Ray William Johnson je známý pro svoje videa, která umisťuje na svůj web a na internetovou stránku www.youtube.com. V každém dílu =3 si vezme tři nejvíce zhlédnuté, nejzajímavější nebo prostě jen nejzábavnější videa, která se za poslední týden rozšířila na internetu a potom je okomentuje, přidá k nim vtipné obrázky nebo je i zvukově upraví. (Džany)

Abiosis

*MESSAGE NOT RECEIVED* Rayovi som pár mesiacov fandil. Jeho videá ma bavili - ich dĺžka bola primeraná dnešnej uponáhľanej dobe, uverejňované videá boli zábavné, komentáre k nim výstižné a miera vulgárnosti vo vyjadrovaní únosná. Po niekoľkých mesiacoch sa však situácia zmenila, pretože som si po desiatkach uverejnených častiach uvedomil, že prestal prinášať čokoľvek nové. Charakteristickou sa pre neho stala neúprosná miera repetície a recyklácie pôvodných nápadov - jeho humor sa opakoval, jeho "bonmoty" sa podobali, jeho f*** slová stratili na údernosti a na výstižnosti a jeho neustále zosmiešňovanie všetkých a všetkého prestalo vyvolávať úsmev na tvári. Nevidel som ho už dlho, pretože už dávno predtým, ako som ho prestal sledovať, prestal byť zábavným. Verdikt v 1 vete: Pôvodne zábavný týpek, ktorý už dlhšie vykráda sám seba. 15.06.11 ()

Dragiii

Když jsem viděl poprvé Equals Three, hned jsem si vybavil Stahovák. Jaké překvapení to pak bylo, když se pořad Raye Williama Johnsona nedal ani náhodou srovnávat s českým kolegou. Totálně by ho totiž převálcoval. Každá epizoda nabízí tři internetová videa, která jsou už sama o sobě vtipná. Přidaný místy nekorektní humor Raye tomu dává ale ještě úplně jiný rozměr. A i když některé díly nepatří zrovna mezi ty úplně nejvtipnější, pořád si =3 udržuje kvalitní standard. ()

viperblade

I'm Ray William Johnson and I approve this message. Stejně jako většina (či všichni?) jsem se s Rayem setkal poprvé na serveru VideaČesky.cz. Ale mě nedostal hned, ale až po hodně dlouhé době. A proč? Nevím, prostě mně to nějak nechytlo. Ale o svaťáku (kdy přemýšlíte, co dělat, když se zrovna… ehm… neučíte :-)) mě to najednou chytlo a od té doby nepustilo. Tak jsem sjel všechny videa na serveru uvedeném výše a Raye si velmi oblíbil. A teď sjíždím všechna videa, která jsem zatím neviděl, na jeho oficiálním channelu. Jednak mě tento týpek baví a jednak je to příjemný způsob na procvičení angličtiny (která je zde vcelku jednoduchá, takže mi nevadí, že to je bez titulků). Takhle kdyby se dělal Stahovák, tak bych se zřejmě i díval. Takže slovy Raye: I'm viperblade and I approve this web series. ()

TommyLeeJape

Ray William Johnson se díky naprosto jednoduché myšlence stal nefalšovanou celebritou z jůtubka, což mu nikdo nikdy nevezme. Poslední dobou sice už kvalita =3 není taková jak na startu (podle mě teda), ale i tak se u toho sem tam zasmějete (pokud máte alespoň trošičku pokřivený smysl pro humor). Co mě štve víc je fakt, že se do pořadu začali cpát další potenciální jůtůb celebrity zviditelňující si zde svůj zatím ne tak známý ksicht. ()

Shredder

Whats up guys? Ray William Johnson je mlady talentovany youtube entertainer, ktory pravidelne 2x do tyzdna vo svojej parminutovej show vtipne komentuje vzdy 3 internetove videa(zvierata, nehody, zaujimavosti, faily, japonske reklamy atd.). Equals Three je v podstate akousi modernou intenetovou verziou programov typu Natocto, len s tym rozdielom, ze je naozaj zabavny a pre svoju kratku stopaz je to idealna oddychovka. Posledne diely isli s urovnou humoru o trochu dole, co vsak po 223 epizodach nie je ziadnym prekvapenim. Im Shredder and i approve this amusement. ()

• Pořad se co do počtu odběru dostal na serveru Youtube. com v září roku 2013 na první místo. Odběratelů bylo tehdy 10 315 588. (ČSFD)