Šokujúce zábery

všetky plagáty
Reality-TV
USA, 2009, 25 min

Schuldiner odpad!

Příliš dementní!!! Bohužel.. A to jak ti co to uvádějí, tak i ti, kteří stojí za vznikem tohoto pořadu. No a od toho se odvíjí to, jak to působí na diváka, tedy (překvapivě) dementně! U tohoto se může bavit pouze stejně retardovaný jedinec... ()

venom14 odpad!

Pro mne neuvěřitelně nudných 25 minut. Víc než rozmazané záběry jak zde každý uvádí mi mnohem víc vadí jak do každého videa kecaj,pištěj a dělají další rušivé zvuky :-/ totální ztráta času ()

remblis

V tomto případě nemůžu jinak, než souhlasit s většinovým názorem. Kdyby se tento "pořad" vysílal někdy řekněme před deseti lety a navštěvoval bych základní školu, byl bych z Hustýho nářezu pravděpodobně hotovej, ale v téhle době...?? Neznám jediný důvod, proč tímto pořadem ztrácet čas. Snad možná jen ze soucitu a trochu z lítosti dávám jednu *. ()

dobso odpad!

K primitívnym záberom ešte primitívnejší komentár, ktorý úplne dáva dole všetky videá. Neviem, či to prekladali doslova, alebo či to chceli ešte strápniť, ale vyšlo im to ()

Echelon1

Banda blbcov, ktorí sa snažia vtipkovať o záberoch, kde ľudia mohli prísť o život? Program pre 14-16 ročných blbčekov, ktorí nemajú v nedeľu čo robiť. 1 za zaujímavé zábery (aj keď väčšinu sme videli v Blízko smrti) ()

WillyMarks

některý videa, který ještě neznám mi přijdou v hod a občas si řeknu wtf...takže za to jedna hvězda, jinak ty komenty těch hustokrutejch lidí jsou k smíchu..nebo k pláči? ()

figliar odpad!

V dobe, kde si môžeme na youtube pozrieť milión rôznych videí, navyše v HD kvalite, je tento seriál absolútne zbytočný. ()

MrGregor

Některá ta videa a záběry by byly i zajímavá, ale všechno to naprosto kazí ten americký styl uvádění, vysvětlování a rozebírání videí... docela mi to připomíná, také celkem špatná a v podobném stylu vedená, Nejůžasnější videa světa... oba dva pořady jsou krásný návod, jak zkazit videa, která by vám na Youtubu přišla úžasná a neuvěřitelná ()

dandy11 odpad!

A to, že to lidi můžou vidět prakticky kde chcou vás jaksi nenapadlo co? T ojsou teda "moderátoři": pižlozubej debil, albínskej idiot, bordelmáma a tlusťoch, co se vemu směje. ()

sarkareifova odpad!

Nechápu co to má za smysl? Přece spousta obdobnejch videí je na You Tube, tak je přece nemuseji dávat i v televizi. Chápu, že se autoři chtěli prosadit u televize, ale tohle se opravdu nepovedlo. ()

filip289

"Tak todleto ja fakt nehltám..". Videá ktoré by som si kľudne mohol pozrieť radšej na YouTube okorenené zbytočným nezaujímavým komentárom prísediacich komentátorov. Aspoň že tá baba je celkom sexy. ()

Milda003 odpad!

Proč proboha ? Proč v dnešní době dělají takovéto pořady kde ukazují videa z internetu? Navíc videa které tam můžeme vidět jsme si posílali e-mailem před 20 lety. Nutno podotknout že atmosféra pořadu je hodně amatérská a ta jejich "parta kámošů co dělaj show ve sklepě" je otřesná... ()