Paul Berenson a Carrie Mathisonová musia opäť spolupracovať, aby zastavili lži o tajnom jadrovom programe Iránu a odhalili verejnosti skutočnú povahu atentátu na Manhattane, ktorý mal umlčať pacifistov a rozdúchať vášne extrémistov. Paul a Carrie sa musia postaviť dávnym priateľom, spojencom aj rozviedke CIA, pričom tvár nového nepriateľa sa neustále mení a ťažko ju identifikovať. O tom sa presvedčí aj Elizabeth Keanová, zvolená budúca prezidentka USA, ktorá bojuje so spravodajským peklom, keď nepriatelia zo CIA spustili diskreditačnú kampaň proti nej a jej zosnulému synovi, vojnovému hrdinovi. Po útoku nájomného vraha na lesnú chatu sa rozhnevaný a po zuby ozbrojený Peter Quinn vyberie späť do New Yorku, aby sa pomstil všetkým nepriateľom. (TV JOJ)

jungewolf

Vynikající díl : 5 hvězd a 86 % . K ději lze dodat : ve skutečnosti je prokázáno, že Írán doopravdy dodal technologie k výrobě jaderných zbraní Severní Koreji (KLDR) a to po podpisu dohody se Západem o zastavení svého programu výroby atomových zbraní... . Prostě to Kim Čong-unovi (Kimovi III.) prodali.... . ()

Necrotongue

Poslední díly byly jako na houpačce. Minulý se blížil katastrofě, osmá epizoda byla výborná. Atmosféra fungovala skvěle, napětí se podařilo parádně vystupňovat, došlo i na slušnou akci, Quinn byl krásně paranoidní (vypáskovaný zásobník mile překvapil) a Dar Adalův plán nabral na obrátkách. Užil jsem si to. ()

Remivsremi

Poslední epizody jsou neskutečná jízda. I vedlejší postavy jako Max a Astrid toho nabízí hodně. Máme tady opět podrazy, špionážní hry a bodání do zad. Jen se mi příliš nezamlouval úplný konec. Dal možná až příliš prostoru pro přežití. I když by mi ta postava chyběla, je z ní terminátor. ()