Holden vyslýchá děsivě výřečného vraha Eda Kempera. Jeho vyšetřování však vyvolá negativní reakce FBI. (Netflix)

janesX

Zdá sa, že veľkým kladom a devízou seriálu bude použitie skutočných mien a skutočných postáv z kriminálneho prostredia a z prostredia sériových a iných vrahov. Holden a Bill dostanú povolenie popri ich turné s prednáškami po Spojených Štátoch navštevovať zvláštnych psycho- a socio -patických väzňov. A tak sme sa stretli s Edom Kemperom a bolo to zaujímavé stretnutie. Ale bavia ma aj psychologické dialógy Holdena s jeho peknou frajerkou, ktorá ho zbalila ešte na začiatku prvej epizódy. Tak ideme ďalej. ()

LachtanShows

Po trochu nepřesném a roztěkaném rozjezdu se nám příběh už ubral správným detektivním směrem, v němž jsem hned zacítil ruku Davida Finchera. Podobnost zdejšího ‘záporáka’ s Davidovým filmovým klenotem Se7en rozhodně ne čistě náhodná. ()

Najt

Lepší díl než minule, ale stále se jedná jen o kecání. Zatím žádné vyšetřování, ani akce. Rozhodně k tomu nejlepšímu v této epizodě patří sezení s dvoumetrovým slizkým vrahem. A v samotném závěru dostane naše duo zelenou. ()

Royaldell

Po prvním díle jsem si nebyla jistá,jestli to bude to pravý ořechový,i když mám tuhle tématiku fakt ráda. Dala jsem tomu ale ještě jednu šanci a nelituju! Teď se to začíná rozjíždět,Fincher prostě umí! ()