Julliane, recepční ve firmě “ Winter Cosmetics”, sní o práci, která by ji naplňovala mnohem více. Když se jí bravurně podaří zachránit kolegův život, generální ředitel společnosti Phillip Richter jí jmenuje svojí osobní asistentkou. Začátek na nové pozici není ovšem tak ideální, jak si zprvu představovala. Ale nakonec se jí podaří Philllipa přesvědčit o její odborné způsobilosti a loajalitě. Jejich pracovní vztah brzy přeroste ve vztah intimní….. (oficiálny text distribútora)

slunicko2

Klasická červená knihovna, kde divák dostane, co si zaslouží. 40letý pěkný Andreas Pietschmann hraje hlavní mužskou roli (doktor Richter), o níž věru platí staré známé nomen omen, zatímco 36letý elegantní Andreas Gunther (pekař) doplňuje přehled pěkných chlapů. ()

Ashar

Milá a svěží komedie, která mne velmi překvapila. Henriette je velmi sympatická herečka, má takovou tu jiskru v očích a rozverný kukuč. Šéf byl zpočátku pěkný hajzlík, tak jsem mu moc nepřál, ale později jsem mu vše odpustil a těším se na další díl. Pokud mne dvojka zaujme tak jak jednička, určitě přidám ještě o jednu hvězdu víc. ()

DadysGirl

Začíná to trochu ve stylu Ďábel nosí Pradu (jasně o dost lacinější), pokračuje jako Ošklivka Katka (ovšem bez ošklivky) a je to tak průhledný, že vás nepřekvapí opravdu ale opravdu nic... Jenže - hrdinka je sympatická, šéf nemožnej rádoby drsňák, taky trochu debil a spolu jim to moc sluší... Takže jsem to jako správná romanticky neuspokojená žena utahaná z práce zhltla a zcela spokojeně si odpočala... ()

Luky-7

Klasická béčkovina co pouští naše komerční televize,když už je to v Německu okoukané. Nejsem proti...je to oddychovka. V podstatě záměr je ze života pohledná sekretářka(tahle je navíc chytrá) a šéf se do sebe zakoukají. Je to sice otřepané,ale blízké realitě a kouká se na to dobře jako únik ze života. 3 hvězdy:1 za Henriettu a druhá za děj. Třetí aby to nezapadlo úplně do podprůměru. ()