Ochrnutý bohatý aristokrat Philippe si za svojho nového opatrovateľa vyberie Drissa - černošského mladíka zo sídliska, ktorého práve prepustili z väzenia. Napriek obrovským rozdielom medzi nimi ich spojí nedotknuteľné a bláznivé priateľstvo, vďaka ktorému obaja dokážu veľké veci v tejto komédii o tom, že ani ochrnutý človek nemusí stratiť zmysel života a toto zistenie mu môže sprostredkovať tá najmenej pravdepodobná osoba. Nedotknuteľní sa stali najúspešnejším európskym filmom posledných dvoch desaťročí. (STV)

Scraffy

Vcelku oddychová komédia s prvkami drámy. Hlavné duo je skvelé a nie len sa na nich dobré pozerá, ale hrajú tak dobre, že musím všetko s nimi prežívať. Ale nepovažoval by som ho až za taký dobrý. 8 najlepší film? Asi nie. ()

hazdrova

Po troch videniach som si myslela, že ma to už tak nenadchne, ale dnes som si tento francúzsky skvost pozrela znovu a musím uznať, že je to diamant modernej francúzskej filmografie, ktorý si nesmie nechať ujsť nikto. Nasmejete sa ako ste sa ešte nikdy nenasmiali, poplačete si, ako ste si ešte nikdy nepoplakali a to všetko so soundtrackom Ludovica Einaudiho. 5*** ()

Alojs

Tyhle filmy potřebuji jako sůl. Dlouho jsem se tomuto snímku vyhýbal. Bál jsem se smutku. Děsil jsem se pláče. Znervózňoval mě velmi očekávaný "drastický konec". No... nakonec se ukázalo, že jsem byl hňup. Takovou totální pohodovku (s decentně servírovaným přesahem) jsem neviděl roky. Přijměte, Nedotknutelní, mou upřímnou omluvenku. Pět hvězd a palec otočený nahoru. ()

Anopheles89

Příjemný film. Byla pro změnu úleva sledovat něco bez výraznější dramatické zápletky a zároveň jsem věřil, že se příběh, podle něhož film natočili, mohl skutečně odehrávat podobným způsobem. Přesto nechápu tak vysoké hodnocení. Je to příjemné, občas vtipné (i když Drissovy kecy mě tu a tam lezly spíš na nervy), tak nějak pozitivní (většinou) a dobře napsané/zahrané. Prostě pěkný film, pro mě ale bez přidané hodnoty. ()

Comida

Výborné optimisticky laděné drama s pořádným francouzským humorem. Je pravda, že se snímek možná snaží nakrmit diváka falešným optimismem, protože i když je film podle skutečných událostí, rozhodně se tomu těžko věří. No a? Mě to zatraceně bavilo a během, a zvláště po shlédnutí jsem cítil takovou hřejivou radost. Život je prostě krásný. 10/10. ()

alldo.raine

Dokonalé! Musíte vidět. Já se smál až jsem brečel. Na mě i tak až moc netradičně pojatá tragikomedie, která tímto filmem dostává pro mě nového, ale moc milého rozměru. Dvojice funguje perfektně a nejde si to neužít od začátku až do konce. Jako fór s kvadruplegikem nebo závěrečné holení je prostě konec:)))))) ()

Duke90

Opravdu nádherné překvápko roku 2011! A to jsem už pomalu francouzským (novodobým) "komediím" přestal věřit, i když tohle není tak úplně jednoznačná komedie, ale je důsledně protkána mnoha dramatickými a někdy až dost drsnými životními momenty, které spoustu lidí potkávají každý den. Intouchables jsou tedy hodně reálný film, ale zároveň pro mnohé z nás určitě i motivující (jak řešit problémy) a zároveň obohacený o skvělé herecké výkony Francoise Cluzeta a sympatického burana Omara Sy aneb Earth, Wind and Fire. ()

Soni_borec

Zábavná dramatická komedie o bohatém ochrnutém Philippovi a chudém Drissovi. Skvělé herecké výkony, soundtrack a plno vtipných hlášek a momentů, které mě dokázali dost rozesmát. Z dramatické stránky to je místy možná až moc vážné a hrající si na city diváka, ale jako komedie to funguje parádně. Vskutku speciální snímek, který má své kouzlo, ale za 8. nejlepší film bych ho určitě nepovažoval. (80%) ()

ratpile

Překvapení. Černý humor štípe, ale je v něm spousta lidskosti. Co víc, právě ve chvílích, kdy Driss invalidního Philippeho stírá nějakou hláškou za hranou "společensky přijatelného", snímek dostává o to lidštější rozměr. Navíc je to víc než perfektně zahrané, ústřední dvojka je přirozená a neskutečně jim to spolu šlape. Všechno si tu zkrátka sedlo jak prdel na hrnec. ()

RoninNiro

Ohromujúca snímka zo stretu dvoch svetov, francúzskej smotánky a francúzskeho geta. Galská verzia Dustina Hoffmana, François Cluzet fascinujúcim výkonom stvárnil ochrnutého milionára, ktorého jediné rozhodnutie zmení život najmenej dvoch ľudí. Snímka stvárňuje kontrast rozdielnych pováh a osudov týchto dvoch mužov a cestu, na ktorú sa spolu vydajú. Poznanie ktoré ich na jej konci čaká možno niekoho aj dojme. Film, ktorý sa oplatí pozrieť. ()

donnovann

Perfektně zobrazený příběh dvou lidí (totálně odlišných charakterů) a jejich upřímné kamarádství. Konec filmu ve mně vyvolal hřejivý pocit a úsměv který mi vydržel ještě tak hodinu po skončení filmu. Prostě super citový příběh pocukrovaný jemným humorem :) ()

boombang

Nádhera s excelentním úvodním odpichem a s velmi dojemným koncem! Opakuju: nádhera, nádhera, nádhera! Celá americká produkce se může jít klidně zahrabat, něco podobného může vzniknout pouze v Evropě. Pět hvězdiček si tento film, scénář, hudba a hlavně oba herci prostě zaslouží. P.S. Nacistický kvadruplegik, to nemá chybu :-D ()

katuuuska

Naprosto senzační komedie s poněkud neotřelým černým humorem. To, že se Intouchables objevil takřka hned v horních pozicích nejlepších filmů si zaslouží právem, pro mě nejlepší film za rok 2011. Američani čumte, takhle se to dělá! ()

ondrazig

Přiznám se že film sem se rozhodl shlédnout až po vysokém hodnocení a naprosto mě dostal. Obzvlášt herecký výkon Omara Sy je příkladný ! 5 hvězd ani nejde jinak ! ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (viac)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (viac)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (viac)