Bývalý agent CIA Ben Logan (Aaron Eckhart) dúfa, že sa mu podarí znovu naštartovať vzťah s pätnásťročnou dcérou Amy (Liana Liberato), s ktorou sú si pomerne odcudzení. Získa prácu v Belgicku ako bezpečnostný expert pre veľkú nadnárodnú korporáciu. Jedného dňa však príde Logan do práce a zistí, že divízia, v ktorej pracoval, už neexistuje - kolegovia zmazali všetky materiály a jeho asistent je v skutočnosti trénovaný agent s jasnou úlohou - zabiť Logana aj jeho dcéru. Nie je čas premýšľať, čo sa stalo a prečo ich niekto chce zabiť - Logan a Amy musia utiecť a v pätách majú dokonale vyškolených zabijakov. Otec a dcéra, ktorí si vôbec nie sú blízki, sa musia zrazu naučiť spoliehať sa jeden na druhého a budovať vzájomnú dôveru. Tá začne byť ohrozená v momente, keď sa Amy dozvie pravdu o otcovej minulosti. (TV Markíza)

Lukoboss

Ach ty ženy v akčních filmech (a neberte to šovinisticky).. je to tak, prostě jsou ty scénáře tak napsaný, buď ženská hlavnímu hrdinovi skříží cestu, on se zamiluje a už je to v prdeli, nebo má ženu/přítelkyni/dceru, která je totálně neschopná, hloupá, příšerně se chovající atd. No a tady to "vyhrála" dcera. Ta je totiž tak hrozná, že to víc ani nejde. A on ten film jinak není zase tak blbej, to ne, ale její postava je prostě neštěstí, který kazí celou podívanou, protože je vlastně na obrazovce téměř neustále. Existujou prostě lepší filmy tohoto formátu. ()

iXtr3m3

Prekvapivo slušný triler držiaci sa pri zemi. Taká Eckhartovská variácia na Taken. Pozeral som teraz v poslednej dobe dva filmy s Kurvylenkovou (Momentum, Courier) a s Echardtom zasa Line of Duty a páčili sa mi ich výkony aj teraz aj vtedy. ()

Rssa

Hloupoučká variace na Taken, která ale není tak zábavná a strhující. Samotný Eckhart není špatný, ale není to také žádné terno. Největší problém je v akci, což je dost blbé, když se jedná o akční film...40 % ()

Hanys_

To si takhle přijdete do rachoty a zjistíte, že je vybíleno. Doslova. Vybíleno ale měl asi i Arash Amel, protože sesmolit takovouhle ptákovinu a vydávat to za příběh.. to chce fakt dobrej matroš. ()

peetriss

Průměrný thriller s konturami 96 hodin, Bournea a dalších, který v sobě určitý náboj a švih má. Bohužel, především se do dění zamotal scénárista, který jakoby neuměl vykličkovat přes slibně nalajnované špionážní nástrahy v nápaditý a inteligentní závěr. Aaron Eckhart i má oblíbená a nadějná Liana Liberato se svých rolí zhostili poměrně dobře, a v rámci možností, daných režisérem a scénářem, jejich projev nijak neuráží. ()

ThomasCrown

Rýchlo odvar všetkého čo tu už bolo, zrežírované v štýle nie som len obyčajný úradník z kancelárie. Neprekvapivé, napriek tomu fajn, keďže pri podobných filmoch väčšinou zlyháva kamera, strih a najmä rozpočet. Zasadenie do Brusselu potešilo. ()

Teabag

Vcelku lehce zapomenutelný akční thriller, který postrádá jak nějakou výraznější akci, tak i thrillerové napětí. Přesto je to koukatelné a Aaron Eckhart hraje moc pěkně. ()

Ondrus

Doporučuji nedívat se na trailer, protože vyzrazuje spoustu informací, které vám sníží zážitek z této klasické žánrové oddechové jednohubky. ()

sona123

Tuctový akčňák, zbytečně zamotaný, neuvěřitelně nelogický. Ale o něčem hrát musí a Aaron je sice fešák, ale na dobré role v poslední době moc nenatrefuje, škoda. ()

bobstock

Uvěřitelný Áron Ekhart v rodinném akčňáku, kde se tentokrát jako agent nebouchl do hlavy, ale byl prachsprostě vymazán z výplatní pásky a k tomu připsán na dead list. 50% ()

Wancohoff

vobec nie spatny film ako ma hodnotenie. inspiraciu si reziser bral z taken,taken 2, unknown, dokonca z macgyvera, ale kazdopadne to bolo dobre a vobec to nenudilo. 65% ()

warrenur

Pre ludi, ktori podobnu alebo rovnaku akcnu liniu poznaju, bude zrejme ako mne, dej jasny uz po par minutach a bude im pripominat X dalsich filmov. Takze napriek mnozstvu akcnejsich pasazi som sa celkom nudil a i "drsna" dcerka posobi ako past na oko, plus dost nelogickosti, co ma sem-tam nechali v udive. Slabucky priemer. ()

MickeyStuma

Akční thriller, který se spíše veze na ději a snaží se navodit nějakou tu atmosféru, která nás přesvědčí, že to lze dělat i bez ponurých rvaček či přestřelek. A zůstalo to tak na půl cesty. Po počátečním představení hlavních aktérů příběhu se to docela rozjelo a vytvářelo dojem, že to bude v celku jízda. A nebyla. Ono to bylo za celý film mnohokrát. Když příběh dostával správnou energii, náhle ji zase ztratil a napětí klesalo až k hrozící nudě. Několik těch rvaček se objeví, ale spíš mi to tu připadalo jako nutnost. Velmi často se děj táhnul a žvanilo se skoro o ničem. Ona dcerka mi zkutečně přišla jako přítěž. Ale pro diváka. Jinak jako thriller se snímek jevil jako běžný konspirační příběh bez ambicí a hany. Dějově zase tak moc neurazí a takže coby nenáročný počin postačí. ()

BOURQUE

Zo začiatku to vypadalo veľmi sľubne, ale potom úroveň postupne išiel dole. Síce je v príbehu celkom veľký potenciál, ale Bohužiaľ, ani z režisérskej ani z hereckej stránky sa to nepodarilo využiť. Priemerný výkon od A. Eckhartha a O. Kurylenkovej. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()