Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

spacowa

Roztomilost sama! Mile, vtipne a osvezujici. Pytlik popcornu, dobra spolecnost a kino na Havaji. Co dodat? I loved it. Doporucuji v puvodnim zneni ()

ludovit14

Ja to skrátim jedno pozretie a dosť.Kedže som to pozeral z neterou a nebola moc nadšená.Slabý humor,príbeh veľmi slabý(aj keď má nejaké svetlé momenty,ale to je o ___).Na druhej strane musím uznať,že to je pekne spravené-Ale ten scenár.... nie je ani pre deti ani pre dospelých!HOD:60%.PS: najviac čo ma zaujalo boli posledné 2 pesničky s kindervajíčkami. ()

clarc

81% ??? DA FAAAAAAK !?!??! animaky miluju, ale tohle byla infantilni nuda pro nejmensi s velmi nizkym obsahem kvalitnich vtipnych momentu ()

MiniRecenze

Nic nového se nekoná,ale je tady animovaný film,který zabaví ratolesti a dokonce se někdy "chytnou" dospěláci.Oproti prvnímu dílu je zde o něco míň humoru a vše se vlastně točí kolem té lehčí nadprůměrnosti.Někdy to není ani tak o "padouchovi" jako spíš a mimoních.Pro mě byl jednoznačně lepší první díl. NADPRŮMĚR!!! ()

Simba72

Celkom slušné pokračovanie, no táto časť ma bavila už o niečo menej ako prvá. Ale na to že je to rozprávka to bolo pomerne vtipné. Dej bol síce dosť slabý, ale bola to taká príjemná oddychovka. 60% ()

TheBrain

Miestami tak trápne a nudné, že som myslel, že to nedopozerám. Dialogy sú stupidné, postavy tiez, az na Novotného, ten bol super :D ()

wick

Zklamání...po perfektní jedničce přišlo pokračování s cílem vytřískat prachy z dobrého nápadu a podle tržeb se zjevně záměr podařil. Poetika a originalita jedničky je tatam, zbyla jen jakási animácká kriminálka. Stejně to dopadlo s Mc Queenem. Padouchem už dávno padouch není, zbyl jen název. ()

Anitschka

Sklamaná, sklamaná, sklamaná!!! To čo bolo? Pozor obsahuje spoiler! Predvídateľná naťahovanie času "nájdime pre Grua manželku" nebolo vôbec vtipné, a to, že na konci filmu uvidíme svatbu Lucy a Grua bolo jasné odkedy začali spolupracovať. Zápletka bol tiež jednoduchá a pritiahnutá za vlasy. Obchodný dom, vážne??? Scenár sa podľa mňa oproti prvej časti rapídne zhoršil. Chýbali aj prepracované a do detailov vymyslené postavy, postava Lucy mi neprišla sympatická a šéf ligy Silas Velezadek bol naozaj typický iba tým, že mal veľký zadok. Oproti jednotke je aj výrazná zmena aj v hlavnom nepriateľovi Grua. A taktiež k horšiemu. Chýba mu vtip, je málo výrazný a jeho plán je skutočne len načrtnutý. Prišlo mi, akoby v scenáristi tento bod vynechali, veď sa k splneniu svojho plánu ani nedostane. Sestrám tiež chýba dejová linka a vtipnosť. Oceňujem zopár vtipných scénok a mimoňov, ktorým dávam 1*. ()

tucnakova

Když opravdu nikdy nikdo neumí zastavit, nebo objet dům, aniž by neparkoval zdí v obýváku - když všichni neustále sjížděj držkou všechny dostupný objekty a házej sebou odkudkoliv kamkoli střemhlav a pokud možno víc, než jen do mrtva bez následků - když to nejvtipnější je blbá blondýna, Prdel, prdy a kindrvejce v kalhotkách půjčenejch vod krtečka - tak je to jistě ten nejlepší způsob, jak investovat stopáďo do nadějné budoucnosti svého dítěte, ne ?! ()

A.s.t.o.r.

nedá se srovnat s jedničkou... čekal jsem srandu na každém kroku, hlavně od mimoňáků... ale v podstatě mě rozesmálo kakao, pádlovačka, a ještě pár kousků... autoři si asi neuvědomují, že tu sledovanost a srandu dělají ty žlutý tik-tak a ne ten nesmyslnej děj a výmysly kolem, za sledovanost a tržby z druhého pokračování vděčí jen a jen prvnímu dílu... ale jak už jsem řekl, očekávání bylo jedním velkým zklamáním :P tři hvězdy ode mě, jen a jen díky těm pitomcům, kteří jsou skutečný!!! ()

paradoxman

První díl byl super, tohle už trošku vařilo z vody a ohraných vztahových témat a vzorců. I tak slušná zábava. Zas mám na půl roku od animáků pokoj :-) ()

sto7ra

Agnes je roztomilá a žlutý tictacy byly skvělým zpestřením animáku, ale jinak to bylo nudné, se starými vtipy a většinou i (až na nějaké drobnosti) náměty. a co to je za kravinu, když se holky v sotva pubertálním věku snaží dohodit adoptivnímu otci ženskou?! ()

FantoMaSk

Nebýt žluťáků v montérkách, kteří si pro sebe kradou přecijen víc prostoru, než by bylo potřeba, dal bych i 5. Agnes opět bezchybná :) ()

Enzo555

NUDA a sliz. Mínus 10 hviezd za prostredie shopping centra- vrchol nevkusu, zákeráctva a útok na čistú detskú dušu. Trojka sa bude celá odohrávať už v mekdonalde, na ose kasa-stôl ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)