Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

zdenotvor

Sledovať film z pohladu zombíka som ešte nemal možnosť a dopadlo to dosť fajn. Dokonca by som povedal že romantika tu funguje lepšie než v tých presladených romantických drámach. Zamilovaný zombík bol sympatický a celkom som s ním aj súcitil a keď začali zombíci pomáhať vojakom v boji s kostlivcami, som neudržal smiech. Žiadne umelecké dielo, no pre mňa príjemná zmena, lepšie 3* ()

Sandstorm

Tohle mohl být fakt skvělej a originální zombie film, ale to by nesměl po půl hodině sklouznout do twajlajtovsky laděné shit-romance. Z čehož plyne, že patnáctky mají další kouzelnej filmek, u kterýho můžou vlhnout! Je to škoda, ve filmu zazní několik vtipných cynicky laděných hlášek, Corrdry je jako zombie hustej a efekty jsou na velké úrovni. Ale to, že se zombíkové vyléčí pomocí lásky, to prostě neskousnu! ()

Elyssea

Milostné příběhy o mrtvole a dívce se v Hollywoodu nějak moc rozmáhají a ještě navíc teplá těla odkazují na špičaté zuby plakátem. Naštěstí chybí puberťácké citové výlevy, R se velmi snaží nevypadat jako úchyl a většinou se mu to (i podle jeho názoru) daří. Zombie Shakespeare se prostě nebere vážně. A sníst mozek dívčina expřítele? Tomu říkám způsob, jak se vrýt do paměti... ()

carlos 2010

Po prvé: toto nie je komédia, ani vo sne. Po druhé: kopíruje to Twilight, iba miesto upíra je tu zombík. Po tretie: BMW si urobilo z filmu propagačný materiál. Po štvrté: bolo to slabučké, bez nápadu a napätia. ()

Nach

Očekávání ala zombie Twillight vzala za své a paradoxně přispěla k lepšímu hodnocení tohoto snímku. Mrtví a neklidní totiž nekráčí zaběhnutými kolejemi, naopak skoro celou dobu jdou svou netradiční cestou, která jedněm přijde svěží, originální a hezká, jiní ji odsoudí za paskvil, který nemá řádnou porci akce, napětí či vtipu. Pro mě jsou Mrtví a neklidní originálnější zombie pohádkou pro dospělé, která nahlíží na tento žánr zcela novým pohledem. Přiznejme si, že rčení: "láska je slepá" či "láska čeká na každého" zde dostává zcela nový až léčitelský rozměr. Za mě rozhodně palec nahoru, neboť kombinace zombie žánru a Shakespearovské Romeo a Julie, rozhodně stál minimálně za jedno shlédnutí. 75% ()

bourec

Tak jsem asi zahořklej suchar,protože už vod začátku mi to přišlo křečovitý,navíc se v tom filmu skrejvalo všechno,co na zombie filmech nesnášim.A překvapivě musim souhlasit s verbalem,filmaři v poslední době začínaj kombinovat nesmysly,a jen čekám,co z nich ještě vypadne.Jen aby si panenka Chucky nenašla taky nějakou svou lásku,to by tak scházelo.20%. ()

cariada

Přemýšlející zombi tak to tu ještě nebylo. Na co ty tvůrci ještě nepřijdou, naštěstí je to vše myšleno s nadhledem a vtipem. Spoiler první zombi film, který končí happy endem. ()

BarryLyndon

Strašná pohodovka. Jen tomu chybí víc prostorů a dialogů pro Malkoviche. Ale bavil jsme se moc. Při scéně s balkonem jsem se nasmál jak nikdy. Tak debilní námět asi nešel zpracovat lépe. 7/10 ()

Streeper

Zombiek se zamiluje do krásné žijící dívky, kterou nehodlá sežrat a díky tomu se zombie apokalypsa vytrácí. Už tohle mi zní jako blbost. Navíc make-up zombie lidí nebyl tak děsivý, jak bych si představovala. ()

C0r0ner

Logika jde samozřejmě stranou ve všech ohledech, ale nutno říct, že jí v něčem takovém čekal asi málokdo. Do půlky to byla fajn zombie komedie, která se mocně dotahovala i na nejlepší zástupce své kategorie, ale pak to bohužel sklouzlo do romantické sračky, která zbylý čas totálně zazdila, takže ve výsledku pouhý lehký nadprůměr. 65% ()

Gaaron

Julia and R v rytmu toho nejlepšího z hudební 2. poloviny 20. století. Smrtelně přesná romantika až na půdu, která i mé ztuhlé srdce přiměla zatlouct. ()

spygirl

Takový roztomilý filmík... Do zombíka v podobě Nicholase Houlta bych se také hned zamilovala, jen by mi nesměl žrát rodinu. :-) ()

necisty

Ježiši. Tady jde snad vychválit jen Teresa, hudba a hlavně krátká stopáž. Nelogické, bez kvalitního děje - tu knížku fakt někdo četl? Přijde mi, že to natočili jen protože někde potřebovali ulít prachy. Trailer zase klamal. ()

campix

Další Zombieland se zde nekoná, přesto je Warm Bodies povedené zombie romantická jednohubka. Děj není nijak originální a ani zvraty nejsou vůbec překvapivé, ale co byste od podobného filmu čekali. Já se rozhodně bavil a čas strávený sledováním tohoto filmu opravdu rychle utekl. Úvodní část byla rozhodně velmi zajímavá a představa toho, že hlavní rolí filmu je zaláskovaný zombie, který také svůj příběh vypráví, mě rozhodně přišla hodně atraktivní. Nicholas Hout není žádným hereckým ternem, ale kolik talentu potřebujete k tomu, aby jste mohli hrát zombieka téměř bez emocí. Na druhou stranu Amanda Palmer nahrazuje všechny nedostatky svojí tělesnou schránkou. Velmi příjemný film. ()

Ketchi

Zombie cajdák mám vysněnej už hodně dlouho, ale tohle ještě není ono. Představuju si to ještě zábavnější a rozhodně drsnější a krvavější. ()

Larushka

Nápad je to dobrej, ale nedotaženej. Místy vtipné, pohádkové. Ale tu zeď raději bourat neměli - morová nákaza taky nebyla jen jedna. ()

WolfR

Warm Bodies je velmi milá originální variace na zombies tak trochu jinak. Už to slovo milá vám přijde divné, že? Je to totiž postapokalyptická romance jedné krásky a zombíka, který k ní něco cítí i přesto, že je nemrtvý. V Jack a obři sice Nicholas Hoult v hlavní roli nebyl příliš tahoun, ale zde toporného zombíka zvládá na jedničku! Ten kluk už by neměl hrát nikoho jiného! Tenhle film je fajn jednohubka, která sice postrádá více logiky, ale na to se v zombie filmech nikdy extra nehrálo, no ne? Navíc soundtrack je vynikající, takže s přehledem 4 hvězdy. ()

Ice123

Konečně něco o zombících co není ohrané klišé. Námět skvělý a herecké obsazení jakby smet. Dobrá oddychovka, která Vás zaručeně pobaví. Neboli strčte si někam Twilight, je tady Warm Bodies! 70% ()