Paul Berenson a Carrie Mathisonová musia opäť spolupracovať, aby zastavili lži o tajnom jadrovom programe Iránu a odhalili verejnosti skutočnú povahu atentátu na Manhattane, ktorý mal umlčať pacifistov a rozdúchať vášne extrémistov. Paul a Carrie sa musia postaviť dávnym priateľom, spojencom aj rozviedke CIA, pričom tvár nového nepriateľa sa neustále mení a ťažko ju identifikovať. O tom sa presvedčí aj Elizabeth Keanová, zvolená budúca prezidentka USA, ktorá bojuje so spravodajským peklom, keď nepriatelia zo CIA spustili diskreditačnú kampaň proti nej a jej zosnulému synovi, vojnovému hrdinovi. Po útoku nájomného vraha na lesnú chatu sa rozhnevaný a po zuby ozbrojený Peter Quinn vyberie späť do New Yorku, aby sa pomstil všetkým nepriateľom. (TV JOJ)

Necrotongue

Poslední díly byly jako na houpačce. Minulý se blížil katastrofě, osmá epizoda byla výborná. Atmosféra fungovala skvěle, napětí se podařilo parádně vystupňovat, došlo i na slušnou akci, Quinn byl krásně paranoidní (vypáskovaný zásobník mile překvapil) a Dar Adalův plán nabral na obrátkách. Užil jsem si to. ()

Remivsremi

Poslední epizody jsou neskutečná jízda. I vedlejší postavy jako Max a Astrid toho nabízí hodně. Máme tady opět podrazy, špionážní hry a bodání do zad. Jen se mi příliš nezamlouval úplný konec. Dal možná až příliš prostoru pro přežití. I když by mi ta postava chyběla, je z ní terminátor. ()

jungewolf

Vynikající díl : 5 hvězd a 86 % . K ději lze dodat : ve skutečnosti je prokázáno, že Írán doopravdy dodal technologie k výrobě jaderných zbraní Severní Koreji (KLDR) a to po podpisu dohody se Západem o zastavení svého programu výroby atomových zbraní... . Prostě to Kim Čong-unovi (Kimovi III.) prodali.... . ()