Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie “princ humbuku” a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu. (CinemArt SK)

imaginer21

Bohužel spíš scény pro muziku než muzika pro scény. Několik zdařilých (Efron a Zendaya na laně, vzpoura "nenormálních"), půvabná Rebecca a Jackman bezchybný. Ale celá ta osudovost uniká tatam, když se příliš tlačí na muzikálovou pilu. ()

Veeria

Moje první zkušenost s filmovým muzikálem a musím říct - klobouk dolů tvůrcům, hercům a všem, kdo se na tomto snímku podíleli. Nádherná podívaná. Protkaná poctivě odvedenou prací a hlavně uvěřitelnými výkony herců. Nezapomenutelné písničky. Je cítit radost z tvorby tohoto filmu, pospolitost všech zúčastněných, jejich píle. Zac Efron a Zendaya pomyslnou třešničkou, hmatatelná chemie mezi nimi....a na jejich společnou písničku nezapomenu. Celkově na tento film nezapomenu. Jedinečné, zvláštní, nevšední. Jsem kdo jsem. ()

Ronkar

Životopisné drama od toho nečekejte. Scénářem je to spíš průměrné a místy divně zkratkovité. Taková americká stylizovaná pohádka, která si bere z reálu možná tak jméno hlavní postavy. Ale na tom tolik nesejde, protože audiovizuálně i tématem jde o kvalitní snímek. Písničky, choreografie, tanec, herci, hudba. Vše tu šlape jako dobře promazaný stroj. Zábavné, efektní, místy povrchně dojemné a kýčovité. Povedená žánrovka. Doporučuji. ()

marekspanel

Čistokrevný průměr, neurazí nenadchne. Pár momentů je sice skvělých, co se hudební a vizuální stránky týká. Nicméně samotné songy jsou dost komerční a jakoby už děsně ohrané. Dovolím si taky říct, že herci vesměs přehrávali, není to takovéto divadelní nadšení, které si muzikál oproti běžnému filmu může dovolit, ale občas to působilo až křečovitě a to hlavně u Hugha a Michelle. O postavách se krom zkratkovitých dějových zlomů nic nedozvíme. Vedlejší postavy jsou tam jen vizuálně. Občas na mě ten motiv diskriminace a rasismu působil jako parodie na sebe sama. Zklamalo mě i nasazení songu This is me, který je sám o sobě úžasně silný a zasloužil si větší a silnější scénu s nějakou katarzí. A také postava Rebeccy Ferguson nevyužita. Celkový dojem byl za mě urychlenost, občasná patetičnost scénáře. Bez srdce a hloubky, za to potenciál by to skutečně mělo. Škoda! ()

david141474

I na druhé zhlédnutí je to jednoznačně desítková záležitost! Je to jeden z nejlepších muzikálů, který jsem měl tu čest vidět. Děj je skvělej. Postavy jsou skvělý. Herci jsou skvělý, hlavně Hugh Jackman a Zack Efron se tímto filmem vykoupil z Muzikálu ze střední. Songy jsou v tomhle filmu taky skvělý a já jsem osobně netušil, že Hugh Jackman a Rebecca Ferguson umí tak dobře zpívat. Je to opravdu kvalitní muzikál, kterej stojí za zhlédnutí. 9/10 Je to opravdu skvělý muzikál se skvělým Hugh Jackmanem. ()

swenyx

Řekl bych, že dost originální podívaná. Muzikálové scény jsou prostě dokonalé a většina songů i neskutečně chytlavých, ale naopak scény kolem toho mi občas docela haprovaly a něco jim chybělo. Znamími herci to je narvaný a taky je to znát, s hereckými výkony tu totiž problémy fakt nejsou. ()

PTuranyi

Možno nie je dobré vytýkať filmu to čo je a to najväčšia šou. V zásade ale ide o plochý príbeh až muzikálovo klišéovitý. Herci hrajú výborne, ale scenár je úbohý. A výsledok je gýč. Ale nesnažil sa snáď hlavný hrdina práve o toto? ()

LucieVonKing

Jsem přesně ten typ naivního člověka, co má takové příběhy rád. Film mě vtáhnul hned od samého začátku a neskutečne mě bavil. Písně skvělé a choreografie úžasná, ale přesto mám jednu jedinou výtku a to, že nebyl dán větší prostor pro ostatní aktéry cirkusu. Škoda, ale i přesto si to 5* zaslouží. Odcházela jsem z kina opravdu spokojená. ()

klira

Za mě čirá spokojenost! Dlouho jsem se v kině tak nebavila a odcházela z něj naprosto osvěžená a nabitá. Čekala jsem více zápletek a příběhů těch "divnolidí", kteří se k show přidali, ale to, co nakonec vzniklo dalo dohromady perfektní celek na který se brzy znovu ráda podívám. Mile mě překvapily hlavně pěvecké výkony hlavních představitelů (tedy těch, kteří skutečně zpívali). Pozitivně laděné melodie a sboristi - to vše odvedlo své a já jsem za to velice ráda. Víc, VÍC! ()

bigmatko

novodobé filmové muzikály nepatria medzi mojich favoritov, z výnimkou Dysneyho, ale Hugh Jackman milo prekvapil. Spievať som ho počul a videl iba v Bedároch avšak cirkusové prostredie mu pasuje lepšie. Film má pútavý vizuál a hudobne Vás tiež chytí za srdce. Postavy z freak Show majú potenciál, ktorý však zostane skrytý a viac sa prezentuje osobný boj Barnuma. O to však v životopisnom filme ide predovšetkým. Mne sa to páčilo. áno mohlo tam byť viac z cirkusových čísiel ale celkovo to bolo prekvapivo pozerateľné a vôbec som sa nenudil. Pekná hudba a pekné pesničky a jednoduchý príbeh s morálnym a mravným ponaučením. ()

Welvin

Jako obvykle další film s Hugh Jackmanem, který stojí za shlédnutí. Dech beroucí a oslňující muzika, která člověka zaujme už jen v momentě, kdy film začíná. Perfektní obsazení a dokonalý příběh, který dokáže diváka vtáhnout do děje. Skvěle jsem se bavila a klidně bych na tento film šla do kina znovu. ()

Tess92

Z písniček jsem měla husí kůži, nějak mi to teda asi sedlo, ale to nemění nic na faktu, jaký to vlastně byl kýč a jak to s tou teatrálností nechutně přeháněli. Krizí tam bylo na 90 minut snad až příliš, chtělo by to trochu ubrat plyn. Ale vlastně jsem byla spokojená, nic moc jsem od toho neočekávala. ()

Frodule

Pro mě kýč po stránce vizuální i emocionální. Příběh sám se pod náplavou silných řečiček a uslzených očí ztrácí, zato hlavní poselství nám propagandisticky tlučou do hlavy v každé minutě. K tomu zapomenutelné songy, ničím výjimečné pěvecké výkony a nevýrazné tváře (až na Zendayu). Nejlépe hrály malé holčičky. Škoda. ()

Kamil111

Značně nevyrovnané, skvělé pasáže se střídají s béčkovými, ale jinak show to byla profesionální. Škoda, že se jen tak klouzala po povrchu a příliš často si hrála na agitku. ()

Reall

Muzikál nemám jako žánr rád. Netrefný a většinou trapný skladby, ale tady je tomu jinak. Pravda je, že jsem začátek filmu přeskakoval části zpěvu, ale po cca 20 minutách mě to začínalo bavit. Dosazení herců je podle mě skvělý. Hugh je skvělej téměř pořád. Je také pravda, že se hudba od poloviny filmu takřka neliší a je to pořád na jedno "brdo". Nevadí mi to, rozhodně poslouchám něco, co mě nadchne a baví půl filmu, než-li poslouchat originalitu, která nebaví. Je to snad první muzikál, co jsem dokoukal do konce, takže palec "hore". Už jen za skvělou myšlenku filmu. ()

Největší showman se vrátí

Největší showman se vrátí

27.02.2019

Zatímco hvězdný australský herec Hugh Jackman (Logan, Hlavní kandidát) vyráží na své světové turné The Man, The Music, The Show, inspirované nejen jeho mnohačetnými muzikálovými rolemi, ale také… (viac)

Cats si vyškrábnou na Star Wars

Cats si vyškrábnou na Star Wars

01.09.2018

Studio Universal stanovilo oficiální premiéru nové verze muzikálu Cats s Taylor Swift a Ianem McKellenem na 20. prosince 2019. Znamená to, že snímek režiséra Toma Hoopera (Králova řeč, Bídníci)… (viac)

Disney je zase rekordní

Disney je zase rekordní

29.06.2018

Ať už na letošní blockbustery říkáte cokoliv, jedna věc nelze Hollywoodu upřít – umí si na sebe slušně vydělat. V posledních letech se to daří zejména studiu Disney, díky kterému už pokladny… (viac)