Šokujúce zábery

všetky plagáty
Reality-TV
USA, 2009, 25 min

Boudyy

Vážně nevím, co na začátku tomuto pořadu moc vytknout. Videa jsou zajímavá a mnohá jsou i vtipná, moderátoři také nejsou špatní, i když občas jejich hlášky a komentování je moc klišovité a strojené. Zatím dávám 4 ****. ()

Mara12 odpad!

„Jsme parta kamarádů co dělá show ve sklepě.“ To co se stane ve sklepě, by taky mělo ve sklepě zůstat. Říkám nikdy víc. ()

t.b.kat odpad!

Naprostá, nic nekončící, blbá a nezkrotně idiocká, slátaninová, dekadentní, dechberoucí a živatoubírající žumpová kravina s kakáním kolem:-)... ()

Nowasek22 odpad!

Neuvěřitelná sračka, kterou jsem viděl párkrát na coolu..ještě si dovolí to dávat večer. Děti, co si sednou někde ve sklepě, koukají na videa, strašně to prožívají a diví se všemu, navíc ten jejich typickej americkej smysl pro humor. No hnus. ()

Torall odpad!

Partička idiotů bez mozku cpe svoje stupidní komentáře k nejhorším videům co je možný sehnat.... Je až smutný, když si představím že se na to někdo dívá. ()

Dextwer

Samo o sobě videa nejsou špatné, jsou vtipné. Bohužel úroveň snižuje katastrofální nápad zařadit mladé, rádoby vtipné a před kamerou se přetvařující lidi v obýváku, komentující každé video.▐ Moje hodnocení: 10% ()

tonton78

v pořádku, rozumím tomu že tu partu mentálů drží ve sklepě...evidentně jsou nebezpeční.ale proč ku,va jim dali přístup k netu??? ()

ElisD odpad!

Přiznám se, že i na Babicovy dobroty bych se vydržela dívat spíš, je to opravdu dno pytle, pořad určený pro retardované snad, aby jim pomohl pochopit scénky, které opravdu mohou dělat problémy lidem s mentální retardací, bez urážky. Ale mít mentálně postiženého příbuzného, na takový výluz ho koukat nenechám. ()

Hookins86 odpad!

Přátelé Tommy, Angie, Joe, Donnivin a Julian se scházejí v upraveném sklepě, kde se baví nad nejzábavnějšími a nejbláznivějšími videi, z kterých pak sestavují svůj pořad - není to krásně zbytečnej pořad? ()