Stahovák

(relácia)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

JohnZ87 odpad!

Když se tihle dva exoti objeví někde spolu, je to ještě větší pohroma, než když je každý z nich sám. Dva rádoby vtipní "umělci" skáčou z jednoho televizního a filmového průseru do druhého. Snaha přizpůsobit své vystupování co nejvíce mladé generaci je až přehnaná. Připočtěte si k tomu, že tenhle pořad navíc ještě nemá moc co nabídnout a další trapárna je na světě. ()

ic

Videa schválně jedou tak na půlce televize, aby... vlastně nevím proč. Navíc vždy pouštějí jen zkrácené verze, aby... taky nevím. Každé 3 minuty je blok videí přerušení duchaplným komentářem moderátorů, aby... se nikdo náhodou nebavil. Jde vlastně jen o reklamu na weby novy, kde se jejich videa streamují vždy jen po několika sekundách, aby... náhodou je nemohl shlédnout někdo s pomalým připojením. O tom že autorská práva videí z youtube patří autorům, kterých se nikdo neptá už se ani zmiňovat nebudu. Ostatně ty videa na internetu mají tu výhodu že si je člověk vybere sám, a tady i o tuhle přichází. ()

FireTight odpad!

Chcete recept na pořad, který sice bude stát totálně za hovno, ale puberťáci ho budou milovat a vy se budete moci do aleluja chlubit nějakými koláči sledovanosti? Ano? Je v podstatě jednoduchý - vezměte dva zkrachovalce, které právě ti puberťáci bezmezně žerou, jako hlavní náplň pořadu vymyslete něco, co si každý může najít na internetu (na YouTube), rozhlašte do světa, že to bude fakt "cool" pořad a budou ho moderovat "dvě hvězdy skvělých..., ne nejlepších komedií Snowborďáci a Rafťáci" a úspěch je zaručen. A my ostatní raději rychle vypneme televizi, než se z toho "cool" pořadu s "cool" humorem poblijem. Zlatý Eso (já to fakt napsal) a "Čágo-bélo šílenci...". ()

Vlkodlak13 odpad!

Ani trochu mi nejde na rozum, co měl tento pořad za cíl. Bohužel jsem měl tu čest párkrát vidět tento výtvor.. Když už se tam v jednom ze sta videí ukáže něco opravdu zajímavého jako třeba Guillaume Néry, který skočí do hluboké díry v moři nebo nějaký bubeník, který umí (asi) dobře hrát a mi to máme slyšet, tak do toho musí žvanit ty svoje cypoviny a nikdo tak nemá šanci slyšet onoho bubeníka.. Většinou tam jsou však videa, která jsou buď nechutná, trapná, odporná nebo s obsahem nad 18 let.. Jasně, lidi na netu hledají hovadiny, ale nechápu jak někdo může říct, že mu tento pořad ušetří čas a námahu s hledáním oněch videí a dá tomu několik hvězd.. Toto je věc, která se neměla dostat do televize a pokud ano, tak to alespoň měli vzít za jiný konec, chovat se profesionálně (pokud to slovo znají) a ukazovat tam videa, která opravdu stojí za to a člověk o nich třeba ani neví, protože netuší co má hledat nebo že něco takového existuje.. ----- Toto je jedna z dalších věcí, kterou bych nedoporučil sledovat. ()

Haymar

Uniká mi smysl podobného pořadu na komerční TV! Současná mládež (náctiletí) - kteří sou předpokládám hlavní cilovkou, stejně 99% těhle ptákovinek už dávno zná (neb sou na netu jako doma) a ostatní si ve 22h pustí něco záživnějšího... ale třeba se pletu! Každopádně se nestačím divit, že hošani Kotek s Mádlem už mají i svou vlastní tv-show za zásluhy (není na to přeci jen ještě trochu brzy?!)... Ale co, budiž jim to přáno! ()