Ray William Johnson je známý pro svoje videa, která umisťuje na svůj web a na internetovou stránku www.youtube.com. V každém dílu =3 si vezme tři nejvíce zhlédnuté, nejzajímavější nebo prostě jen nejzábavnější videa, která se za poslední týden rozšířila na internetu a potom je okomentuje, přidá k nim vtipné obrázky nebo je i zvukově upraví. (Džany)

TommyLeeJape

Ray William Johnson se díky naprosto jednoduché myšlence stal nefalšovanou celebritou z jůtubka, což mu nikdo nikdy nevezme. Poslední dobou sice už kvalita =3 není taková jak na startu (podle mě teda), ale i tak se u toho sem tam zasmějete (pokud máte alespoň trošičku pokřivený smysl pro humor). Co mě štve víc je fakt, že se do pořadu začali cpát další potenciální jůtůb celebrity zviditelňující si zde svůj zatím ne tak známý ksicht. ()

H34D

Youtube kanál Raye Williama Johnsona byl první, který jsem začal s chutí odebírat a bez vynechání jediného dílu sledovat. Jeho ztřeštěná pseudorecenzentská show oplývá přesně tím stylem humoru, který mi vyhovuje. Kromě dobře sestříhané rychlé kadence hlášek, úsměvných urážek a trefných analogií na současná témata jsou to hlavně všudypřítomné ozvěny puberty, která v nás doznívá i když nám táhne na 30 (Rayovi již nyní přes)... Samotná vybraná videa pak vlastně hrajou až druhé housle, rozhodně patří k tomu lepšímu na netu, ale upřímně, i kdyby ne, Rayovo podání z nich vymáčkne maximum. Na druhou stranu je třeba uznat, že kvalita =3 je kolísavá, někdy měl Ray celé období slabších dílů, nicméně i přesto jeho kanálu a jeho kanálovému humoru zůstanu věrný navždy :) Moje =3 nejelpších epizod: One minute episode, Bigfoot found!, Ice cream truck fight. 8/10 ()

xxmartinxx

Vyčpělý formát jel jen na setrvačnost už hodně dlouho. Po Johnsonově odchodu už to je mrtvý úplně. Ne že bych byl jeho fanoušek, ale bez jeho výraznosti se to nevymyká běžné youtube show. ()

viperblade

I'm Ray William Johnson and I approve this message. Stejně jako většina (či všichni?) jsem se s Rayem setkal poprvé na serveru VideaČesky.cz. Ale mě nedostal hned, ale až po hodně dlouhé době. A proč? Nevím, prostě mně to nějak nechytlo. Ale o svaťáku (kdy přemýšlíte, co dělat, když se zrovna… ehm… neučíte :-)) mě to najednou chytlo a od té doby nepustilo. Tak jsem sjel všechny videa na serveru uvedeném výše a Raye si velmi oblíbil. A teď sjíždím všechna videa, která jsem zatím neviděl, na jeho oficiálním channelu. Jednak mě tento týpek baví a jednak je to příjemný způsob na procvičení angličtiny (která je zde vcelku jednoduchá, takže mi nevadí, že to je bez titulků). Takhle kdyby se dělal Stahovák, tak bych se zřejmě i díval. Takže slovy Raye: I'm viperblade and I approve this web series. ()

Drolin

Povedený výběr videí, mě padnoucí humor a příjemná pětiminutová stopáž. Youtube fenomén, který se vyplatí sledovat -> That 23 year old penguin who keeps showing us the middle finger! ()

BigDeal

Áno, tie videá sú väčšinou zvieratá, ktoré by sa našli aj trápnom Hopla! a vtipy okolo videí tiež nie sú komediálne zlato, ale ja toho Raya jednoducho môžem a na každé nové video sa teším. ()

F.man

Ne, nebojím se dát Equals Three klidně čtyři hvězdy. Ono se totiž jedná o parádní formát s ideální délkou. Těch cca. 5 minut, kolik každý díl má, je totiž naprosto ideálních pro vyplnění jakkoliv krátké pauzy a zlepšení nálady. R.W.Johnson totiž nejen že vybírá hodně vtipné videa, on k nim hlavně přidává svůj svérázný komentář, který jednotlivé videa posouvá ještě o úroveň výš na žebříčku zábavy. Pokud tedy máte alespoň pět volných minut a chcete se minimálně usmát, Equals Three jsou skvělou volbou. I'm Ray William Johnson and I approve this message ()

Džany

"What's up, forum?" Equals Three pro mě znamená dvoutýdenní nášup těch nejvtipnějších gagů, videí a počítačových úprav, které v šuplíku 'web-seriály' nemají obdoby. Ray založil něco co začínalo jako skromný kanál na YouTube.com, ale postupem času se rozlezlo na stovky blogů a do desítek zemí. Já osobně se (nejspíše jako hodně lidí z ČR) s =3 poprvé setkal na serveru VideaČesky.cz, kde videa překládají. První díly mě zaujaly a kvalita pořád narůstala, teď se třesu na každý nový díl a doufám, že s tím Ray jen tak nepřestane.... ()

zdepapepa

Nikdy jsem nepřišel na chuť humoru RWJ. Zejména na styl humoru, který přišel až když jsem z něj vyrostl (pro mě podobně infantilní jako Fred nebo Annoying Orange). Pro konzumentské ovce asi dobré, ale já jako fanoušek virálních videí si je radši zhlédnu v klidu sám bez úpravy a udělám si na ně obrázek sám. Přesto má můj obdiv, že stále točí. Asi za to dávám tu jednu hvězdičku. Ale ta je spíš na dálku za jeho vedlejší projekt, Your Favourite Martian. Nic to ale nemění na tom, že tento hit internetu asi nikdy pořádně nepochopím. P.S. Pokud jste fanoušky a můj názor je vám jedno, tady máte shout-out na českou variaci na tento pořad. ()

Paxxx.cz

Velmi dobrý seriál upozorňující na populární videa kolující na internetu. Ray je v tomhle pořadu skutečně skvělý. Kotek i s Mádlem můžou jít se svým stahovákem do prd... ()

Mr. Filuta

Načesaný uzenáč s trapným šklebem, co se proslaví tak, že na YouTube ukazuje videa z YouTube? Pro mě se jedná o předžvýkanou a hlavně neoriginální zábavu pro blbce, takže díky, nechci. ()

Mefistofelle

Tenhle seriál staví na jednoduchém druhu zábavy - dělání si srandy z videí, která se šíří po internetu. Podobný projekt existuje i u nás, jmenuje se Stahovák a je to tragédie. Rozdíl oproti Stahováku tkví v případě =3 v tom, že je to opravdu vtipné. Ray William Johnson je rozený bavič a je na něm vidět, že to, co dělá, ho skutečně baví. Zbývá jenom doufat, že mu popularita, které se momentálně těší, nestoupne do hlavy a dokáže udržet kvalitu svých videí na takové úrovní, na které je doposud. ()

Matrinx

Starší díly byli vážně dobré, ale v současné době už se málokdy zasměji... Po těch letech už se celkem opakuje a je logické, že už to nemá tu šťávu jak na začátku... Ale je celkem obdivuhodné, že dokáže držet alespoň nějakou úroveň... ()