Z dielne Walt Disney Animation Studios a režiséra (víťaza Emmy) Richa Moorea prichádza nadupaná akčná adventúra Ralph Rozbi-to.  Ralph je už unavený každodenným rozbíjaním a ničením a jeho rola zlého muža ho frustruje čím ďalej tým viac. Desaťročia žije Ralph v tieni všetkými milovaného Oprav-to Félixa, toho dobrého chlapíka, hviezdy hry, ktorý vždy zachráni deň. Ralph vezme osud do svojich masívnych rúk, opustí vychodené cestičky a pustí sa do nového dobrodružstva, ktoré rozohrá úplne nový hru.
Film na motívy jednej z veleúspešných arkádových hier Vás zavedie do zákulisia hráčskych postavičiek a netradičných osudov. (Saturn)

B.e.r.n.y

"Podle lidí jsme retro, což znamená super, nebo tak něco" Retro hry miluju a proto jsem doufal že za vytvořením tohoto počinu stojí někdo, kdo pro ně má stejný cit jako já. Mé doufání bylo naplněno. Neskutečná jízda skvělých efektů, ukázek propracovaných lokací (Oko programátora potěší zejména pojetí zdrojového kódu), a krásně zpracovaných charakterů. Pro fanoušky herních vypalovaček z devadesátých let naprostá povinnost! ()

wewrka

Wow, moje mládí, tak že se takhle skvělě pobavím jsem nečekal. Suprová pocta starým hrám. Nejlepší hláška filmu je o vysokém rozlišení. ()

Motyuek

Málokterý film si pustím hned druhý den potom, co jsem ho zkouknul prvně. Tady se ovšem nedalo odolat. Ralf je něco jako já, dobrosrdečný hromotluk, co všem na první pohled připadá jako strašný morous. A i ten příběh je jako zrcadlo mého života. To mi taky jednou ruplo v bedně, odešel jsem z domu do světa a potkal jedno takové hyperaktivní třeštidlo, kterou okolí považovalo víceméně za chybu. A taky jsem jí pomohl aby nakonec ovládla svou hru. Je tu jen jedna drobná odlišnost. Já si tu šílenou ženskou nakonec vzal. :-) ()

Allein4

Tohle se jednoduše nemůže nelíbit. Má to všechno - humor, zápletku, vývoj, spád...a vzpomínky pro střední generace. Takže ač je to povětšinou přehnaně "nasládlé" a "růžové", tak to udrží i mužské diváky. Za mě úspěch. ()

AnubisFSH

Super nápad, super provedení a člověk, co ty starý hry zná tam najde spoustu situací z daných her. Jak už bylo řečeno několikrát, fantastický games retro. Za mě SUPER :-) ()

malyLibor

Jestli tenhle film je určen těm nejmenším, tak už začínám asi senilnět... Mně se filmík líbil moc, hltal jsem ho od začátku do konce pobavil jsem se jako už dlouho ne. A myslím, že se na něj moc rád podívám znovu. ()

montel

Ralf je záporná postava ve staré retro videohře, které kraluje postavička jménem Felix, kterého mají všichni rádi za to, že vždy uklidí řádění nemilovaného Ralfa. Ten aby s zavděčil všem postavám z videohry, rozhodne se konat dobré skutky v jiných hrách, do který ovšem Ralf nepatří. To má za následek katastrofu, která může zapříčit zničení videoherního světa...Krásný úvod, kdy sem se kochal retro stylem postupem času přešel v moderní videoherní pohádku, která mě tím bohužel přestala bavit. Dál marně čekám na animák, při kterém budu mít hubu otevřenou dokořán. 45% ()

ZekiZeki

Tady si dal někdo záležet na doslova každém detailu. Když je práce pro člověka zároveň koníčkem, na výsledku se to vždy projeví. A v případě Raubíře Ralfa je sakra vidět, že tvůrci vyrůstali na 8bitových hrách, a že tímto filmem jim především chtěli složit poctu, a až teprve poté pomýšleli na komerční potenciál. Sériová hollywoodská mašinérie v tomto případě jakoby neplatí. Je smutné sledovat, že originální počítačem animované filmy dnes nevznikají v Pixaru, ale v animační divizi Walta Disneyho, jež ještě před pěti lety vypadala na odpis. Škoda jen, že je film nakonec až příliš dětinský. ()

2rady

Ako pomrknutie za klasikami videoherného sveta pekné, ALE ide neskutočnú nudu. Ralph je nesympatický až hrôza, Venellope je ako podľa disneho šablóny. Jediné čo ma zdvihlo zo sedačky bola záverečná 10 minutovka (mentos - cola a nasledujúca koláž). ()

Gllaedr

Boží...Skrillex a část s brouky skoro jako ze Starcraftu a navíc vám to připomene milion těch starých klasických her které si ani nepamatujete že jste hráli. Mentos a cola a pak Owl City nakonec :D. ()

Insomnia.k

Pecka, pecka a eště jednou pecka, skvělá nostalgie na staré televizní videohry plus k tomu skvělý příběh a postavy, hned po Toy story 3 pro mě osobně nejlepší animáč ()

Slida79

Když jsem před rokem viděla tento film v kině, myslela jsem že mé nadšení bylo převážně 3D zpracováním, ale po shlédnutí na DVD jsem měla po ukončení stejný úsměv na tváři. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (viac)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (viac)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky

25.02.2013

Letošní udělování cen Akademie máme za sebou. Diváci i přímí účastníci slavnostního večera zřejmě přežili ostrý humor letošního moderátora Setha MacFarlanea. Kromě tradičního vzpomínání na ty, kteří… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky