Život v Harlemu 80.let ovládají drogoví díleři, a mladý Ace každý den vidí jejich moc a luxusní život. Když jeden z nich skončí ve vězení, Ace neodolá pokušení a s dvěma kamarády se zapojí do drogového byznysu a převezmou jeho teritorium. Kvalita a nízké ceny jim rychle přinesou bohatství, a všichni si naplno užívají moc, peníze a úctu okolí. Když ale Ace začne uvažovat o odchodu z drogového byznysu, zjistí, že cena může být příliš vysoká. Záujemce o jeho místo ho totiž chce zabít... (oficiálny text distribútora)

xenopus

Nadějná předloha, leč mizerné zpracování a mizerný dabing na HBO, ve výsledku prostě mizerný zážitek. Drugs are bad, m'kay? To ví přece každý, tak proč na to ještě koukat? Vraždy, násilí, Harlem, prachy, touha po majetku, nevázaný sex, podrazy a celkově nečitelný příběh... pro mě ztráta času. ()

celticek

Typický negerský film o dealování. Dá se to zkousnout, ale velice nic nečekejte. Viděno v českém dabingu. Dle skutečných událostí? No, snad ke konci to trochu graduje. Herci hodně slabí. V originále se to jmenuje Paid in full, což je zásadní rapový track od Eric B & Rakim. ()

Jaromír

Mám z filmu smíšené pocity. Na jednu stranu celkem věrně zachycuje život dealera, který to vlastně ani dělat nechtěl ale na druhou je mi z něho prostě tak nějak smutno (ale to je spíš dáno tématem). ()

Blazkowicz

Takové zajímavé povídání, ale o nic moc nejde a trochu to nudí. Momenty k zapamatování žádné. Nejhorší je, že negři vypadají všichni stejně, takže jsem podle jmen netušil, kdo zdechnul a kdo koho oddělal. 3-* ()

sutech666

Jeden z filmov, ktoré by som ozaj nechcel vidiet s dabingom :) Dobrý príbeh z drogového prostredia Harlemu. Páčil sa mi múdry koniec, ktorý pripomína belošské mafianske filmy. Pekne realisticky spracované. ()

Pecca007

Příběh o tom, že dealování drog vynáší, ale také zabíjí. Jak nápadité. "Zákon Gangu" je jen "more street, more black" napodobenina té škály filmů o drogách. Wood Harris je nesympatický a Cam'ron prozměnu otravný. Charles Stone III by se měl pustit té vážnější struny a dále točit odlehčenější dramata ve stylu "Rozjeď to". 2 * za celkový film a 1 * za Mekhiho Phifera jediného sympaťáka ve filmu. ()

1990Jirik

Prachy, holky , auta a nějaký ten pokus o zápletku jenže sakra tvůrce by se měl asi někdy do Harlemu podívat, protože skutečnost v podaní tohohle filmu je děsně zkreslená a podle skutečné události je maximálně tak lokalita nikoliv tenhle film. Zápletka nulová prostě sem hodinu a půl koukal na film o autech drogách a negrech který mají miliardy dolarů jezdí si v dobrých autech.. nic jiného se tam neděje. 2 hvězdičky dávám za poměrně dobrý soundtrack jinak bída a šeď. A pohádka.. ()

luke1

Money baby...a o tom to vsechno je abeb jak ma negr tezkej zivot. Jak to vypada kdyz se z dobraka cernyho kluka stane dealer a jak to asi muze dopadnout...z nejakeho duvody tyhle filmy u me bodujou,ze by ten jejich hantec a velke retezy;o) ()

K1K0

Ďalší fakt dobry pribeh z ulíc podľa skutočnosti, život v uliciach a všetko čo k nemu patrí, láska rodina úcta pokora pýcha, každý chce zarobiť prachy a šlapať po schodoch vyššie a vyššie, pokiaľ nepríde moment pádu alebo kým ten druhy nezradí. ()

Petak3

"A nigga like me man, I love the game. I love the hustle. Man I be feeling like one of them ball player niggas, you know? Like Bird, Magic or something. Yeah you know a nigga got dough, a nigga can leave the league... But if I leave... the fans still gon' love me man? I get love out here in Harlem man, I done sold coke on these streets, man, hash, weed, heroine. As long as niggas is feelin' it, a nigga like me can hustle it. That's my gift in life A... you know?" Naprostej klenot. Oldskool rap, spousta nasranejch negrů s velkejma řetězamana německejma autama, skvělý hlášky. Jednohubka pro fajnšmekry. Mitch je legenda. A tenhle film navždy kult. 100%. ()