Partička

(relácia)
  • Česko Prima Partička (viac)
Česko, 2011, 82x35 min

Réžia:

Dano Dangl

Scenár:

Dano Dangl

Účinkujú:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (viac)

Hermi14

V první řadě je třeba říct, že jsem rád, že něco takového u nás vůbec vzniklo. Na druhou stranu je ale třeba podotknout, že improvizace je jedna z nejtěžších hereckých disciplín a ne každý ji může dělat. Proto mi není moc jasné proč byli vybráni zrovna tito protagonisté, protože u pořadu tohoto typu závisí celá jeho kvalita jen na výkonu vybraných herců a to se u Partičky opravdu nepovedlo. Největší improvizační talent má bezesporu Ondra Sokol, kterému slušně konkuruje (hlavně v Seznamce) Michal Suchánek, ale třeba takový Richard Genzer mě pobaví opravdu málo kdy. Celý pořad je tak dost nevyvážený a vynikající momenty konkurující kvalitou i Whose Line Is It Anyway (ano, pár jich tam je) jsou často střídány otřesným (ne)humorem a trapností. Celý zážitek pak ještě dokresluje moderátor Dano Dangl, který je mi opravdu silně nesympatický a vše pak korunuje "hudebník" Marián Čurko, který si patrně spletl pořad. Partička prostě občas pobaví, ale dost často jen nudí... ()

char_t

Improvizace? Proč ne! Samozřejmě se sem tam najdou vyloženě slabé kousky, ale občas se objeví pecka, která stojí za to. Celkem se těším na Best of vydání, to bude síla! Ale do té doby si vystačím s náhodným sledováním a pravidelným divákem se nestanu. Btw, občas je pěkně vidět inteligence účinkujících, třeba Suchoš místy až nečekaně perlí (v dobrém slova smyslu). ()

Gaia.M

Mě neuvěřitelně baví! :) Nevynechala jsem jediný díl. Jasně, jsou momenty, kdy se nebavím, ale pak jsou momenty, kdy smíchy padám z postele. Třeba jsem omezená, nevím :D Ale taková Seznamka je pecka :D A nejlepší je Ondra Sokol ;) ()

greenlord

nekdy trapne, jindy vtipne. ackoliv tento porad nepatri do zlateho fondu, uplna tragedie to taky neni a proto objektivne 2-3*. kvuli jednomu konkretnimu nejmenovanemu cloveku vsak zaokrouhleno nahoru ()

kletis odpad!

K samotnému pořadu - Humor tak zoufalí jako pokusy Zděndy Trošky zazářit s "komedií" na českým plátně. Pořad je neustále doprovázen smíchem samotných "herců", kteří tak poukazují na momenty, kdy se má člověk smát. Celý se to zakládá jen na přihlouplých kostýmech a parukách s vtipem ze základní školy. Co čekat od českého pořadu? Reklamní kampaň zahlcující televizní spoty s hrozně vtipnými herci z partičky..... Pro mě nejhorší pořad tohoto druhu. *ODPAD* ()

Kcko odpad!

Výkvět trapnosti! Přepínám jakmile na to při přepínání programů narazím a přítelkyni absolutně nechápu a považuji ji za méněcenného tvora, když na to kouká. Vyčpělý a fádní humor, pokud se to čechům líbí, tak jsou to pro mě bezduché ovce. Zlatý humor pánů Menšíka, Dvořáka, Holzmanna ... (ač to není moje věková kategorie). ()

GMVajgl

Show Jana Krause je kopie původních Late night talk show (třeba s Lettermanem). Stejně tak Partička je kopií původního Who´s Line Is It Anyway - ale spíše rádoby. Nedosahuje ani zdaleka jejích kvalit. ()

Alex24 odpad!

Tak... a došlo na házení hnoje... už dlouho přemýšlím, co k tomuhle napsat a jakým způsobem co nejvíc shrnout a strhnout kvalitu toho, co tihle troglodyti vysrali do televizí... Přečetl jsem si komentáře zde od lidí kteří to hodnotili jak pěti hvězdami, tak odpadem! a z jedné téhle skupiny komentářů se mi chtělo zvracet, plakat, vraždit, ubližovat si a s nepřítomným pohledem se kývat tam a zpět v rohu místnosti. Schválně sami můžete hádat, která to byla. To, co tahle banda kreténů předvádí na jakémkoliv jevišti je urážka celé lidské existence, celé lidské inteligence a vlastně celé verbální komunikace a vůbec všeho co existuje... Říci, že tohle je sračka je neuvěřitelná urážka všech sraček světa a ano jsem upřímně nasrán už jen tehdy, kdy jejich prázdný a tupý ksichty vidím na obrazovce a to ani nemusejí nic dělat. Neskutečně a zároveň nejvíc mě ale vytáčí fakt, že existuje tolik lidí (a v tomhle případě je i jeden až příliš), kterým se to líbí a chrochtají u toho smíchy. Takoví lidé by měli být sterilizování, aby svůj debilní genom nemohli šířit dál... Kvalita celýho pořadu je opravdu nižší, než nulová a všechno, čemu jsem doteď dal odpad! se tímto velice omlouvám za to, že stejný hodnocení musí sdílet s něčím takovým. Že Suchánek a Genzer jsou od skončení Mr. GS definicí slova trapnost, vědí snad už i v Severní Koreji, kde to s informačními kanály jinak poněkud skřípe. Že Sokola bych už jen za ten jeho arogantní pohled a nabubřelý kecy o tomhle hovně bil do ksichtu tak, jako Willis toho žlutýho hnusáka v Sin City a že bych si vychutnával každou ránu je asi taky jasný. Že nejtragičtější na Chmelovi je fakt, že je tam od vzniku pořadu naprosto zbytečnej, což vidí úplně všichni i jeho kolegové, kromě něj, je tak tragický, že k tomu ani příměr nemám. Ale koho naprosto nejvíc nenávidím každým kvarkem svýho těla je ten zasranej dement, kterej se vždycky hurónsky tlemí těm úplně největším kreténovinám, kteří ti idioti vytvoří. O nějaké improvizaci nemůže být ani zmínky. Prostě všichni mají v palici totální hračkárnu stejně tak, jako na jevišti, kde si na sebe jeden natáhne modrou paruku (příklad) a do ruky dětskou trubku a půlka perverzně dementního národa u toho sotva dejchá smíchy. Takže pokud se vám to líbí, tak ohledně tohohle tématu jste DEBILNÍ a Howgh!!! PS:. Svůj vztek bych si tu mohl vylévat ještě déle, ale už takhle mám před infarktem a srdce mám jen jedno... ()

sgt.paper

Partička je velmi zajímavá v tom, že má několik skvělých, až geniálních momentů. Jenomže tyto momenty sou za obrovskou zdí stvořenou z hloupých vtipů, které se pořád opakují. Partička jako inprovizační show funguje jenom někdy, v ostatních případech totiž, jde o vtipy přes kopírák a proto je tu velká propas oproti slovenské partičce, kde se herci snaží. Já nevím jak vás, ale mě Ondřej Sokol, který si sundá kalhoty nerozesměje a ani Richard Genzer, který hraje tu samou roli, už minimálně od roku 2000. Partička u mě velmi klesla potom co sem viděl Whose Line Is It Anyway? kde je inprovizace herců neskutečná, narozdíl od Partičky, kde A-Cappelu považuji za nejtrapnější věc v celém pořadu. Upřímně lituji Michala Suchánka a jeho zahozený talent. Partičku jsem měl ze začátku rád, ale teď ji v televizi přeskakuju. ()

mala_kea

4* dávám ne z toho důvodu, že by to byla totální továrna na smích ( některé hry byly bohužel velmi nudné), ale z toho důvodu, že partička během posledních třech let trhala "rekordy" a převálcovala veškeré rádoby pořady nebo seriály. Byla to jediné, na co se po náročném pracovním dni dalo nenáročně koukat. Stejně jako kdysi tele tele ()

Evander

Na televizní produkci je Partička nadstandardně zábavným pořadem a pro ty, kteří mají rádi humor Suchánka a Genzera je Partička jasnou volbou. 70% ()

ex.it

Mě se pořad líbí a mám pocit, že se tady na CSFD v poslední době nějak přemnožili neinteligentní jedinci, kteří si o sobě myslí bůhvíco a hrají si na profesionální kritiky. Bože, lidi. Tento pořad je tu proto, abychom se pobavili, odreagovali a uvolnili. Nechápu, co v tom hledáte za složitosti. Nejlepší komentář: Amroth666. ()

Blaogranas

Když už se má člověk bavit Suchánkovými replikami typu ..."pojď sem ty pi*o" vysílanými krátce po deváté, je něco špatně. Bavit se člověk může pouze za předpokladu vypnutí chodu svého mozku. Těm, kterým to stačí blahopřeji. ()

zliteonit

Rozhodně zábavný pořad. Tedy mezi těmi u kterých nemusíte moc přemýšlet. Chlapi to berou celkem volným způsobem, díky tomu není nouze o vtipné scénky a vysílací čas po desáté taky něco málo dovolí. Tenhle pořad by snad mohl mít i delší trvání na TV obrazovkách. :) ()

Mandalorian

Konečně i u nás něco, na co se dá dívat. A není to špatný. Bohužel vtipností slovensko netrumfnou. Navíc jejich styl zábavy očividně moc lidí nepochopilo. O dost přišli. Pro mě 80%. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj