Z dielne Walt Disney Animation Studios a režiséra (víťaza Emmy) Richa Moorea prichádza nadupaná akčná adventúra Ralph Rozbi-to.  Ralph je už unavený každodenným rozbíjaním a ničením a jeho rola zlého muža ho frustruje čím ďalej tým viac. Desaťročia žije Ralph v tieni všetkými milovaného Oprav-to Félixa, toho dobrého chlapíka, hviezdy hry, ktorý vždy zachráni deň. Ralph vezme osud do svojich masívnych rúk, opustí vychodené cestičky a pustí sa do nového dobrodružstva, ktoré rozohrá úplne nový hru.
Film na motívy jednej z veleúspešných arkádových hier Vás zavedie do zákulisia hráčskych postavičiek a netradičných osudov. (Saturn)

gpx odpad!

30 vteřin uprostřed filmu: Nějaká ženská postava tam mlátí kluka do hlavy a je to prezentováno jako vtip. Chacha. ()

Lilith03

Jeden z nejlepších animáků! Špičkově nostalgické, naprosto fantastický dabing, vtipné a originální vtipy, krásně animované... A že malou holčičku dabuje stará Žilková mi opravdu nevadí, já ji teda nemůžu ani vystát, ale ten dabing se k Vanelopce opravdu hodí. I dabing Ralpha je úžasný, tuším že pan Štabrňák, nejsem si jistá jak se jmenuje, ale má prostě příjemný hlas. Nebála bych se film pustit i dětem. ()

swenyx

Raubíř Ralf je neskutečně pěkná retro vzpomínka na doby, kdy podobné automaty frčely. Je tu spoustu referencí na videohry a musím říct, že potěšily. Opět další animák, co dokazuje, že prostě animáky nejsou jen pro děcka. Sice tu není tolik humoru jako jinde, ale zase to Ralf spolu s Venellope skvěle nahrazuje originálním a dojemným příběhem. Pecka. ()

Senki

Výborné gagy využívající staré arkadové hrdiny/scény pro pamětníky versus nudný a velmi dětský zbytek filmu. Dabing nepomohl a nejlepším zůstávají úvodní a závěrečné titulky plus prvních asi 20min. Srovnání s Pixarem mně přijde bezpředmětné, protože na to Ralf prostě nemá. Námět sliboval víc. Předfilm Paperman byl super. ()

Matyman

Raubíř Ralph je pro mě (prozatím) animákem roku. Po Rebelce, která byla na můj vkus až moc emotivní přišel hotel Transylvánia, který mi zase přišel spíše jen uvolněný, srandovní kousek bez větších emocí. Raubíř Ralph si mě ale dostal po obou stránkách. Většinu filmu jsem se smál od ucha k uchu, ale byly i chvíle ,kdy jsem měl na krajíčku. Trochu mě mrzelo, že se více nepracovalo s postavičkami jako je třeba Packman nebo ježek sonic, ale což, ostatní postavy se o zábavu postaraly důstojně. Celý film doplňuje perfektní soundtrack, který na konci zdokonalí závěrečná píseň u titulků. Velice doporučuju návštěvu kina, klidně i s dabingem, který se tentokrát povedl. Jasných 5. ()

xhonza5

Tenhle film mě velmi příjemně překvapil. Zakomponování videoher do filmu se ukázalo jako skvělým tahem. Výborné zpracování s neobvyklou tématikou s humorem. Parádní film, který pobaví velkou škálu diváku. Já mohu jen doporučit. =)) ()

dennieko

Pohádka jak má být. Herní (záporné) postavičky, které mají svůj svět a touží po troše uznání. Pro dospělé trošku předvídatelné, ale líbilo se mi to a zasmála jsem se. + Za Vanellopku a Serganta Calhounovou - ty byly prostě skvělé! ()

Terminator666

Na první pohled je to průměrný film, ale na ten druhý zjistíte, že tento snímek má rozhodně co říct. Tenhle film bych určitě všem jen doporučil. ()

Epco

Ralf naznačoval viac ako nakoniec dodal. Od tohto nápadu som skôr čakal skákanie z jednej 8 bitovej klasiky do druhej a ich prevracanie naopak skrze Ralfa. Prostredí sa nakoniec vystriedalo zúfalo málo a aj odkazov na časy minulé elektronického hrania bolo pomenej. Dokonca v istých pasážach na mňa útočil dávivý reflex z priveľkého množstva sladkostí. Napriek tomu mi Ralf vyčaroval úsmev na tvári dostatočne veľa krát a aj jeho jednoduchý príbeh bol zaobalený tak, že som to prežil a bavil sa pri ňom. Ralf nie je žiadny mysliteľ a keďže mi nakoniec sadol bojím sa ako je to vlastne so mnou. ()

Chizkiyahu

Inu, proč ne. Raubíř Ralf je zase jedna příjemná rodinná amimace od Pixaru a potvrzuje trend, že za poslední pár let je od téhle partičky sakra těžké sáhnout vedle, když se chce člověk pobavit u filmu. Minutka čtyřicet uběhly převážně velmi záživně (až na pár roztahaných částí), ačkoli se občas film neubránil možná přehnané sladkosti. Na druhou stranu je to zase vstřícný krok směrem k dětskému publiku (ačkoli jestli někdo z mladších diváků bude znát Q-berta, budu velmi překvapen). Animace nijak zvlášť nepřekvapuje s výjimkou naprosto geniálních závěrečných titulků. Pro mě trošku menší zážitek než Brave, ale i tak moc hezký zážitek a můžu jen doporučit. ()

RoyBatty444

Celkom zlatý a hlavne sladký príbeh ako cukrík doslovne a aj príbehovo. Tvorcov oslovila téma zloduch, ktorý nechce byť zloduch a video hry. Mám taký pocit, že toho začínam byť prejedený. Aj keď nová téma, napriek tomu staré spracovanie. Čo je poučenie z tohto všetkého, že zlý chlapci nie sú vždy zlý, len to z ních urobili programátori a vedia sa kamarátiť s malými dievčatkami, ktoré sú malý výrastkovia, ale v skutočnosti princezné a za všetkým stojí jeden znechutený závistlivý človek ktorý chce všetkých a všetko ovládať....? Napriek tomu pozrieť sa to dalo a ak nič iné dnešná mládež spozná pár historických video-herných postáv. Koho by zaujímal skutočný príbeh z tejto éry odporúčam king of the kong ()

svist10

Může mi někdo říct, proč letos dostala oscara utahaná a veskrze průměrná Rebelka? Ralf se oproti ní nebojí experimentů, je originální a přestože hodně tlačí dopředu rodinnou idylku a možná i trochu ekologie, pořád je to emocemi natřískaná zábavná jízda s bonusem pro všechny, kdo vědí co je Pac-man. Už dlouho jsem nebyl u animáku naměkko, až teď. Začátek je super, prostředek sice trochu vázne ale od autoškoly je to zase super. Drsňák Ralf, Vanilopka, Felix a Calhounová (to protože romantika nesmí chybět a Ralf+Vanilopka by byl trochu pedo pár). A mentos finále? Libový. Opakovaná projekce s dabingem nutná. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (viac)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (viac)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky

25.02.2013

Letošní udělování cen Akademie máme za sebou. Diváci i přímí účastníci slavnostního večera zřejmě přežili ostrý humor letošního moderátora Setha MacFarlanea. Kromě tradičního vzpomínání na ty, kteří… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky