Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají... (oficiálny text distribútora)

lidyyy

Stále jsem čekala, kdy se to pořádně rozjede a začne pořádný děj a než jsem se rozkoukala, byl konec a pointa nikde. Od filmu s tak dobrým hereckým obsazením jsem teda čekala mnohem víc. Neřekla bych, že je to jeden z nejhorších filmů, ale jednou mi to vidět stačilo. ()

Skunkiee

Nic nového......Nezáživná komedie, které se u nás točí jako na běžícím páse. Vcelku příjemná ke koukání, ale už v půlce filmu víte, že na něj do zítřka zapomenete. ()

DeLaMarais

Opravdu není jasné, co tímto filmem chtěli tvůrci sdělit. Jednotlivé scény jsou občas i vtipné, ale jako celek je to takový nejedlý Eintopf alá pejsek a kočička. ()

teseth odpad!

Nemám averzi na české filmy. Já mám fakt jen averzi na špatné filmy!!! To signál splňuje v každém pohledu. Já nechápu jak se mohl někdo vůbec rozhodnout natočit film, který nemá příběh, nemá pointu, nemá dokonce ani hrdinu/ku kterého (kterou) by si divák oblíbil a nemá ani pořádný herecký výkon. On prostě postrádá cokoliv, za co by člověk mohl dát alespoň jednu hvězdu. "Scénář" je postaven na rádobyinteligenci dvou hejsků z Prahy a debilitě party vesničanů, kteří bydlí v jednom zapadákově v době temna. Což tedy nechápu, že na návštěvu přijíždějí rakušani, všichni ví co jsou počítače, mobil atd... No prostě režisér a scénárista chtěli udělat z vesnice partu idiotů a tak učinili. Naprosto se nezabývali tím, že si odporují v hromadě věcí a filmu nedali jakýkoliv uvěřitelný příběh co by diváky aspoň trochu pobavil nebo zaujal. To doplnili naprosto sterilní herci, kteří nevěděli pořádně co hrát a tak se většina spokojila s tím, že to tam nějak odblábolí a shrábnou prachy. Krom Dyka, protože ten se snažil co to šlo aby jeho výkon byl ještě horší než bychom mohli doufat. On tam byl jen jako okrasa co měla přilákat do kina hromadu něžného pohlaví, které při pohledu na něj budou cvrnkat do textilu. To jediné mohlo být důvodem proč natočit tuhle kupu hnoje. Příště by si měli Řehořek a Epstein dát radši do huby než vymýšlet takovýhle voloviny. ()

DirtyDozen

Co tím chtěli tvůrci sdělit ? Že jsou lidi tupí ? Nebo co ? Že jsem tupej já, protože to nechápu? Kameru dělal někdo ožralej ? Střih nahovno schválně ? Ale co, aspoň vyniknou jiné filmy.. ()

shinlove odpad!

Mě ty český vesnický filmy fakt nebaví :( Vůbec jsem nepochopil, proč tolik známých herců kývlo na nabídku hrát v tomhle filmu, fakt mi to hlava nebere... Film, který se zbytečně vleče, má nesmyslně dlouhou stopáž a po jeho dokoukání si říkám, že jsem na něj čuměl úplně zbytečně a ztratil 2h života! Nic mi nezůstalo v hlavě ani 5 minut po dokoukání. Omlouvám se, ale je to sračka... ()

Shaman1135

Takže takto: 1. režisér na pol roka do najzapadlejšej diery v kraji, nech sa naučí ako sa tam žije, 2. scenárista na psychiatriu, 3. kameramana rovno utratte, s tým dawnovým syndrómom je aj tak nepoužiteľný. Teraz naozaj, katastrofa umocnená Dykom (príhodné meno) a jeho dnes už bývalou ultra kapelou, ktorú zaručene hrajú vo všetkých krčmách v okolí. Hviezdička sa skvele psychopatického Rodena, ináč spáliť a popol naveky zakopať. ()

sha.piro

Hynek Čermák, Karel Roden a Eva Josefíková... pecka, ostatní se svých rolí zhostili též se ctí, jen ten scénář spolu s dialogy mohly být lepší, né tak hloupoučký. Na komedii to ale špatné není, znám horší. 40% ()

DannyVlk

Fyzika sice pokulhává, nicméně jsem tam její náznak opravdu nečekal a ani jakousi přitroublou hru na podfukáře. Nevadí mi prosazování Nightworků ani dicka, jen těch reklam na seznam mohlo být méně.. Podtrženo sečteno za 2 - Češi sice točí větší voloviny než je tohle, ale přitroublý happy end se opravdu nehodil.. ()

DanielDall

Anotace i plakát obsahují,bohužel, víc děje a napětí než film samotný. Kdyby to alespoň mělo trochu spád. Problém vidím v nesmírné rozvláčnosti, kdy se snaží film skoro dokumentární formou postihnout všechny probíhající děje a vysvětlit všechny zápletky v nekomprimovaném časovém rozsahu. A to za situace kdy se nemůže rozhodnout mezi satirou,romantikou nebo WTF komedií z buranova. Po sestříhání na jednu hodinu by z toho byl možná snesitelný televizní film pro typický nedělní večer na ČT. ()

robbez

Jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout jestli chtějí natočit teenagerovskou komedii, sociální drama nebo ironický pohled na českou vesnici, takže nakonec vznikla podivná slátanina nevalné úrovně. Už samotná představa, že se operní sborový zpěvák a budoucí vědec - fyzik (kterého čeká pobyt v CERNu!) zabývají objížděním vesnic jako podvodní "nabízeči signálu", mi připadá krajně ujetá a naprosto nevěrohodná. Postavy Kájy a Filose spíše typově připomínají aktivity známého skutečného podvodníka Lukáše Kohouta. ()