Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Metuje

Takovej horší John Wick. Akční scény zmatečný, efekty super, ale vypadá to dost hračičkovsky. Praha byla samozřejmě líbivá, Gosling a Armas super, Evans a především Page byli extrémně cringe. Opět tomu zbytečně ublížil hype, který se kolem toho vytvořil. ()

vinducha

Po akci v dopravním letadle , která vypadala jako ze studentského nebo amatérského filmu , jsem byl trochu na pochybách , jenže pak přišla akce Pražská a klučičí srdce zaplesalo . ()

KuceraJohny

Nechtěl jsem to vidět a ani jsem to vidět nepotřeboval. Jedná se o zcela neosobitý snímek, který sází pouze na akci, která, ale nedokáže zachránit nic, když film nemá dobrý příběh. Upřímně já nejsem nijak velký fanoušek tohoto žánru, ale když se ukáže kvalitní akčňák, tak se bavit dokážu. Bohužel tady se to říct nedá. Pravděpodobně pro lidi v Americe to nemusí být tak hrozné, ale fakt, že vidím Vítkov a jsem v Baku, potom seběhnu dolů na Hlavák a jsem ve Vídni, pak se schovám jen za roh a jsem v Berlíně no a nakonec i v Praze, je pro mě vcelku divné. Nepříjemný pro mě byl i fakt, že jsem film viděl s dabingem, ale za to určitě nemůžou tvůrci. Těm můžu akorát vytknout, že nedokázali vytvořit ani jednu postavu, které bych jako divák fandil. Necítil jsem ani nijak velkou hrozbu, možná jen závěrečný souboj mezi Goslingem a Evansem budil určité emoce. Akce v Praze taky nebyla špatná a naopak, zde přítomnost českých policistů zvedala můj zájem, ale nakonec prostě nedokážu dát víc než dvě hvězdičky. ()

PISTA226

8/10 Upřímě si nemyslím, že to bylo tak špagné, jak všichni říkají, rozhodně je v tom cítit aspoň trochu té snahy o nějakou přiměřenou kvalitu. Možná se to trochu snaží být rovnocený Bondovi a opravdu v některých aspektech to není tak špatný. Ryan Gosling se mi tam hrozně hodí a jeho úvodní scény mě celkem zaujaly. To jak se každou chvíli cestuje mezi hlavními městy, mi přijde trochu horší, je to jak skákat tam a sem a já v tom vidím jenom zvětšování sledujících, kvůli jejich hlavním městům a zároveň to člověka mate. Téma, kdy hlavní hrdina dělá hlídače v domě, bylo mé oblíbené a přišlo mi, ač ohrané, tak aspoň hezky. Vedlejší postavy, jako třeba dědoušek v pozadí, či babka v pozadí (nechápu, co maj za úchylky) byly přesně to, co ten film potřebuje, ale o babče jsme se bohužel nedpzvěděli téměř nic, což je škoda. Aim nepřátel je opět tak "přesný", že se až divím. Pokud člověk chce prostě akční střílečku, tak tohle neurazí, ale ano opravdu tu není nic navíc, nic originálního, co bychom už neviděli v milionech filmů znova a znova, ani ty Russoovce tu necítím. Takže je to dobrý, ale né úžasný. ()

Shifty86

Příběh přitažený za vlasy. Gosling má celou dobu stejný ksicht bez jakékoliv mimiky. Po šílených honičkách není ani zadýchaný. Daleko uvěřitelněji působí Evans v roli hlavního záporáka. Točeno v Praze. Dokoukat se to dá, ale povzdášející zážitek nečekejte. ()

chosan

Kdybych nečetl knihu tak bych si asi řekl jo tenhle film je prostě pecka. Ale jelikož podle knihy zde není vůbec, ale vůbec nic, film mě zklamal. V knize jde proti němu komanda zabijáků z celého světa a tady si to Netflix přebral po svém. Film mě zklamal zaslouží maximálně 60%. ()

Mirast

Asi nejdražší akční Béčko které kdy bylo natočeno. Herci fajn, lokace taky, ale akční scény chabé, story o ničem...2. hvězda jen za Evansův knír a rozsekanou T14ku (teď ještě se zbavit zbývajících 59ti). ()

Baru.Class

Úplně dobře nechápu, proč to všichni tak strašně moc hejtili. Musím jednoduše konstatovat, že je to cool a narvaný akcí od začátku až do konce. Diváka to přišpendlí do sedačky a nepustí až do závěrečných titulků. Lokace fajn, bitky taky, až na jednu totálně přehnanou a počítačově šíleně přestřelenou kaboom akci v Praze. Jo a taky mi úplně nesednul hlavní záporák v podání Chrise Evanse, kterej jakoby vypadnul z německýho porna s tím fajnšmejkrovskym knírkem, ale jinak to bylo fajn! ()

Updated_Cake

Když se člověk nedívá na rozpočet, je to taková průměrná akční jednohubka, která vyloženě neurazí, ale má dost velké rezervy. Že by to bylo vyloženě strašné, se říct nedá. Jakmile se ale člověk podívá na režii a na scénář, přeci jen od toho čekal o dost víc. Ve finále to spíš vypadá, že film tahají především Gosling a Evans a i když jsou oba fajn herci, na tohle to prostě nestačí, aby to sami vystřelili k úspěchu. ()

kladnyhrdina

Překvapivě nedobré. Děj prostý jak bulharská striptérka (díky RD!) + kdo má knírek = záporný hrdina. U akčního béčka by absence překvapivého scénáře neměla zase tak vadit, ale po půlroce od projekce marně hledám zapamatovatelnou scénu. Pokud nepočítám nepříliš povedenou jízdu tramvají DPP načerno (našedo). O finále na zámku raději nemluvě. Není to málo za 200 milionů USD? Sakra je! ()

Naby

Mohlo to byt celkem dobry, ale fyzika v letadle a letajici tramvaje byly na muj vkus trochu moc. Scenar jasnej od zcatku az do konce, konalo se jen jedno miniaturni prekvapeni. Ostatni plne predvidatelna brecka. Z pozitivniho hlediska zabery krasnych mist a dokonce i Prahy. Obcas zajimave akcni zabery bez fyzikalnich nesmyslu. Celkem 1,8* urcite nedoporucuju. ()

dlouheBidlo

Sedlo. Scénář klasický jetý bondovský. Dobře natočené. Akorát megascéna z Prahy budila úsměv právě proto, že byla z Prahy. Čačtí čeští policajti v  krvi. A ta jejich čistokrevná čeština .... Goslinga poprvé co jsem slyšel i trochu mluvit. Na choreografii akčních scén si nestěžuju, v rámci žánru lehce nadprůměrná. ()

PanWolf55

Slušnej akční nášup, v kterým to schytá i Antonín Dvořák a česká URNa / a PČR celkově / dostane pěkně na prdel. Asi nejlepší přestřelka v Praze, co jsem zatím viděl. Škoda, že se v tom střihu trochu ztratili. Mohli líp využít URNu k důvodu, proč se útočníci těsně před Goslingem zastaví a čekají asi na Nový rok. Osobně bych využil kašnu /nebo co to je/ u které je URNa zrovna ve chvíli, kdy se objeví na scéně za jejich zády bravo team. Nechal bych je naskákat do kašny, byli by v pasti, ale chráněni a střelbou by zastavili postup žoldáků směrem ke Kenovi. Čtyři rychlý střihy, hotovo. Taky když jsem připoutaný, tak první kulku použíji ke svýmu osvobození z pout. Takových hloupostí je v celým filmu víc a přitom úplně zbytečně. Tři věci mi na tomhle filmu vadily nejvíc - zbytečně dlouhá stopáž, záchrana fakana v ději a Gosling v hlavní roli. Sice hrát umí, ale na tyhle typy se vůbec nehodí. Posledních cca 20 minut filmu úplně zbytečných. ()

NikiVai

No pěkně nám tu Prahu pošramotili :))) Když se oprostím od toho, jak nereálný Šestka je, tak jsem si docela užila fajn napínavou zábavu. Trocha adrenalinu bez přemýšlení občas neuškodí. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)