Réžia:
Alexander AdolphScenár:
Alexander AdolphKamera:
Jutta PohlmannHrajú:
Devid Striesow, Nadja Uhl, Jörg Schüttauf, Floriane Daniel, Elisabeth Trissenaar, Thorsten Merten, Hansa Czypionka, Christian Kahrmann, Elzemarieke de Vos (viac)Hrajú
Devid Striesow
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Můj bratr Simpel (2017)
Nadja Uhl
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Štyri minúty (2006)
Jörg Schüttauf
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Byl jsem a budu (2019)
Floriane Daniel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zimní spáči (1997)
Hanami - čas kvetoucích třešní (2008)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Elisabeth Trissenaar
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Bolwieser (1977) (TV film)
Manželstvo Márie Braunovej (1979)
Thorsten Merten
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Curveball (2020)
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Elementární částice (2006)
Hansa Czypionka
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Mimo ticha (1996)
Pred rokom v zime (2008)
Aenne Burdová - vzory sily (2018) (TV film)
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Equilibrium (2002)
Krev a zlato (2023)
Skaza lode Pamir (2006) (TV film)
Elzemarieke de Vos
Holandsko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Najdu tě? (2022)
Ach, ten můj šéf! (2009) (TV film)
Marc Zwinz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Drsňák (2006)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Stromberg - Der Film (2014)
Margret Völker
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Srdeční zástava (2004)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Heike Jonca
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Free Rainer (2007)
Das Versprechen (1995)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Heinz-Josef Braun
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Svět je velký a záchrana kyne odevšad (2008)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Leonie Brandis
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Predo mnou neutečieš (2008) (TV film)
Jerry Cotton (2010)
Waléra Kanischtscheff
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Nepozvaný hosť (2007)
Biele peklo (2001)
Člověk bez osudu (2005)
Nadine Wrietz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Srdcoví rebeli (2017)
Da geht noch was! (2013)
Otcem na poslední chvíli (2014)
Patrick Diemling
Nemecko
Najlepšie filmy:
Neznámy Shakespeare (2011)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Norbert Hülm
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Kto, ak nie my? (2011)
Hans Brückner
Najlepšie filmy:
Hilda (2009)
Plukovník Stauffenberg (2004) (TV film)
Chatrč v lese (2011)
Ali Biryar
Najlepšie filmy:
Cudzinka (2010)