Štyri bývalé spolužiačky sa stretnú na oslave tehotenstva jednej z nich. Slávnosť sa koná vo vidieckom dome ďaleko od mesta, v ktorom sa však čoskoro začnú diať čudné veci... (Slavigrom)

Wade

Co se týče gore stránky filmu nemam výhrady, ale to je asi všechno. Děj je nevýrazný a celkově nic moc. Navíc ještě nikdy mě tak nesralo originální znění nevím proč, ale každý slovo mě řezalo uši navíc byly vybrány do rolí herečky co teda krásou moc neoplývaly což je škoda asi chilané nechtěly zabíjet nikoho pěkného. Nakonec dam nižší hodnocení než jsem čekal, ale vždycky nejde dávat vysoké hodnocení. 3hvězdy a to jen za gore scény. ()

Forsberg11

Až taký masaker to zase nebol, aj keď jedna, dve scény sú veru "pure exploitation". Partia kamarátok v zrelom veku príde na návštevu na odľahlé sídlo pozrieť tehotnú priateľku a dodať jej podporu a odvahu pred pôrodom. Sprvu sa to vlečie dosť nudne pomalým tempom, pričom sa rozoberá kto s kým spal, kto je aká štetka a dočkáme sa aj typických juhoamerických klišé akoby z telenovely. No keď pretrpíte tento, zdá sa nutný, úvod dočkáte sa aj vytúženej odmeny. Na scénu nabehne šialená hyppiesáčka s jej trafeným frajerom a masakrujú všetko, čo im príde pod ruku. A rozhodne ich utrpenie obetí vôbec nezaujíma, ba práve naopak. Skrátiť to tak o dvadsať minút a bolo by to ešte lepšie. Priemer, ktorý však poteší. 60 %! ()

sedm.1

Tak bohužel, ale Baby Shower mě naprosto minul a ve výsledku musím pouze konstatovat, že mě tento film nezaujal vůbec ničím. Co se týče zápletky, ta byla vyloženě špatná, nudná a já vlastně ani nějak nepochytil její smysl a k tomu jednání většiny postav bylo navíc fakt divné. Herecké obsazení mi pak přišel jako krutý žert . Většinu hlavních postav tvořili sice ženy, ovšem buď to byli nehezké mladé dívčiny, anebo "rádobycoolmladé" vyskákané rakety, o hlavní záporačce pak mohu jen prohlásit, že něco tak odpudivého už jsem dlouho neviděl, strašný. Po hororové stránce je to také velká bída. Krve a násilí se tu dočkáme jen v pár scénách, a ikdyž některé efekty jsou dost povedené a působivé (useknutí nohy lopatou), většina bohužel ale nestojí za nic. Atmosféra tu pak sice navozena je, ale vůbec se mi nelíbila a nijak mě neoslovila. A napětí jsem nezaznamenal, ikdyž to bylo zase spojeno spíš s tím, že jak se mi to prostě celé nelíbilo, tak jsem tyto momenty možná ani moc nedokázal vnímat. Mě tento horor zkrátka hrubě nebavil, prostě velká nuda bez čehokoliv zajímavého. ()

Ronaldo79

První třetina je zničující, nudná, nezajímavá a navíc ty ženský za zenitem jsou hrozný tlamy, a tak se ani na ně nekouká dobře. Zbytek filmu mě tedy hororově neuspokojil i přes fakt, že gore bylo peprné, ale atmosféra nebo strach o postavy, aby člověk pohledal. ()

Hapretor

Brutální až absurdní. Debilní až trapné. Nechutné až vtipné. Debilní děj zastíněn opravdu ujetou zápletkou a jak se pak všichni vraždí navzájem, tak to je pak teprv sranda. Zabaví, neurazí. Někoho však znechutí. Mě to převážně rozesmálo. Ke konci již nudilo. ()

Rathalos

No ty vole,toto je druhy horor z produkcie Chile,prvym bol film Hlboko v lesoch a v obidvoch pripadoch sa nesetri brutalitou a krvou,v urcitych momentoch sa clovek az zarazi,je to sila,musim uznat,pre slabsie povahy to neodporucam...:-) ()

fililipekk

Partička kámošek si dala dostaveníčko u nastávající maminy, která žije, na první pohled, v klidném kraji vzdáleném od civilizace.Ani jedna ovšem netuší jakou neplechu jim natropí místní ´sektáři´. Sice pomalejší začátek, ale postupem času nám to začne pěkně gradovat a tempo nepolevuje až do samotného finále. Milé překvapení. ()

Knor

Exploitation, který nenabízí nic co by nebylo už k vidění. Než dojde k nějakým zvrácenostem musí se přetrpět v tomto případě seznamovací nuda nesympatických postav jak na straně obětí, tak na straně psychopatů. Poslední dvacetiminutovka už nabízí solidní krveprolití a pro udržení pozornosti jsou tu i celkem dobře stavěný chilský holky. Ale celkově nic moc. ()

petrik11

Film sa rozbiehal veľmi pomaly. "Staré" priateľky sa stretli u jednej z nich, ktorá čaká dvojičky. A Baby Shower môže začať. Lenže blízko bývajú členovia sekty, ktorí majú zálusk aj na deti a na samotné návštevníčky. Druhá polovica filmu sa už slušne rozbehne, záver sa mi zdal typický pre túto sortu filmov. Chvíľu som si plietol Felipeho a Juliom a vlastne ani som nezistil, čo robil Julio u hlavnej hrdinky. Sluhu? ()

Pitryx

Zase ten zbytečně zdlouhavý úvod. Nevím proč. Pak už je to syrové a brutální, jak by napsal recezent. No, pár šoků a gore se tu jistě najde, ale už jsem viděl mnohem lepší filmy na podobné téma. Ale pochvalu si film zaslouží. A taky strhnutí bodů za ten dlouhý začátek. 201410058623/9154 ()

tremors

Už dlouho mě žádný film nenaštval tak, jako tento. Dodívat se do konce pro mě bylo utrpení. Parta "kamarádek", z toho jedna těhotná s sjedou do odlehlého domu. Všechny to jsou nesympatický rašple a špatný herečky. A do toho všeho se ještě zamotá nějaký náboženský kult, který vede rašple ze všech největší. Nebýt občasný brutality, byl by to odpad. ()

honzic

Čekal jsem to horší, první půlka byla opravdu slabá, ale pak se to tak rozběhlo, že jsem se koukal pořád, abych něco nepropásnul. No logiku jsem v tom nehledal, je fakt, že ty ženské byly opravdu ošklivé a líto jich člověku moc nebylo, ale na druhé straně scény byly opravdu chvílemi hodně krvavé. Závěrečné animace u titulků také potěšily. Hodnocení: 60 % ()

spawnxp

Jednakaždá si o to říkala, ale bohužel ne každá to taky dostala... čímž máme vyřízený ženský postavy. Mužský postavy nestojej za řeč. Hodně blbě udělaná vyvražďovačka. Bod za pěkný závěrečný titulky. ()

MFZB

Musím sa priznať, že až doteraz som žiadny chilský exploitation horor nevidel a tak som sa rozhodol pustiť si práve toto. Film je akože dosť hustý a brutálny, ale má aj svoje nevýhody. Prvá polhodina je úplne nulová a zbytočne a kebyže ju nevidím tak zrejme o nič neprídem ale zrazu nastane zlom niekde v 37-ej minúte a začína sa z ostra. Brutalitka a krváčik je to celkom riadny, síce bez nejakého extra napätia, ale fakt je to pre fanúšika paráda, len keby tej nudnej prvej polhoďky nebolo, tak aj vyššie hodnotím. A škoda že tu nehrali dáke pekné jebky. Človek tu vidí iba samé staré pičiská a aj to uberá na kvalite filmu... ()

Venceslao90 odpad!

Po dlouhé době z mé strany jasný odpad! Po první polovině filmu, ve které se absolutně nic nestane, jsem to vzdal. Po cca hoďce jsem se k tomu vrátil. Film sice získal nějaké to tempo, ale byla to jen ubohá vyvražďovačka s ještě ubožejším dějem či zápletkou. Jediné co stojí za kladné zhodnocení jsou závěrečné titulky, které se povedly, ale za to vážně hvězdy dávat nebudu. ()

montel

Angela (Ingrid Isensee) čeká dvojčata a je dva týdny před porodem. Do jejího domu v lesích příjíždí její nejlepší kamarádky, aby jí její očekávaný porod zpestřily. Vše se změní ve chvíli, kdy Angela zjistí, že má jedna z kamarádek poměr s jejím mužem. Po hádce, která mezi nimi vypukne je Angela všechny vyhodí z domu a požádá je, aby ihned odjeli. To se ovšem jeví jako velký problém, protože auta nejdou nastartovat a mobilní síť v lesích není. V tu chvíli na scénu nastupuje brutální sekta, která je rozhodnuta celou skupinu vyvraždit a ponechat si pouze děti, které Angela zanedlouho porodí...Tak pěkně popořadě. První půlka zavání velkým průšvihem, děj je nezajímavý a dost se vleče a ani dvě slabé erotické scény to nezachrání. Po půlce se ale vše změní a divák je svědkem docela povedených brutálních scén. Bohužel se hrdinky chovají tak strašně nelogicky a pitomě, že jsem hned dopředu věděl, co ty husy (mimochodem všechny jsou hrozně škaredé) provedou za blobost. Sečteno podtrženo, chilský horor mě nepřekvapil ani nenudil, gumový penis pobavil. 40% ()

naytsirk

Prvnich čtyřicet minut je to strašná nuda, která nemá hlavu ani patu, ženský nejsou hezký a člověk by to nejraději vypnul... Pak to sice začne k něčemu směřovat, ale nic extra se vlastně nestane... hory na kocni byl asi nejlepší záběr... ()