Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

AngiS

Bože to je ale blbost :D Taková blbost, že jsem se i kupodivu zasmála :D * ZOLTÁÁN!* *Teplí severští bratři na levoboku...* *Ten pes je magor vole... * ()

Free_player

Hele vole kde mám káru ? Kde jí máš ? Hele vole kde mam káru ? No kde jí máš ??? - Takhle asi vypadá celý film o ztraceným autě, které hledá dvojce A.Kutcher a S.W. Scott . Ale místy to je dost prdel, mě se tenhle film nikdy neomrzí a většina hlášek nemá chybu. !_ZOLTÁÁÁN_ ! ()

divak84

ale no ták, nebrat tenhle film až tak doslova či vážně. je svižnej, jde od začatku do konce, finále není bůhví co, ale vtipných gagů tam je spousta, zaleží jen na vas, jaky humor vas rozesměje a jaky nasere. :) ()

Paity

Překvapivě to nebylo až tak špatné, jak jsem myslel. Ano je to krávovina nedávající smysl, ale narozdíl od takového Klubu sráčů byla tady v tom filmu alespoň obstojná sranda. Neříkám, že se na to podívám za rok pětkrát, ale hrozné to také nebylo. ()

Corpsegrinder

Průměrná americká komedie jakejch se najde mnohem víc a ještě vtipnějších, nedá se tomu ale upřít několik geniálních džouků jako třeba scéna z drive-inu. ()

farfalla

Celý film je o tom, jak byla předchazející noc divoká a jak se Jesse (Ashton Kutcher) a Chester (Seanna William Scott) opili. Na druhý den ráno jim však není vůbec špatně, jenom se snaží najít auto, aby mohli svým dívkám Wandě (Jennifer Garner) a Wilmě (Marla Sokoloff) dát dárky k výročí, aby na oplátku dostali ´speciální dárek´. Je to zjednodušeně ztřeštěná komedie o hledání auta jednoho slunečného dne v jednom městě plném zábavných barů a mimozemšťanských skupin, které mezi sebou soupeří o moc. Velmi nenáročná zábava. ()

Radim

Šílená ptákovina. která má ale něco do sebe. Osobně typ komedií a la "Blbý a blbější" rád nemám, v tomto případě jsem se ale docela bavil. ()

Haymar

Na úplný odpad to sice není, ale i tak je to teda vážně megahovadina, hrající si na střeštěnou komedii. Bohužel ve výsledku jen další z řady trapných, pubertálních a (pouze) blbých NEhumorných amerických slátanin ()

J*A*M*A*L

Nevím jestli jsem už mrtvej a nebo mi hrabe, ale mě se to překvapivě moc líbilo.Mí dva oblíbenci Kutcher a Scott to spolu pořádně rozjeli a film byl vážně dobrý který jsem měl rád už v pubertě.70%A DÁL. ()

vander19

Zo začiatku v celku dobrá komédia, ktorá sa mi ako mladému veľmi páčila. Predstaviť a zahrať dvoch tupcov na to sú Scott a Kutcher maximálne stvorený. Len čo mi však vadilo a prečo to nemá vyššie ohodnotenie je z dôvodu naprosto imbecilného konca, ktorý je príšerný. ()

xmatysekx

Skutečně není na světě lepší zábava, než sledování těchto debil ích komedií. Už od první chvíle sem věděl, že následujících 80 minut se budu bavit. A tak se i stalo. Další rozměr tomu podle mě dává i český dabing. ()

Patrik256

Rozpočet_ 13 milionov dolarov // Tržby_ 73.1 miliona dolarov // Tržby v USA*_ 46.7 miliona dolarov // par vtipných momentov, hlavný herci pobavili , ale ten dej ma nechytil. ()

M.I.K.E.

No 2* jsou tak akorát čekal jsem trochu větší zábavů,prcičky mě chytly 10x tolik,průměr až podprůměr - ale scéna s hádáním v obchodě jaké má kdo tetování nemá chybu!! ()

Zombi

Já se v mezích možností bavil, ale rozhodně jsou lepší huličský filmy. No, hlavně najít ten převaděč spojitosti.. ()