Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

eraserhead666

Konečně po čase komedie, která ve druhé polovině sice trochu zvolní, ale nestane se nudnou. Řada výborných fórků, které dokážou překvapit. Scéna s hasícím přístrojem mě láme v kolenou..... ()

ad-k

Místy s trapností silně koketující teenagerská záležitost, ale pár vtípků se kupodivu (díkybohu) povedlo... viz např. čínské bistro nebo mé oblíbené kosmické oděvy jedné vypečené "hvězdářské" sekty. Pro lepší představu stačí navštívit stránky u nás tolik známých "Cosmic People of the Universe"... Zoltan! Nebo Ashtar? Obojí! 40% ()

veru_needy

Jesse a Chester jsou dva grandiózní vyhulenci. Jednoho rána se po prokalený noci probudí a oba mají totální okno; neví kde byli, s kým byli, co kde vyváděli a chybí jim jejich auto. Teď už jen zbývá položit onu obligátní otázku: "Dude, where's my car?" Během pátrání po autu jsou pořád pronásledováni různými individui jako jsou pošahaní uctívači Zoltana, partička ženských v latexu, transsexuál a taky dvě pořádně vystylovaný bukvice. A všichni chtějí jen jedno - 'the continum transfunctioner'. A dál? Je to jednoduše pozitivní ztřeštěnost a pro mě osobně jedna z nejsympatičtějšich komedií vůbec. Není to jako ostatní teen komedie, ačkoli by to tak na první pohled mohlo vypadat. Tento film netradičními nápady jen hýří a jedna ulítlost střídá druhou. Plus skvěle vybrané typy idiotů a výborný dabing (ačkoliv preferuji originál), má to něco do sebe. Hlavně tedy pokud máte jednoduchý typ humoru. Pro mě osobně skryté geniální dílo, které vždy zaručeně pobaví, i po několikerém shlédnutí. - "E-mail me ok, Freakincage.com" ()

Necrotongue odpad!

No, dneska jsem se na svých zbylých mozkových buňkách ošklivě vyřádil. Obě dnešní reprízy byly stupiditou svých scénářů a kvalitou humoru prakticky na stejné úrovni (pokud se tedy dá o nějaké úrovni mluvit). Tohle je samozřejmě jen můj subjektivní názor; je mi jasné, že s patřičnou hladinou THC v krvi bych se u filmu možná umlátil smíchy. Já jsem ale ke sledování přistoupil zcela amatérsky střízlivý, čímž se pro mě stal zde použitý humor nevtipným, děj otravně nudným a dřívější nepochopitelné tři kousky zmizely v odpadu. Ale abych jen nekritizoval; celá záležitost měla i dvě pozitivní stránky. Tou první je skutečnost, že už jsem k filmu napsal komentář/ recenzi, a už ho tak nemusím nikdy vidět. Druhou je to, že jsem díky tomuto snímku zjistil, že Jodie Ann Paterson nafotila pěkný pictorial pro Playboy. A tádýdádýdááá, to je všechno! / Poučení: Nevyhazuj bublinkové folie. Jsou chic. ()

Bauer

Ano, tak tato komedie je naprostá kravina ale spadá do žanru komedie a jestli měla účel pobavit tak se to povedlo. První polovina je zdrařila ovšem druhá polovina je opravdu blbost. Několikrát jsem se přistihl, že jsem se i zasmál, protože je tam celkem hodně vtipných scén. Zvolení Ashtona Kutchera a Seanna Wlliamse Scotta do hlavních rolích, byla výborný volba, protože tihle dva jsou neuvěřitelně vtipní. Pokud se budete nudit, tak určitě po této komedie sahněte!!! ()

MáŠa

Mazec, dávám tolik hvězd, protože sem se dost nasmál. Film sice sráží dost laciností, ale některým klidně člověk přijde dost na chuť. Bohužel jiné jsou zase dost vynucené, moc se nehodí a ani zas tak moc nerozsmějí. Čili mluvil bych i trošku o nevyváženosti. Film si klidně může dělat srandu z takových paradoxních věcí, jako je převaděč spojitosti, ono to bylo ze začátku i celkem dost vtipné, ale pak se z toho stalo takové ústřední téma, což bylo asi škoda. Myslím, že filmu tu snaha místo srandy vybudovat i nějaký příběh spíše uškodila, protože ten příběh je blbost, co si budeme povídal ;-) ()

Earl_23

Pamatuji si, že poprvé jsem se u toho hodně nasmál. Je to sice dějově blbost, ale dvojice hlavních hrdinů utvořili nezapomenutelnou komedii. ()

Sawy

Tak tahle honba za převaděčem spojitosti mě totálně odrovnala.Do té necelé hodinky a půl je vecpané takové množství kultovních scén,že to až hraničí s mrháním.Ashton a Sean jsou parádně blbí,všude se potloukají parádní kočky a já se bavil tak skvěle,že se za to až trošku stydím.Je pravda,že konec je trošku moc ujetý a občas to trochu přeskočí do trapnosti,ale lidi,51 %?Berte to trošku s nadhledem!Pro mě ultimátní komediální nářez."To jsou lamy,vole!" Geniální. 95 % ()

BoPo

Tak ako Prcičky sú v rámci svojho žánru top a dnes už klasika, tak tento kúsok má svoje miesto v rámci svojho druhu tiež pomerne isté. Teda komédia o úplných debiloch, ktorí sa dostávajú do tých najdebilnejších situácií a riešia ich tým najdebilnejším spôsobom. Vyserte sa na vysoké nároky oscarovej komisie a užite si zábavu prostého ľudu. ()

slatkac

"Vole, ty máš tetování...ty taky...a jak vypadá??...Bezva, co tam mám já??...vole, a jak vypadá to moje??...bezva a co tam mám já...vole, a jak vypadá to moje...bezva, a co tam mám já??...vole a jak vypadá to moje??" ()

bouncer

Sweet! Dude! Je to prostě...šílený. Sledovat se to dá, ale později si uvědomíte, že to byla obrovská hloupost. Občas nechápu, jak mohou podobné věci vzniknout. ()