sofia Ledarp si to docela odehrála pěkně a měla to štěstí,že kdyby hrála ve slasheru,tak bude až na konci,tady už si jela svoje od začátku :) Na thriller slušný počin,s málo postavama a chvilkama zajímavou atmosférou. ()

joseee

Celkom dobre natocene severske chladne naturalne nasilie, ale majte na vedomi, ze z pozretia filmu nezostane prilis vela pozitivnych pocitov. ()

yoryk odpad!

Toľko neskutočných a nelogických vecí bolo v tomto filme že som to dopozeral len silou vôle. Kým sa niečo stalo tak hlavná predstaviteľka precestovala Švédsko snáď 3x krát a stále nebola na mieste, neviem, čo to muselo byť za únoscu ale bol snáď retard lebo nikdy obeť/obete absolútne nenahánal, vystrelil a potom sa ako idiot tváril ze ich nikde nevie nájsť, no celé zlé..nudné, ničím zaujímavé a ešte k tomu debilné. ()

Googooplexer

Ujha, ehja! Snažil som sa nájsť na tom niečo zaujímavé, pretože pozerať šoférovanie emancipovanej švédky Hedvigy Malin a jej následné behanie s kumpánmi po lesoparku a hľadanie hojdačiek, preliezok a všakovakých radôstok ma veľmi nebavilo. A čudujsasvete, nenanšiel som nič, ani keď som sa snažil sústrediť na postavy. Tie nemali žiadny príbeh, vývoj, minulosť a dúfam, že ani budúcnosť. Aj tá kamera bola asi dosť emancipovaná, vždy keď o niečo išlo, tak uhla, akože: tak, a teraz si predstavte čo sa stalo a my vám ukážeme už len telo na zemi. A ak aj neuhla, tak to bolo zrežírované tak, aby divák prd videl. Na konci som mal, napriek všetkému, pocity pozitívne, pretože sa to skončilo a Hedviga dúfam odletela ďalekoďaleko z mojej obrazovky. ()

hujerita

Bolo to výborné a super, napätie až dokonca a stačili aj 4-ia herci. Síce my ten zloduch prišiel ako totálny debil ale to nepokazilo, celkový dojem. K atmosfére prirátam aj fakt peknú prírodu a akurátnu stopáž filmu. Fakt že áno. ()