Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Maverick

Totálně špatný film o..............už ani nevim o čem to vlasně bylo......vlasně o ňákym převaděči spojitosti nebo co. Sázel jsem na S.W. Scotta, že to rozjede ve velkym stylu jak jsem u něj zvyklý, ale takový propadák, to jsem u něj ještě neviděl. ()

ap2001 odpad!

Velice mě překvapují někteří recenzenti (jako třeba KevSpa), která dokáže dát stejné dvě hvězdičky takovéto bezduché sračce stejně jako preciznímu dramatu Seznamte se, Joe Black... ()

Lada

Tento typ humoru se mi poměrně líbí, a co teprve LAMA. Nebylo to tak špatný, jak jsem čekal, a dokonce jsem se na to byl schopen dívat i opakovaně. ()

Werewolf2

Hlasky jako vole to je lama, nebo a dal...to se neda zapomenout...skoda toho dost preplacanyho konce..., jinak pro me docela preakvapeni. Tri a pul. ()

Vital

Slabý průměr,kde američani ukazujou jak jejich tupý dva občané za pomoci hlášek a veliké dávce štěstí zachrání svět,prostě chvála na svoji zemi,trochu se sem i zasmál,spíše ale ironicky. ()

St0ne

Nemohu si pomoct, tenhle film je moje slabina. Je to taková hrozná hovadina, že se člověk prostě musí smát :o)) Je tu hned několik hlášek, které si člověk zapamatuje. Jen ten konec byl už opravdu hodně ubohej.. A dál? A dál? 60 % ()

adamm90

Až se divím, jaké hrozné hodnocení tento film má. Vždyť to byla výborná komedie, alespoň to není ta klasická americká blbost, které se říká komedie. ()

12055

Další z šílených komedií, u kterých nebudete potřebovat mozek, který si může 83 minut odpočinout. Potom se vcelku i zasmějete ;) ()

Monini

Když zapomenete na veškerou logiku v sobě a upustíte veškeré své skryté zábrany, tak je to prostě naprosto geniální. Takto dobrou a vtipnou úchylárnu jsme už dlouho neviděla a mám pocit, že ani neuvidím ()

eFrankie

No Ashtonovi a Seannovi to spolu docela sedlo a místy je to docela vtipný, jako celek to ale působí divně. Příběh je neskutečně dementní, dialogy také... sice to byl určitě záměr, ale často se tvůrci za každou cenu chtějí pokoušet o vtip... no často se jim to daří... 3*** dávám, protože mě to občas skutečně rozesmálo ()

deerelegan

Na teenagerské komedie se podívám docela rád, když nejde nic lepšího- dobře se u toho relaxuje, tahle se bohužel moc nepovedla- se zavedením rádoby vtipných sci-fi prvků pohřbili to málo vtipných situací, které v tomto filmu bylo, bohužel ()

zurivymlok odpad!

Měl bych tvůrce zažalovat o odškodnění za hodinu mého života, kterou jsem tomu zvládl věnovat. Bože, kde jsou časy, kdy alespoň občas vznikla vynikajicí a originální komedie? Kde jsou ty časy, kdy vznikaly komedie jako Podivné dědictví, Zvíře, Velký bazar, Kopyto, Airplane (Připoutejte se, prosím), Pelíšky nebo Spaceballs? Komedie, které stavěli na hereckých výkonech a kvalitním scénaři, nikoliv pouze na tom, jak moc sexuální a nechutná daná věc bude. Opravdu mi chybí nějaká nová komedie, kdy bych se opravdu upřímně smál od začátku do konce. Opravdu by mě zajímalo, zda tvůrci těchto filmu to tvoří na objednávku, protože si myslí, že se to bude libít nebo proto, že si vážně myslí, že to je vtipné? ()

saaaky

Tak tento film je opravdu typickou americkou " komedií ". Jediná opravdu vtipná scéna byla s automatem a oním pověstným " A dááál ? ". Prakticky nic jiného mne na filmu nezaujalo. Některé scény jsou věru úsměvné a téma taky není k zahození, ale o hereckých výkonech vůbec nelze mluvit a film vůbec postrádá nějakou tu jiskru. ()

P@\/EL

Parádní komedie plná bláznivých srandovnách situací a ještě víc přiblblých hlášek. Řada gagů, jako například převaděč spojitosti nebo Zoltán, mi tak utkvěla v paměti, že je sám používám. Tenhle film je tak bláznivý, že jej prostě nemůžete brát vážně, a proto si ho taky dost cením. Děj rozhodně nenudí, hlavní hrdinové jsou naprosto perfektní. Dále ještě musím zmínit zhuleného psa či vesmírné exoty, kteří také výborně pobaví. Vyvrcholení filmu tomu navíc nasazuje tu správně ujetou korunu. ()

naytsirk

Je to hodně těžký hodnotit tento film. Myslim, že jsem to napsal i do sveho profilu. Dude, Where's My Car? je prostě film, na který musí být člověk řádně naladěn a já se na něj koukám pouze, když jsem v takovém stavu... Proto ty čtyři hvězdy... ()