Dokument o MS v hokeji 2011 na Slovensku. (oficiálny text distribútora)

Mirokukii

Pěkný televizní dokument o 75. Mistrovství světa v ledním hokeji, kdy je kladen větší důraz na výpovědi hráčů, než samotný hokej. Smůlou tohoto dokumentu je, že není o zlaté cestě, ale "pouze" bronzové, navíc s hořkou příchutí. Hoši děkujem! ()

Bobik9

Další nádherná záležitost! Všichni žili tímto turnajem, já taky, Staromák tím žil. Všechny zápasy byly super, ale ty dva s Ruskem znamenaly něco víc. Když jsme hráli o třetí místo, tak jakmile Česko dalo gól, tak Staromák zařval, ale jakmile Rachůnek rozmlátil plexi s Arťuchinem, tak následoval totální výbuch. Neuvěřitelné to bylo a ten dokument je nádherný. Moc si přeju, aby se to opakovalo znovu. ()

ghatos

O něco slabší než Tým na hraně. Dynamický sportovní dokument dostává částečně jiný rozměr z důvodu leteckého neštěstí hokejového klubu Jaroslavl. 74%. ()

noctambule

Když je dobrý materiál je hračka sestříhat dobrý dokument:-) Člověk nemůže nedat 5*, alespoň ten, kdo miluje hokej. Bronzové halušky připomenou mistrovství s úžasnou atmosférou, na kterou se nezapomíná. Po těch několika měsících to dostává jiný nádech a snad ještě víc emocí, jestli to vůbec lze. ()

Stener

V roce 2010 jsme získali zlato a to s hodně podceňovaným mužstvem, paradoxem je rok 2011 kdy jsme měli jedno z nejsilnějších mužstev, ale na zlato jsme bohužel nedosáhli, Na druhou stranu, i tak to bylo nádherné MS s pěkným koncem. ()

Paity

Poněkud plitké, ale beru to. Hokej miluju a nevím, co by se muselo stát aby tomu tak nebylo. Takže vzhůru do boje kluci! ()

Mikino00

Dobrý dokument o úžasném MS, kde Češi hráli hokej a ostatní se jen dívali. Je dobré si připomenout tyto krásné a emotivní okamžiky znovu. Vadila mi hlasitá hudba v dokumentu, občas přehlušila komentář i to co hráči říkají. ()

Hepy13

Ze tří dokumentů - Návrat mistrů rok 2005, Tým na hraně 2010, a Bronzové halušky 2011. Je tenhle nejslabší. Možná to bude ale tím že to není ta pověstná zlatá, ale jen bronzová placka. Ta by v normálním případě nebyla tak oslavovaná, kdyby jsme na turnaji nehráli nejlepší hokej ze všech a hlavně neporazily dvakrát Rusko. Ještě teď si dokážu vybavit všechny naše zápasy jak šli za sebou. A hodně nezapomenutelných momentů např. mizernou hru ruska, hatt-rick Jardy Jágra ve ČF proti USA, naší "skoro" domácí atmosféru a nebo zákroky obra Arťuchina. Ovšem jedna hořká příchuť tady je, a to je letecké neštěstí z 7.11.2011. Rachůnek, Marek, Vašíček - Nikdy nezapomeneme! Já osobně pokážde když se budu dívat na hokej, tak si na kluky vzpomenu. ()

haWranka

Nádherný dokument. V hospodě jsme fandili snad víc, než kdybychom hráli o zlato. Celá atmosféra turnaje byla skvělá. Jarda řekl, že za 10 let nikdo nebude vědět, že jsme byli třetí, ale já si to nemyslím (já to určitě budu vědět:) ()

Dzvandzi

Dokument o tom nejlepším mistrovství,který jsem zažil (zatím).Takhle dobře jsme hráli jen málo kdy.Uznání za krásný hokej bylo oprávněné.Škoda jediného zkratu,který nás stál vítězství,protože ve finále by jsme to vyhráli!Ale zase na druhou stranu nasraní Rusové co dostanou v boji o bronz 7 gólů, taky dobrý!Jak říká Jarda škoda jen že to nebylo ve finále.Poslední 2 minuty mně dojali. R.I.P Jaroslav :( 100% ;) ()

Freshoun

Pokud jde o tyto dokumenty o ZOH a nebo MS v hokeji tak to vždy nemá chybu.Skvělý zážitek a rekapitulace.A když se do něčeho vloží Robert Záruba jakožto nejlepší sportovní komentátor je to nezapomenutelný zážitek. ()

L3nour

Nejsmutnější na tom bylo, že když sem se na to dívala, Karel Rachůnek (v našich vzpomínkách zapsaný jako Rachna kachna) a Jan Marek již nebyli mezi námi. Jinak skvělý dokument.. byl přece o hokeji :) ()

Boudyy

Skvělý dokument o spanilé jízdě českého hokejového týmu, která skončila krutou prohrou se Švédskem v semifinále. Jako obvykle zde máme výpovědi hráčů a trenérů, rozebírání jednotlivých zápasů a také podotknutí, že českému národnímu týmu se letos věřilo asi mnohem více než komukoliv jinému. Do semifinále ani jednou neprohráli. Potom kruté semifinále se Švédskem a následně nedělní vítězný souboj o bronz s Ruskem. Dodnes je to čerstvé. Dodnes vidím Art´uchinovo řádění v prvním zápase s Českem, Jágrův hattrick ve čtvrtfinále s USA, vyrovnávací semifinálový gol Švédů nebo Červenkovy bronzové střely v neděli. Byl to pěkný šampionát, paradoxně český tým dříve porazil pozdější mistry světa, Finsko. ()

Guran

Tak tento šampionát se mi líbyl ještě víc, než minulý. sice jsme nedosáhli na zlato, ale troufám si číct, že jsme hráli nejlepší hokej ze všech! Jen jediný zápas jsme prohráli. Měli jsme to radši prohrát ve skupině a zlato by bylo na dosah. Nicméně 2x porazit Rusy a utřít Ovečkinovi, Kovalčukovi, Arťuchinovi a spol zadek je náramný pocit + Ovečkinova bilance 5 zápasů 0 bodů. Dokument je věnován památce zahynulých hokejistů Jaroslavli, což za to také velmi chválím. Zkrtáka nádherný dokument. Můžem jen doufat, že se nám takhle bude dařit každý rok. ()

Moni33

Tady snad nejde nic vytknout, zvlášť pro milovníky hokeje ( a myslím, že i nejen pro ně) je to skvělá hodinová podívaná a hezké zavzpomínání na šampionát ze Slovenska, který je doplněn i zajímavými komentáři hokejistů. Vystihuje skvělé okamžiky české reprezentace od začátku až po bronzový konec :) Navíc jsou připomenuty i jiné významné okamžiky, které doprovázely mistrovství (například, jak se rusům hned od začátku na turnaji nedařilo). Bohužel člověka vždy rozesmutní, když na ledě uvidí jak Rachůnka tak Marka a vždy když mluví Rachůnek dovádí to člověka až k slzám... :( ()