Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

Delthrien

Kdyby tam nebyli mimoňi, tak by to snad ani nešlo koukat. Je to podobně nesmyslné, jako madagaskar 3, příběh je prakticky o ničem, ale i tak se člověk nehorázně zasměje. ()

Chloe..

Odpočinková pohádka pro víkendové odpoledne s dětmi, jen mě trochu mrzí, že celý příběh zastiňují jednotlivé epizody s Mimoni, dítě pak není ani schopné říct o čem to celé bylo. ()

Teen.AGE.r

Oproti prvnímu dílu, výrazné zlepšení! Po dějové stránce, ale hlavně co se týče mimoňů! Já jsem se opravdu řezal smíchy! dávám lepší 4* ...79% ()

ledofredo

Po první polovině filmu jsem myslel že to vypnu, dal jsem tomu ještě šanci a ukonce jsem se smál stejně jako u prvního dílu. Příjemný překvapení, pro příjemný večerní pohodový sezení naprosto geniální. ()

Poutnice

hudba skvela, holky super, Gruova "kolegane" drsne vysinuta a mraky mimonskych scen. Mimonove jsou snad vsude a porad - jejich vystupy jsou opet zabavny, clovek se nemuze aspon neusmat, ale...ale jsou tam tak casto a tak dlouho, ze Padouch uz neni o padouchovi, ale o mimonich. Coz je skoda - pribeh bez nich je tak na necelou hodinku, jestli vubec, takze oproti prvnimu dilu ztraci svy kouzlo neokoukanosti. ()

Djflash

Po komerčním úspěchu animovaného počinu Já padouch se tak nějak očekávalo, že po uplynutí určitého časového horizontu by se mohl vyklubat na světlo světla díl druhý, a opravdu se tak stalo. V pokračování se vrací Cru, jenž dal svému starému povolání vale jako táta na plný úvazek a spokojený podnikatel. To však nebude mít dlouhého trvání, a náš hlavní hrdina se bude muset chtě nechtě vrátit do starých kolejí., Chytání zloducha pro sofistikovaně ukrytou antizločineckou agenturu, však nebude to jediné, co bude muset řešit, jako na potvoru se k tomu přimíchá i trocha té lásky. Autoři tak vymysleli přímou a jednoduchou dějovou linii, kterou prošpikovali nejrůznějšími a ve velké míře vtipnými gagy, jenž přirozeně vyplývají z opravdu dostatečného množství rozdílných situací. Tento povedený koncept s výborně nastoleným tempem již od úplného začátku samozřejmě mohutně podporují i samotní mimoňové. Ti si totiž jak je ostatně jejich zvykem z ničeho moc velkou hlavu nedělají a vše berou s nadhledem sobě vlastním. A proto je taky dost pravděpodobné, že se u tohoto 3D animáku nebudou bavit pouze ratolesti, ale i jejich rodiče, což je vždy takový bonus navíc, ve který tvůrci potají doufají. Divák, tu nemá moc příležitosti se nudit pořád se tu něco děje, a to byla velmi dobře zvolena strategie, která se navíc scénáristům podařila udržet ve velmi dobré formě po celou dobu trvání tohoto filmu. Pokud se bude i nadále pokračovat v nastaveném trendu mohli bychom se dočkat další povedené animované série. ()

Kinderr

Dvojka velice povedená dobře, že vsadili na ty malý mimoně a dali je do filmu daleko více nežli v jedničce, určitě se to vyplatilo. Sranda a oddychovka, paráda:-) ()

RoyBatty444

Minions zabezpečujú 80% zábavy napriek tomu je to trochu málo a príbeh je tiež už niekoľko krát prežúvaný aj keď so sviežim závanom otcovstva hlavného ˝zloducha˝. ()

Draconic

I když to může znít divně, tak musím přiznat, že u dvojky jsem se bavil ještě víc než u jedničky. Což u pokračování není podle mě moc obvyklé. Možná proto, že Despicable me 2 má něco, co jedničce chybělo a to: více minionů, více Fart-gunu, zlí minioni, Lucy Wilde, další minioni, Silas Ramsbottom, ještě více zuřivějších zlých minionů, nějaké to lovestory, bezduchá minionská zmrzlinová pitka/žranice, El Macho na žraloku a superobří záplava zlejch minionů :D ()

Alvin

Každá dvojka zkrátka postrádá originalitu prvního dílu, ale Gru a jeho skvadra "žluťáků" mě opět báječně rozesmáli a tenhle film stojí bezpečně na vrcholu mého žebříčku animáků za rok 2013. ()

Allein4

Povedlo se to, občas docela sranda, příběh jakž takž... Ok, já vím, že je to pro děti, ale na druhou stranu jsou i jiné animáče pro děti, které jsou dobré i pro dospělé. Tohle mezi ně patří jen z části. ()

hburda

Tu čtvrtou hvězdičku jsem dal jen ty miniony, jinak to je skoro až špatná pohádka, kde se opakují dokola stejné motivy jako všude. Stejně ale doporučuju jen tak pro zasmání. ()

ragtime

Kto tvrdí, že pokračovania sú slabšie? Gru a jeho rodinka má natoľko silný potenciál, že utiahne s prehľadom aj ďalšie diely a hravosť tvorcov v tomto dieli nemá hraníc. Veľmi, veľmi vtipný film, ku ktorému sa vrátia radi deti aj dospelí. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)