Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Ejdel

Úžasný!!! Jedničce se to asi nevyrovná, ale i přes to je to totálně boží. A nechybí ani scénka se zadkem.. prostě mimoni jsou dokonalý i ve fialové podobě. ()

k0c0urek

Povedené pokračování jedničky, ale příběhově mi jednička připadla lepší :) Rozhodně opět ke shlédnutí bez lítosti stráveného času :) ()

malahradna

nehanbím sa povedať, že som na tom v kine sedel medzi hromadou 10 a menejročných detí a skvelo som sa bavil. Je pravda, že je tam tých mimoňov už trošku moc, ale nevadilo mi to... a pri slovíčku KAČ sa mi na tvári vyčarí debilný úsmev ešte teraz... ()

mastercabo

Asi jako u každého pokračování tak i v tomhle případě jsem se obával kvality „pohádky", ale padouch příjemně překvapil. Nutno říct, že mimoni jsou k nezaplacení, a jejich oživení filmu dodalo tu správnou váhu. Bohužel jsou asi jediní, kteří mne dokázali opravdu rozesmát. I tak padouch předčil mé očekávání a doufám, že třetí díl se vyvede minimálně taky tak. ()

Sandai

Jedno z mála pokračování úspěšného díla, které v ničem nezaostalo, spíš naopak. Mimoni dostali větší prostor a na zábavě je to rázem znát. Jejich miniscénky film osvěžují a diváka hodně pobaví. Jednička byla skvělá, ale dvojka je možná ještě lepší. Snad brzo bude i trojka, hodně se ni těším. ()

allega

Zklamání minulého roku. Jednička pro mě byla top, ale tohle jsem nedokázala ani dokoukat do konce. Nuda, nuda, nuda... moc dětské plus scény s chlastem, wtf. Až moc Minionů, Kam se vytratil vtip? Textury byly ale naprosto úžasný, po technický stránce super, za to dávám hvězdu. ()

Vonter

O malinko horší než jedňule, ale pořád má Padouch styl. Ubylo člověčenství a přibyla estráda. Naštěstí nic, co by bylo přes míru a tak s radostí a s úsměvem uděluji dvojce čtverku. ()

Edwin44

No o poznání méně vtipné než jednička. Hodně se tady klade důraz na žlutý miniony a v tom je problém. Jejich žvatlání a přihlouplé grimasy mě ke konci filmu až otravovali. Do pozadí se dostavají jak holky (speciálně Agnes tam je opravdu jen do počtu) tak hlavní pointa. Proč se víc nevěnovali tomu proč našli známky séra v Orlím tupé? Proč Dr. Nefario tak z ničeho nic otočil, když se jednalo "o rodinu". Nevim mno. Hrozně moc jsem se těšil z jedničky znám spoustu vtipnů nazpaměť doteď, ale ze dvojky si po 2 hodinach po shlednutí nevzpomenu ani na jeden. ()

majorzeman13

" Jeden z nejlepších animáků roku ". " Zábavné,Vtipné, Skvělé,Cool " Mimoni prostě vládnou celému filmu - jsou boží,prvotřídní,super !! Animace bez debat skvělá,parádní ,ale to je už standard všech animovaných filmů by se dalo říci...... Rozhodně jde o nadprůměrný animovaný film roku 2013 !!!!!!!!!!!!!!! ()

Als.D

Tak jsem se bál, že druhý díl bude jen odnoš prvního, až mi trvalo dlouho, než jsem se odhodlal to zkouknout. Naštěstí se nic takového nestalo a dvojka je stejně dobrá jako jednička. Víc mimoňů, víc smíchu. Prostě pohoda a rozhodně mi nevadilo se na to podívat vícekrát. ()

claudi77

K tomuto filmu som sa dostala len toto leto a môžem potvrdiť že ten ktorý tento film ešte nevidel nevie o čo prichádza. Aj keď celých 5 hviezd u mňa zhltli miňoni, niake sa určite nájdu aj pre soundtrack,Grua a jeho 3 dievčatá a samozrejme nemôžeme zabudnúť na dej tohoto príbehu,ktorý vieme prakticky už od začiatku predpovedať ale to sú rozprávky v ktorých je dovolené naozaj všetko. ()

YDOMAK

Opäť niečo nové, Ja zloduch 2 sa drží na vlne vtipných gagov, dáva väčší priestor a dvojakú farbu minionom. Jediné čo mi nesedí, je názov. Gru už proste nie je zloduch, ale deťom je to, koniec koncov, fuk. ()

elflord01

Pro mě příliš důraz na vztahové peripetie, ale dá se to přežít. Jinak zábavná jednohubka. Skvělí Minions (a jejich zombie verze) to vytahují na tři hvězdy ;-). ()

matko2351

Nemôžem inak ako 5 hviezdičiek. Už dlho som sa na žiadnej rozprávake takto nezasmial. Bola úžasna. Dokonca sa mi ešte viacej páčila ako jednotka. Rozprávka plná humoru, zábavy. Len tak ďalej ()

karelondatra

Druhý díl "Padoucha" mě na první shlédnutí nezaujal. Upřímně - byl jsem z něj doslova zklamaný, čekal jsem po "jedničce", která se mi líbila moc, víc. Druhý díl na mě působil - na rozdíl od prvního - křečovitě, nepřirozeně. Po čase jsem si k němu ale sedl znovu a - nestalo se mi to poprvé - se mi líbil mnohem víc. Jelikož to znám i z jiných filmů, uvědomuji si, jak důležité je být s filmem "sesynchronizovaný" náladově. Takže jsem své původní hodnocení o hvězdičku vylepšil. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)