Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

ConanVJ

Krásnej a vtipnej kraťas šťastně dokončuje příběh Lociky a Flynna. Hlavní role zde mají Pascal a Maximus, kdy mají hlídat snubní prsteny, které se jim zakutálejí. 100% :) ()

hous.enka

Přesně takovejhle kraťas je důstojnym kraťasem k podobným animákům. Prostě jen šestiminuotvá pidiscénka s nejlepšíma postavama z pohádky na vlásku :) ()

Lamiczka

Mini příběh o nejlepších zvířecích přátelích mladé princezny a jejího budoucího manžela. Právě v tento šťastný den, kdy se dva zamilovaní mají brát se vše semele. A to když při obřadu nešťastnou náhodou kůň Maximus ztratí snubní prsteny. Spolu s šikovným chameleonem Pascalem musí zachránit situaci stůj co stůj a tak začíná velký souboj s časem, ve kterém nebude nouze o mnoho vtipných okamžiků. Držme jim palce! Snímek ve svých 6ti minutách servíruje jednu prekérku za druhou. Oba zvířecí hrdinové jsou stateční a hrdě zvládají všechny nástrahy, které se jim při honbě za neposednými prsteny připletou do cesty. Je jich mnoho, jsou zapeklité a divákovu bránici rozhodně nenechají na chvíli v klidu. Elegantní humor ještě neztratil svou podobu a v tomto kraťasu to scénáristé, animátoři i režisér perfektně dokazují. ()

togaf

Pokud Locika opravdu snila o takové svatbě tak klobouk dolů před její fantazií :) Maximus jako správný voják-kůň zachraňuje situaci i za cenu osobní oběti a Pascal mu důstojně sekunduje. Locika je jako brunetka kočka a Flynn je jeden z nejhezčích disneyovských hrdinů. ()

kajas

Opravdu výtečné rozšíření mé velice oblíbené disneyovky, jsem také ráda za nadabování do češtiny, dabing celovečerního "Na vlásku" považuji za dost povedený. A scéna "Království je v troskách!" mě skoro zabila :D. ()

Aljak

Rovnako skvelé ako aj celovečerný film. Skvelé scénky s tým milým dôvtipom typických pre Tangled, aj keď tej akčnosti už tu bolo na môj vkus akosi priveľa. Ale napriek tomu fakt príjemný krátky film, a nenahnevám sa, ak by spravili ešte aj ďalší z tejto série. ()

vydumnica

Prilis malo priestoru pre Rapunzel, hlavny hrdina je kon, tak preto iba 3*. Nemohlo to byt v zavere alebo v posttitulkovej casti celovecerneho filmu Tangled? ()

Nach

Na vlásku u mě vždy byla kvalitou o stupínek výše, než Ledové království. A co se týče tohoto kraťasu, hodnotím jej taky vysoko. Možná dokonce jde o jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů vůbec, protože přímo bravurně se opírá o to nejlepší z němých grotesek. Každá postava, rekvizita, či lokace je zde z nějakého důvodu proto, aby naši dva hrdinové ji mohli využít pro nějaký fyzický gag. A této cesty si cením. Lepší to ani být nemohlo. 90% ()

Warmin

Stručně: krátký,vtipný rozšíření (i když jestli se vůbec 6 min. dá říkat rozšíření ) jednoho úžasného animovaného filmu ()

MzK

Nic než další animák, moc jsem se nezasmál, ale celkově neurazí. Několik zajímavých nápadů, rychlý děj a spád. 6 minut na tento film si najde každý. Našel jsem jej na videacesky ()